DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #973436  autor: jarekt
 22 sty 2018, 18:24
@24bis24, piszesz o ofercie, która nie ma nic wspólnego z tym co napisałem w pierwszym poście.
Nie mieszaj DILa i możliwości wykorzystania zgromadzonej kasy w DILu z tym co opisałem w tym temacie.
Nic z tamtej oferty (DIL + "transferowanie" kasy) nie przyda się ewentualnie w tej, którą tu opisałem (zupełnie inny sposób korzystania, zupełnie inne potrzeby i zupełnie inny poziom kwot).
A może nie przeczytałeś tego pierwszego wpisu w ogóle?
 #974818  autor: Arturro_
 29 sty 2018, 17:00
A ja mam pytanko.
Ciężko mi wynaleźć ofertę(najlepiej na kartę) najtańsza opcja!
Bez limitu rozmowy na komórkowe i stacjonarne do wszystkich w Polsce
Bez limitu sms i mms do wszystkich sieci w Polsce.
Internetu mi nie potrzeba na tym numerze(no chyba, że nie będzie jakiejś ogromnej różnicy w kwocie)

Myślałem nad a2mobile 19,90 zł/31 dni, a bez internetu 15,90 zł/31 dni
Chyba, że jest coś taniej?
Jak w ogóle z jakością rozmów w tej sieci?
 #974823  autor: Ramirez
 29 sty 2018, 17:26
a2mobile to w zasadzie ukryty plus z innym systemem bilingowym, dla mnie lepszym. W zasadzie to powinno działać jak plus nie licząc braku funkcji HDVoice. Mi tego brakuje ale większość pewnie tego nawet nie zauważa.
 #974831  autor: TomekO
 29 sty 2018, 18:27
Ja przez parę lat miałem bonus za rejestrację, RWK i spory pakiet danych który przedłużałem doładowaniem przez faceshita za 5 zł. 5 zł wydawałem na pakiet danych przedłużający zgromadzone dane. Połączenia i SMSy w sieci Play były darmowe. Czy teraz te promocyjne pakiety złotówek i danych nie da się już przedłużać ? Obecnie mam RBME tak jak w pierwszym poście. Sporo danych i czasami kupię usługę premium czy wykonam połączenie międzynarodowe.