DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #973103  autor: iphoneski
 20 sty 2018, 18:02
Autor nie ufa A2, ja też jakoś nie potrafię zaufać takim operatorom. Ale jednak nic tańszego, jeśli ma być bezobsługowe nie znajdziesz. Ja mojej babci włączyłem w plusie rozmowy za 25 zł, jej więcej nie potrzeba i jest mega szczęśliwa. Ona sama mówiła, że chce być w porządnej, to znaczy prawdziwej sieci, żadnych wynalazków. Moim zdaniem 25 zł to znowu nie majątek, może włącz babci No limit, skoro i tak tyle zasila? Z doświadczenia wiem, że starsi ludzie zmian nie lubią, po co zmieniać babci, skoro tyle czasu już zasila?
 #973108  autor: TomekErek
 20 sty 2018, 18:21
Gregrin pisze: To bierz odNowa. Doładujesz np za 30zl i kupisz 2 pakiety na łącznie 200min. Jeśli masz tel w play to babcia będzie mogla do ciebie zadzwonić nawet jak już te minuty się skończą
hmmm... tyle, że starsza osoba by musiała pamiętać, żeby choć raz w miesiącu zadzwonić na chwilę poza Play, bo inaczej zabierze z konta 2zł :/

By trzeba faktycznie policzyć ile bedzie tych minut wydzwanianych powa Play, bo jeśli mało to można brać OdNowę no ale pamietac trzeba o tych ew. 2zł miesięcznie. Jeśli by miało być już ok 2h poza Play w skali miesiaca to juz korzystniej finansowo wychodzi a2 mobile, ktory nie ma tego ryzyka z opłatą 2zł
 #973114  autor: adacomp
 20 sty 2018, 18:26
24bis24 pisze:Ale bogate babcie macie.
Można babci podarować stare zbieraj minuty i do końca życia babcia będzie wykręcała za darmo :mrgreen:
Z tym do końca życia to nie przesadzaj ;)

Nic nie jest wieczne ani babcia ani Fresh+ZM.

Poza tym musiałaby zmienić numer wiec lipa na maksa.
 #973115  autor: 24bis24
 20 sty 2018, 18:28
Nic nie jest wieczne ani babcia ani Fresh+ZM.
dobrze, że babcie na pierwszym miejscu postawiłeś :D
Poza tym musiałaby zmienić numer wiec lipa na maksa.
i w tym temacie też różne mamy zdania

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #973126  autor: TomLee
 20 sty 2018, 19:33
Weź a2mobile. Przecież to praktycznie sieć Plus. Miałem kilka miesięcy i byłem bardzo zadowolony. Teraz jestem 5 miechów w Play i potem znowu wrócę raczej do a2m. za 9,90 pełen no-limit na rozmowy komórkowe i stacjonarne. taniej i w takiej jakości nie ma nigdzie.
 #973130  autor: Remington
 20 sty 2018, 19:48
iphoneski pisze:Autor nie ufa A2, ja też jakoś nie potrafię zaufać takim operatorom.
Takim co mają kapitał zakładowy prawie 92 mln zł, masę własnej infrasturktury, istnieją już 10 lat i należą do jednej z największych grup kapitałowych na rynku. To komu ufać? ;)

Ale kapitał spadnie, jak infrastrukturę wydzielą do drugiej spółki.
 #973131  autor: Sig
 20 sty 2018, 19:52
Jeżeli nie ma znaczenia dla dzwoniących DO Babci, żeby była w Play, to ja brałbym A2Mobile. Nawet nie z powodu kosztów, choć te wypadają korzystnie, a bezobsługowości. Pakiet cykliczny, do wszystkich sieci, a że nie potrzebuje no limi to bez znaczenia - i tak go dostaje.
Gdyby moim rodzicom z jakiegoś powodu padły ZM, to byliby teraz w A2M.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #973218  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 15:35
TomekErek pisze:hmmm... tyle, że starsza osoba by musiała pamiętać, żeby choć raz w miesiącu zadzwonić na chwilę poza Play, bo inaczej zabierze z konta 2zł :/
A poważnie ma numery tylko z play ?? Chyba trochę mało prawdopodobne...
TomekErek pisze:Play, bo jeśli mało to można brać OdNowę no ale pamietac trzeba o tych ew. 2zł miesięcznie.
Jeśli ma smartfona to kup jej 1GB za 5zl i smartfon sobie sam neta pociągnie a ten 1GB starczy pewnie na ponad rok. Zawsze można tez raz w miesiącu dzwonić na jakąś infolinie przez parę sekund lub wysłać smsa... Myślę ze ten warunek (jedna czynność poza play) nie jest jakiś ciężki do spełnienia i dla osoby normalnie dzwoniącej sam się spełni.
 #973230  autor: kaspeed
 21 sty 2018, 17:53
Ja bym chyba jednak jak ma zasięg a2 mobile( plusa) to bym jednak Plusa za tą dyszke brał

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973241  autor: TomekO
 21 sty 2018, 18:32
RBM Energy na Kartę, pakiet 44600 minut przedłużany pakietem 100 minut za 10 zł. Stan Darmowy w Play. Kontem można zarządzać zdalnie przez Play24. Czyli wszystko co się dzieje z numerem ogarniamy przez internet. Od paru lat tak pilnuje numerów seniorów w rodzinie. Ciężko to przegadać przez parę lat.
 #973248  autor: Andrzej24
 21 sty 2018, 19:32
nie czarujmy się ale w play odnowa jest najprościej. Do Play za darmo a do obcych pakietu 100 min po 15 zł. Różnica taka, że konto i pakiety są bezterminowe a 2 zł to tylko w tedy gdy w ciągu miesiąca nie wykonasz połączenia płatnego. Wystarczy 1s do obcej sieci i już. Wystarczy babci kupić doładowanie np za 100 zł, za to wykupić pakiety 100 min do obcych sieci (są bezterminowe) i dzwonisz aż do wyczerpania (do Play, Virgin, Redbulmobile za darmo) A a2mobile? tam jest to promocja. W tej chwili wygląda ciekawie a co potem?

jeżeli babcia jak piszesz większość dzwoni do Play to czysta oszczędność a przez play24 możesz babci kontrolować konto.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 19:37 przez Andrzej24, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973249  autor: kaspeed
 21 sty 2018, 19:37
promocja nie promocja 3pakiety i składnik głowny pakietów.Wiec nie sądze by wycofano

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973257  autor: adrjannn
 21 sty 2018, 20:31
Gregrin pisze:Wydaje mi się ze trzeba poczekać na info czy babcia rzeczywiście dzwoni tylko do play. Mowimy o aktualnych ofertach i nie rozwodzimy się jak długo będą działać.
W większości do Virgin Mobile. W mniejszości na stacjonarne i do Plusa.
 #973261  autor: fabiano69
 21 sty 2018, 20:53
TomekO pisze:RBM Energy na Kartę, pakiet 44600 minut przedłużany pakietem 100 minut za 10 zł. Stan Darmowy w Play. Kontem można zarządzać zdalnie przez Play24. Czyli wszystko co się dzieje z numerem ogarniamy przez internet. Od paru lat tak pilnuje numerów seniorów w rodzinie. Ciężko to przegadać przez parę lat.
A w jaki sposób przedłużasz pakiet 44600 minut pakietem 100 min za 10 zł ?