DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 611 z 675
  • 1
  • 609
  • 610
  • 611
  • 612
  • 613
  • 675
 #972844  autor: perdos1
 19 sty 2018, 12:43
@michaelred
Prepaid nie jest taki zły, po przeniesieniu numeru do Orange na kartę można wyciągnąć no limit bez MMS i 50GB miesięcznie za 20 zł.
 #972859  autor: WebSter
 19 sty 2018, 14:23
Złożone wypowiedzenie, 3 numery, 1 telefon z DUK - 20 proc rabatu, 3 msc x 0 i -5 zł na rate.
Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.

Zlozylem dzis wnioski o przeniesienie 3 nr do Virgin Mobile. Czekam dalej.

Only Windows Mobile! : )
 #972860  autor: Eriszkigal
 19 sty 2018, 14:26
@michaelred, doładowanie za 200 zł daje 50 zł bonusów (premia za doładowanie + skarbonka). Pakiet kosztuje 25 zł/m-c, a zatem doładowanie za 200 zł pozwala kupić no-limit na 10 miesięcy. A dokładnie na 310 dni, więc na trochę więcej niż 10 miesięcy :)
 #972863  autor: lukaszsz3
 19 sty 2018, 14:55
WebSter pisze: Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.
Wczoraj też coś takiego usłyszałem, a dziś już dostałem ofertę 40%, ale tylko na pierwszy z 3 numerów. Na kolejne Pani powiedziała, że rabat przekroczyłby wartość abonamentu i może mi dać tylko 20%. Więc czekam...
 #972869  autor: WebSter
 19 sty 2018, 15:10
Dzwonilem dzis jeszcze raz pod *220, z czystej ciekawosci. Dalej 20 proc rabatu, na pytanie o 40 proc uslyszalem tylko wzdychanie w sluchawce i 'moj dzial nie moze' :D . Wiec jak to jest?

Only Windows Mobile! : )
 #972893  autor: reggie
 19 sty 2018, 17:52
zielony71 pisze: Nie ma takiej możliwości.
Dziękuję za odpowiedź - tak własnie myślałem, że nie da się tego obejść.

Pytanie, czy w ofercie biznesowej przy przedłużeniu 2 numerów bez telefonu można uzyskać też rabat -40% (który dają w ofercie indywidualnej) oraz 3 m-ce abo gratis (co dają w ofercie biznesowej przy przeniesieniu numeru do Orange) ??
Ciekawe też, czy rabat -40% na abo dają tylko przy dyspozycji przeniesienia numeru do innej sieci czy także można taki rabat uzyskać przy złożonym wypowiedzeniu z rezygnacją z numeru ??

Złożę najpierw wypowiedzenie i się przekonamy :)
Chyba, że ktoś jednak coś podpowie więcej w tym temacie.
 #973294  autor: lukaszsz3
 21 sty 2018, 23:57
lukaszsz3 pisze:
WebSter pisze: Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.
Wczoraj też coś takiego usłyszałem, a dziś już dostałem ofertę 40%, ale tylko na pierwszy z 3 numerów. Na kolejne Pani powiedziała, że rabat przekroczyłby wartość abonamentu i może mi dać tylko 20%. Więc czekam...
Doczekałem się. W sobotę zadzwoniła Pani, która jako pierwsza zaproponowała mi 40% i powiedziała... "Widzę w systemie, że złożył Pan wniosek na przeniesienie wszystkich numerów, to teraz mogę zaproponować rabat 40% na wszystkie"
Więc mam za 20zł 3 numery ze wszystkim i 10GB neta na każdy. Dodatkowo 5zł obniżona rata na telefon i 3 miesiące gratis. Potwierdzam, że coś takiego jest możliwe.
 #973309  autor: perdos1
 22 sty 2018, 07:42
Czyli tak jak myślałem, 40% mogą zaoferować tylko przy przeniesieniu numeru. No nic, trudno, ja przy wypowiedzeniu w Orange uzyskałem 20% na 6 numerów i ofertę zaakceptowałem. A mogło być 20 zł za 6 numerów :)
 #973352  autor: Vercuz
 22 sty 2018, 10:53
Witam ponownie

Mam mały problem a mianowicie pytanie odnośnie zeszłego przedłużenia umowy
Miałem przedłużoną umowę w 2016 roku (też przed końcem umowy parę miesięcy bodajże) z rabatem -30% na smart plan wspólny 115~

Obecną umowę mam do 30 kwietnia 2018 aczkolwiek dostałem właśnie sms że w lutym wygasają mi wszystkie pakiety (-30%), stacjonarne itd.

Przedłużając umowę telefonicznie zapewniali mnie że podpisanie aneksu parę miesięcy przed końcem "anuluje" brakujące miesiące do końca umowy i 24 miesiące wraz z rabatami liczone są od nowa od momentu podpisania aneksu a stara umowa "wygasa"

Orange na czacie odpisało mi w ten sposób "Umowa na tym numerze podpisana była w dniu 2016-01-21, zaś nowa oferta aktywna była z dniem 2016-02-18. Rabaty o których mowa są przyznawane na okres 24 miesięcy, tyle co bazowo trwa aneks, lecz umowa nie kończy się równo po 24 miesiącach, ponieważ w 2016 roku przedłużona była ok. 2 miesiące przed końcem poprzedniej umowy. W związku z tym te 2 miesiące nie przepadły a przedłużyły bieżący aneks"

Jak to możliwe? Teraz DUK do mnie wydzwania i chce mi przedłużyć umowę 4 miesiące przed końcem i co da mi rabat 20% na tą nową umowę ale doklei mi do jej końca te 4 miesiące brakujące bez żadnych rabatów...? :o :o :o

PS. Właśnie Pani mi napisała :

"Z reguły tak to wygląda, niezupełnie chodzi tu o kłamstwo co niedopowiedzenie, ponieważ stale przedłużając trochę wcześniej umowę, tych kilku miesięcy, które są doliczone nie odczuwamy, bo ciągle są przesuwane na nowy aneks, jednakże kończąc umowę owe miesiące pozostają"
 #973353  autor: Revanthor
 22 sty 2018, 10:55
lukaszsz3 pisze:
lukaszsz3 pisze:
WebSter pisze: Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.
Wczoraj też coś takiego usłyszałem, a dziś już dostałem ofertę 40%, ale tylko na pierwszy z 3 numerów. Na kolejne Pani powiedziała, że rabat przekroczyłby wartość abonamentu i może mi dać tylko 20%. Więc czekam...
Doczekałem się. W sobotę zadzwoniła Pani, która jako pierwsza zaproponowała mi 40% i powiedziała... "Widzę w systemie, że złożył Pan wniosek na przeniesienie wszystkich numerów, to teraz mogę zaproponować rabat 40% na wszystkie"
Więc mam za 20zł 3 numery ze wszystkim i 10GB neta na każdy. Dodatkowo 5zł obniżona rata na telefon i 3 miesiące gratis. Potwierdzam, że coś takiego jest możliwe.
Łukasz, jak długo czekałeś po złożeniu dyspozycji na taki telefon i z jakiego numeru do Ciebie zadzwonili? Chciałbym zrobić to samo. Przy okazji - czy umowę przedłużoną masz "od dziś?" czyli anulowali parę miesięcy starej?
 #973356  autor: zielony71
 22 sty 2018, 11:32
Do sierpnia 2017 było tak, że nowa umowa była przedłużana o okres jaki pozostał ze starej. Jeśli konsultant powiedział inaczej, to się pomylił. Można najwyżej złożyć reklamację, choć nie wiem czy odsłuchanie rozmowy będzie jeszcze możliwe po 2 latach.
Od września 2017 to się zmieniło i nowa umowa jest zawsze na 24 miesiące.
 #973359  autor: Vercuz
 22 sty 2018, 11:38
Jestem przekonany na 100% że rozmawiając z konsultantem w którejś z rozmów na 100% upewniałem się co będzie z pozostałymi miesiącami gdyż sam pracowałem 2 lata na słuchawce w Orange przy przeniesieniach numeru i wiedziałem na co zwracać uwagę i odnośnie czego się upewniać

Jeżeli konsultant powiedział inaczej to ewidentnie skłamał bo chciał sfinalizować ze mną przedłużenie umowy

W żadnym wypadku nie podpisałbym aneksu parę miesięcy wcześniej jeśli te miesiące i tak musiałbym spłacić na końcu (tracąc przy tym na nie rabat -30% który miałem z grupona)

Pani na czacie złożyła w moim imieniu reklamacje - mówi że przesłuchają rozmowy

A co w momencie gdy teraz DUK wydzwania z 20% rabatem a mam teraz do 18 lutego -30% na wspólnym a potem do 30 kwietnia mam te pełne 115. Jak teraz będzie wyglądało przedłużenie mojej umowy ?

Będzie ona teraz od lutego na planie komórkowym 24 miesiące i zostaną anulowane pozostałe miesiące? Co z tymi brakującymi dwoma i pełną kwotą 115~?
 #973391  autor: perdos1
 22 sty 2018, 13:42
Na umowie masz napisane na ile czasu jest rabat i do kiedy aneks jest ważny. Teraz, o ile nie masz nagranej rozmowy, nic nie ugrasz.

Moja rada - złóż wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci na kartę, po otrzymaniu wniosku przez Orange (zazwyczaj max 24h) dzwoń pod *220 i staraj się o przedłużenie umowy na plan standardowy z rabatem -40% + 3 miesiące gratis. Całkowity koszt umowy na 2 lata od momentu podpisania (pozostałe miesiące z poprzedniej się kasują na 100%) wyniesie 420 zł. Licząc, że w obecnej umowie do zapłaty pozostało około 300 zł (w zależności od okresu rozliczeniowego), podpisując aneks dostaniesz no limit+10GB na 2 lata za 120 zł, czyli 5 zł miesięcznie.
 #973392  autor: lukaszsz3
 22 sty 2018, 14:32
Revanthor pisze: Łukasz, jak długo czekałeś po złożeniu dyspozycji na taki telefon i z jakiego numeru do Ciebie zadzwonili? Chciałbym zrobić to samo. Przy okazji - czy umowę przedłużoną masz "od dziś?" czyli anulowali parę miesięcy starej?
Najpierw ja do nich dzwoniłem na numer *220 kilka razy (tego samego dnia, w którym złożyłem wniosek o przeniesienie do T-mobile). Po kilku rozmowach jedna Pani powiedziała, że może mi dać 40% na numer, który ma złożone przeniesienie, więc złożyłem wniosek na wszystkie numery. Następnego dnia rano telefon z numeru 225922700, że widać moje wnioski o przeniesienie i teraz może mi dać wspomnianą ofertę.
 #973420  autor: GRZECH
 22 sty 2018, 17:03
Panowie, orientujecie się jaki jest koszt rozmowy z *220 przy Smart Planie Wspólnym (tym, który bez zniżek kosztuje 115 zł)? 29gr za minutę czy darmowe?
 #973490  autor: okti51
 22 sty 2018, 21:57
Aby uzyskać rabat 40% wystarczy złożenie dyspozycji przeniesienia numeru do oferty pre-paid do dowolnego operatora, czy musi być to dyspozycja na ofertę abonamentową?
 #973498  autor: perdos1
 22 sty 2018, 22:15
Może być prepaid. Pamiętaj tylko, że uzyskanie rabatu 40% mimo to może być trudno i zając trochę czasu.
 #973501  autor: okti51
 22 sty 2018, 22:24
Jestem dobrej myśli ;)
A wiadomo o wymaganym jakimś konkretnym okresie pozostałym do zakończenia umowy?
  • Strona 611 z 675
  • 1
  • 609
  • 610
  • 611
  • 612
  • 613
  • 675
  • 1
  • 609
  • 610
  • 611
  • 612
  • 613
  • 675