DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 111
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 111
 #973240  autor: 111
 21 sty 2018, 18:32
Klucz Mobile może byście pomyśleli o wprowadzeniu usługi dwóch kart SIM z tym samym numerem telefonu, czyli takie coś, jak usługa Tandem w T-Mobile.
Niestety T-Mobile ma tą usługę tylko w ofercie abonamentowej(choć podobno można ją przemycić do prepaida,ale dopiero po zakonczeniu umowy abonamentowej niestety),
Kosztowo to chyba by was nie zrujnowało a może klientów by przybyło,którzy nie chcą abonamentu a taką usługą w prepaidzie byliby zainteresowani.
Ja np. byłbym :D
 #973341  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:20
111 pisze:Klucz Mobile może byście pomyśleli o wprowadzeniu usługi dwóch kart SIM z tym samym numerem telefonu, czyli takie coś, jak usługa Tandem w T-Mobile.
Niestety T-Mobile ma tą usługę tylko w ofercie abonamentowej(choć podobno można ją przemycić do prepaida,ale dopiero po zakonczeniu umowy abonamentowej niestety),
Kosztowo to chyba by was nie zrujnowało a może klientów by przybyło,którzy nie chcą abonamentu a taką usługą w prepaidzie byliby zainteresowani.
Ja np. byłbym :D
Dzień dobry
Tandem w T-Mobile to co innego. Nie da się korzystać z dwóch kart jednocześnie.
Ta usługa nie jest popularna wśród abonentów T-mobile z tego co wiemy.
Ale dziękujemy za pomysł i poradę :) Miłego poniedziałku.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973381  autor: kaspeed
 22 sty 2018, 12:47
Jemu chodzi ze bez wyjmowania sim moze miec albo na 1 albo na drugim telefonie.Powiem tak są nowsze rozwiazania które to zapewnią.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973417  autor: 111
 22 sty 2018, 16:38
kaspeed pisze:Jemu chodzi ze bez wyjmowania sim moze miec albo na 1 albo na drugim telefonie.Powiem tak są nowsze rozwiazania które to zapewnią.
Jakież to rozwiązania,zdradz je, jeśli możesz,jestem żywo zainteresowany.
Kluczu kolega kaspeed ma rację,nie chodziło mi o możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart ,tylko o zamienne korzystanie z dwóch terminali bez konieczności ciągłego przekładania SIMki z jednego do drugiego.
Wiem,że Tandem nie jest popularny,ale to głównie przez niewiedzę ludzi,którzy zazwyczaj nie wiedza,ze takie coś istnieje.
 #973460  autor: kaspeed
 22 sty 2018, 20:14
Sorki za offtop ale gdzieś było że TMobile USA testuje virtualne karty sim. I własnie coś ala tandem z naszego Tmobile. Tylko że ten nr jest w aplikacji albo cos.Niemoge tego znaleźć obecnie.( na telepolis czytałem o tym) Wracajac do tematu czy klucz planuje jakies ekstra nowe pomysły poza pinglem?;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973478  autor: 111
 22 sty 2018, 21:22
kaspeed pisze:Sorki za offtop ale gdzieś było że TMobile USA testuje virtualne karty sim. I własnie coś ala tandem z naszego Tmobile. Tylko że ten nr jest w aplikacji albo cos.Niemoge tego znaleźć obecnie.( na telepolis czytałem o tym) Wracajac do tematu czy klucz planuje jakies ekstra nowe pomysły poza pinglem?;)
No i widzisz nie ma na razie alternatywy dla Tandemu w Polsce.
No nic, wnioskuję z odpowiedzi Klucz Mobile,że raczej nie wprowadzą takiej usługi (a szkoda).
Trzeba przemyśleć kwestię,czy bawić się w te półroczne abo za 29,95 w T z Tandemem i potem numer na kartę przenieść zachowując Tandem,czy bawić się dalej w przekierowania numeru w prepaidzie Play,choc to tylko erzatz tego ,czego potrzebuje,bo obejmuje tylko voice bez SMSów.A może wezmę abo z telefonem w T,oferta z pół roku za 1 zł i potem 80 zl i HTC U11 LIFE za trochę ponad 200 zł nie wygląda źle.
Sorry za OT :) rozpisałem się nie na temat trochę,bo co to kogo obchodzi,co tam sobie wykombinuję :D
 #973552  autor: 111
 23 sty 2018, 10:31
Klucz Mobile pisze:Planujemy wprowadzenie nowego mini-pakietu usług
Dokładniejsze informację już niebawem
Mini pakiet usług czyli multipakiet rozmowy,SMSy,net w niewielkich ilościach dla mało korzystających coś ala multipakiety w Fakcie?
Dobrze dedukuję? :D
 #973589  autor: kaspeed
 23 sty 2018, 13:07
Może i cos ala fakt ale z domieszką kluczowych kwestii;) W sumie na razie mają 25 za no limit to moze pół kwoty:D z limitami:D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973790  autor: Klucz Mobile
 24 sty 2018, 10:39
111 pisze:Klucz Mobile może byście pomyśleli o wprowadzeniu usługi dwóch kart SIM z tym samym numerem telefonu, czyli takie coś, jak usługa Tandem w T-Mobile.
Niestety T-Mobile ma tą usługę tylko w ofercie abonamentowej(choć podobno można ją przemycić do prepaida,ale dopiero po zakonczeniu umowy abonamentowej niestety),
Kosztowo to chyba by was nie zrujnowało a może klientów by przybyło,którzy nie chcą abonamentu a taką usługą w prepaidzie byliby zainteresowani.
Ja np. byłbym :D
ZAPODAJEMY KNOW HOW :)
UWGA! To lepsze od Tandema :)

- Wkładasz kartę Klucz to telefonu, ściągasz na niego Pinngle, rejestrujesz.
- Wyciągasz kartę i wkładasz ją do innego telefonu
- KLUCZowy nr telefonu będzie działać na obu komórkach. Ważne żeby na tel nr 1 pozostał Pinngle.
- Kiedy ktoś zadzwoni pod twój numer, połączenie przyjdzie na komórkę nr 2 (karta sim), jeśli nie odbierzesz lub zrzucisz, to połączenie przerzuci się na komórkę nr 1 (pinngle)
Telefon pinnglowy powinien być w zasięgu WiFi
Ostatnio zmieniony 24 sty 2018, 14:46 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973820  autor: kaspeed
 24 sty 2018, 13:32
Można można;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973840  autor: 111
 24 sty 2018, 15:29
Klucz Mobile pisze:
111 pisze:Klucz Mobile może byście pomyśleli o wprowadzeniu usługi dwóch kart SIM z tym samym numerem telefonu, czyli takie coś, jak usługa Tandem w T-Mobile.
Niestety T-Mobile ma tą usługę tylko w ofercie abonamentowej(choć podobno można ją przemycić do prepaida,ale dopiero po zakonczeniu umowy abonamentowej niestety),
Kosztowo to chyba by was nie zrujnowało a może klientów by przybyło,którzy nie chcą abonamentu a taką usługą w prepaidzie byliby zainteresowani.
Ja np. byłbym :D
ZAPODAJEMY KNOW HOW :)
UWGA! To lepsze od Tandema :)

- Wkładasz kartę Klucz to telefonu, ściągasz na niego Pinngle, rejestrujesz.
- Wyciągasz kartę i wkładasz ją do innego telefonu
- KLUCZowy nr telefonu będzie działać na obu komórkach. Ważne żeby na tel nr 1 pozostał Pinngle.
- Kiedy ktoś zadzwoni pod twój numer, połączenie przyjdzie na komórkę nr 2 (karta sim), jeśli nie odbierzesz lub zrzucisz, to połączenie przerzuci się na komórkę nr 1 (pinngle)
Telefon pinnglowy powinien być w zasięgu WiFi
Kluczu to nie to niestety,Tandem rządzi nadal :D
Mi chodzi o jeden numer na dwóch telefonach z pełną jego funkcjonalnością tj. rozmowami,SMSami,MMSami przychodzącymi i wychodzącymi i z netem w ramach tego jednego
numeru a to zapewniają tyiko dwie SIMki z tym samym numerem w dwóch zamiennie używanych telefonach.
W waszym rozwiązaniu telefon z SIMem jest zależny od tego drugiego pinnglowego a pinnglowy to de facto stacjonarka ze względu na konieczność bycia w zasięgu WiFi i to bez możliwości dzwonienia i SMSowania z numeru Kluczowego a tylko z pinnglowego.
Ale dziękuję za zainteresowanie i propozycję,życze miłego dnia :)
 #973843  autor: marcinek243
 24 sty 2018, 15:46
Jeszcze jakby doszły do tego sms-y na pinngle to byłoby super :smt006
 #973845  autor: 111
 24 sty 2018, 15:57
marcinek243 pisze:Jeszcze jakby doszły do tego sms-y na pinngle to byłoby super :smt006
Ja bym nie chciał,żeby SMSy z kodami autoryzacyjnymi z banku przychodziły mi na jakąś zewnętrzną aplikację.
 #973997  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 12:41
Dokładnie pod warunkiem ze mamy tam lokalny net;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974027  autor: 111
 25 sty 2018, 15:26
kaspeed pisze:Dokładnie pod warunkiem ze mamy tam lokalny net;)
To się rozumie,samo przez się :)
 #974245  autor: Klucz Mobile
 26 sty 2018, 09:45
Szanowni wszyscy :)
Załączamy wideo. Wkładamy kartę, instalujemy Pinngle, potem ją przekładamy do drugiego telefonu i dzwonimy, jeśli zrzucamy połączenie, to ono z automatu przekieruje się na pierwszy telefon :)
https://youtu.be/DGSsqeu5_gA

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #975538  autor: Robin560
 01 lut 2018, 19:07
W jakich krajach działają pakiety atlantyckie?

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
  • Strona 92 z 111
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 111
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 111