DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #973264  autor: maniek89
 21 sty 2018, 21:12
Jeśli babcia dzwoni głównie do play i Virgin, to najlepszą opcją jest Formuła Play na kartę z włączonym stanem darmowym. Wystarczy ładować konto raz na 50 dni kwotą 5 zł. Prościej i taniej się nie da.
 #973265  autor: fabiano69
 21 sty 2018, 21:15
24bis24 pisze:kupujesz pakiet 100 min za 10 zł i przedłużasz :D
Zaraz, zaraz nie kumam.
W RBM Energy biorę pakiet no limit za 30 i jak się zbliża ku końcowi biorę pakiet 100 min za 10 zł i przedłuża się to 44600 min czy tam mniej jeżeli już coś wydzwoniłem ?
 #973270  autor: adacomp
 21 sty 2018, 21:35
Bez sensu no limit w Play/RBM za 20zł i to jeszcze z kombinacjami jakimś przedłużaniem pakietów , ładowanie co ileś tam dni bo nie masz RWK.

W a2m masz RWK po każdym nawet najmniejszym doładowaniu i tylko raz aktywujesz no limit za 9,90 bo jest cykliczny czyli sam się przedłuża.

Co wybrać? to proste gdzie jest taniej i bez obsługowo :)
 #973274  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 22:07
adrjannn pisze:
Gregrin pisze:Wydaje mi się ze trzeba poczekać na info czy babcia rzeczywiście dzwoni tylko do play. Mowimy o aktualnych ofertach i nie rozwodzimy się jak długo będą działać.
W większości do Virgin Mobile. W mniejszości na stacjonarne i do Plusa.
W takim razie bierz odnowa, włącz SD, doładuj za 15zl i włącz pakiet 100min. Zobaczysz na ile starczy ;)
Dodatkowo dodaj numer do swojego konta play albo przynajmniej załóż konto w p24 da tego numeru i dodaj swój numer do autoryzacji.

Tak jeszcze zerknąłem na pierwszy post i tylko podkreślę ze skoro babcia dzwoni na inne sieci to opata 2zl oczywiście nie będzie pobierana.
Ryszard Lubicz pisze:Przelicz sobie ile miesiecznie dzwoni poza Play.
To by było najlepsze, zobaczyć ile minut idzie poza play powiedzmy z ostatnich 3 miesięcy ale nie wiem czy t-mob ma takie podsumowanie (chyba tylko orange miało takie fajne zestawienia).
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 22:17 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973276  autor: zoltan666
 21 sty 2018, 22:10
Przejść do Play. Skorzystać z bonusu za przeniesienie przez 2 miesiące. A potem do odNowa. Doładować np. za 30 zł., aktywować SD, wykupić 2 pakiety po 100 minut i korzystać. Numer można kontrolować przez Play24 co pewien czas - stan pakietów, stan konta. W razie konieczności aktywować kolejny pakiet. A babcia niech tylko doładowuje numer w razie konieczności. Po pewnym czasie się okaże, czy odNowa była dobrym wyborem.
 #973278  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 22:21
zoltan666 pisze:Przejść do Play. Skorzystać z bonusu za przeniesienie przez 2 miesiące
Moze lepiej spróbować (bo to niszowa oferta i nie w każdym salonie play maja karty do niej) do fakt a tam jest bonus na 5mcy i to 500zl (powinno wystarczyć mimo ze nie ma SD ale minuta jest po 15gr).
 #973349  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:39
Dzień dobry
Mamy pakiet 25 PLN no-limit
Samo odnawialny co miesiąc.
Rozmowy w kraju no-limit
smsy w kraju no-limit
10 GB Internetu

Mamy też pakiet rozmów krajowych za 15 PLN
Rozmowy ze wszystkimi w PL
ale smsów w tym już nie ma
Nie jest samo odnawialny

Pozdrawiamy, Klucz Mobile

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #975084  autor: Gregrin
 30 sty 2018, 21:17
Klucz Mobile pisze:Mamy też pakiet rozmów krajowych za 15 PLN
Rozmowy ze wszystkimi w PL
ale smsów w tym już nie ma
Nie jest samo odnawialny
Gdyby była samo odnawialność to by się polecało ;) Tak to ciężko starszej osobie polecić coś co nie jest to bezobsługowe.
 #975316  autor: mkkot
 31 sty 2018, 22:15
Też miałem taką samą potrzebę taryfową z rodzicami i też dostali A2. I problemy. Bo raz niby telefon przestał działać, więc kupili ten pakiet nielimitowanych rozmów drugi raz. Widzieliście, że można mieć jednocześnie 2 pakiety nielimitowanych rozmów i ten drugi będzie niecykliczny? BOK wyłączył mi jeden z nich po moim zgłoszeniu, ale wyłączyli właśnie ten cykliczny, więc muszę pamiętać, żeby 14 lutego załączyć cykliczny...

No ale dobra. Nie rozumiem dlaczego im ten telefon nie działał, ale założyłem, że to wypadek przy pracy. Dzisiaj dzwonią do mnie z numeru playowego, że im ten podstawowy telefon w A2 nie działa. Sprawdzaliśmy o co chodzi i nic się nie dało wymyślić. Na infolinii mi powiedzieli, żeby w narzędziach karty sim włączyć roaming. Tylko że tego się nie dało zrobić, bo był już na stałe włączony. Ogólnie obsługa wydawała się być miła i kompetentna, tylko że problem, o którym zresztą nie wiedzieli i trudno im było w to uwierzyć, był zupełnie inny -- BTS się zepsuł. Wszyscy klienci Plusa we wsi bez zasięgu. Zobaczymy jak długo to potrwa. Rodzice zaskoczeni. "Jakże to, więc czemu się nie przelogowuje"? :D Mieli na myśli roaming krajowy w Playu.

Trzecia sprawa to panel moje.a2mobile, z którego zniknęła historia połączeń starsza niż do bodajże 14 stycznia.