DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #973228  autor: TomekkG
 21 sty 2018, 17:42
Witam,

kończy mi się abonament w play i zastanawiam się nad najtańszą ofertą no limits plus 10 GB transferu.
Ciekawe jest Red Bull Mobile...
czy tam jest jak w play, tzn dostęp do wszystkich sieci? bo to jest dość znaczna chyba zaletą :)

bede wdzięczny za info... też dobrze by było gdyby dane do you tube by się nie liczyły do transferu - bajki dzieci :)

ktoś może polecić poradzić? Bedę wdzięczny za info.
Jesli ktoś przeszedł i korzysta :)

a tak w ogóle to RBM to co to za właściciel?

pozdrowienia,
T
 #973233  autor: Remington
 21 sty 2018, 17:58
RBM to taryfa Playa. W prepaidzie no limit znajdziesz za ok. 20 zł. W abo będzie różnie.

Najlepiej abyś sprawdził zasięg każdego operatora u siebie i w miejscach, w których bywasz najczęściej. Wtedy ktoś Ci coś podpowie, bo ofert jest sporo.

Play jaki jest każdy wie, zasięg 4 sieci to ani nie gwarancja, ani nie substytut własnej sieci, przygody z roamingiem krajowym ludzie mają różne. W moim przypadku doprowadziły do odejścia z Play.
 #973235  autor: kaspeed
 21 sty 2018, 18:04
Jak mod wspomnial od zasięgu wsio by zależało.PLAY niby 4sieci ale jak to działa to powiem: różnie.Prędkosci sieci własnej? rożnie często obciażęnie są miejsca ze masz te 30-100 i więcej mega ale są że masz jak u mnie w okolicy 1-10maks;) Ja obecnie testuję Folx i 20gb miesięcznie.Na Plejozie działają.Mam ich jako drugi nr. W dualsimie( tmobile heyah jako druga karta )I jedynie prostota mi pasuje bo już prędkosci płacze.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973252  autor: iphoneski
 21 sty 2018, 19:57
Możesz złożyć wypowiedzenie w play i domagać się oferty za 25 zł tj. rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, 10 gb internetu a potem do 1 Mb/s. To się nazywa chyba replay solo, jest o tym wątek na telepolis. Masz tam też te wszystkie dodatki typu tidal czy SHOWMAX. W tej cenie nie ma raczej nic lepszego biorąc pod uwagę lejek używalny i te dodatki.