DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 500 z 624
  • 1
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
  • 502
  • 624
 #972952  autor: piotrzet
 19 sty 2018, 20:56
Cennik dostaniesz jak napiszesz emaila do bok bez problemu

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973149  autor: jasiu_q
 20 sty 2018, 22:22
Prawie półtora roku temu otrzymałem przy podpisywaniu umowy dwie karty – zapewne o tę drugą kartę się rozbiega.
 #973186  autor: zengam13
 21 sty 2018, 11:28
Za miesiąc mogę zacząć przedłużać umowę z T. Telefon jaki wybrałem to LG g6. Obecnie w taryfie za 80 kosztuje on 1039. W jakiej taryfie jego cena będzie najkorzystniejsza? Czy można wydębić jakąś zniżkę na sam aparat i abo przy przedłużaniu? Gdyby udało się go wyrwać za 700 + abo 70, bądź 80 to nie byłoby tragedii, względem kupna telefonu za 1800 + prepaid. No i gdzie, uderzać, żeby uzyskać największy rabaty, kontakt przez stronę czy od razu dzwonić do działu utrzymania klienta?
 #973192  autor: woytas31
 21 sty 2018, 12:39
I faktycznie lipa z tymi telefonami od T-mobile. Jeśli ktoś chce wziąć i sprzedać na wolnym rynku to będzie problem. Żaden komis nie kupi bo obawiają się blokady operatora w razie nieopłacenia rat a na iphony ceny dają takie że w ogóle się to nie kalkuluje:/
 #973195  autor: piotrzet
 21 sty 2018, 13:03
jasiu_q pisze:Prawie półtora roku temu otrzymałem przy podpisywaniu umowy dwie karty – zapewne o tę drugą kartę się rozbiega.
Nie ma teraz tych kart już od jakiegoś czasu

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973223  autor: RafRafRaf
 21 sty 2018, 16:39
MikiQQ pisze:
piotrzet pisze:Bo umowy nie da się skrócić to wiadomo nie od dziś. Co do innego telefonu nie wiadomo czy błąd czy tak specjalnie ale właśnie po to jest między innymi 14 dni na odstąpnienie jakby co
Skoro dzwoni do mnie konsultant z działu utrzymania klienta i proponuje takie warunki oraz skrócenie bieżącej umowy to nie mam podstaw mu nie wierzyć - i to wiadomo nie od dziś. Więc nie rób że mnie idioty kolego piotrzet. A umowę da się skrócić, tylko trzeba wiedzieć jak. Ja na chwilę obecną nie jestem zainteresowany dalsza współpraca z TM więc nie skorzystałem z takiego rozwiązania.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Nie wypisuj tutaj głupot.
Czas trwania umowy jest nie do skrócenia.
Konsultanci mają na myśli tylko "skrócenie" starej jako zmianę warunków i w to miejsce wstawienie nowej oferty. 24 miesiące są dodawane do obecnej umowy.
Jeszcze prościej:
Jeśli dzwoni konsultant (ty masz jeszcze 3 miesiące do końca) i podpisujesz umowę to masz 27 miesięcy nowych warunków umowy.
Stara jest wtedy krótsza.
Dlatego jest skrócenie umowy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #973225  autor: piotrzet
 21 sty 2018, 16:57
Dokładnie tak jest. Nie ma możliwości skrócenia czasu umowy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973231  autor: MikiQQ
 21 sty 2018, 17:54
RafRafRaf pisze:
MikiQQ pisze:
piotrzet pisze:Bo umowy nie da się skrócić to wiadomo nie od dziś. Co do innego telefonu nie wiadomo czy błąd czy tak specjalnie ale właśnie po to jest między innymi 14 dni na odstąpnienie jakby co
Skoro dzwoni do mnie konsultant z działu utrzymania klienta i proponuje takie warunki oraz skrócenie bieżącej umowy to nie mam podstaw mu nie wierzyć - i to wiadomo nie od dziś. Więc nie rób że mnie idioty kolego piotrzet. A umowę da się skrócić, tylko trzeba wiedzieć jak. Ja na chwilę obecną nie jestem zainteresowany dalsza współpraca z TM więc nie skorzystałem z takiego rozwiązania.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
Nie wypisuj tutaj głupot.
Czas trwania umowy jest nie do skrócenia.
Konsultanci mają na myśli tylko "skrócenie" starej jako zmianę warunków i w to miejsce wstawienie nowej oferty. 24 miesiące są dodawane do obecnej umowy.
Jeszcze prościej:
Jeśli dzwoni konsultant (ty masz jeszcze 3 miesiące do końca) i podpisujesz umowę to masz 27 miesięcy nowych warunków umowy.
Stara jest wtedy krótsza.
Dlatego jest skrócenie umowy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Glupototy to ty wypisujesz. Ale widzę że są tutaj ludzie mądrzejsi. Co zrobić. Ja pisze tylko na jaką ofertę się umawiałam z konsultantem. A to że oni robią z ludzi idiotów to jest ich sprawa. Obie umowy miały być na 24 miesiące od dnia 15 grudnia 2017 roku. I jestem tego pewny w 100% a to że się potem okazało że nie może być takiej oferty to tylko świadczy o tym że za wszelką cenę próbują zatrzymać klienta na kolejne 24 miesiące albo dłużej. A ty jak sam tego nie sprawdzisz na umowie to żadnej reklamacji nie rozpaczam pozytywnie bo umowa jest wierząca a nie rozmowa z konsultantem. Tyle. A jak ktoś nie wierzy co mnie zaproponował konsultant to jest jego sprawa i więcej nie mam zamiaru wyprowadzać go z błędu.

Widzę że nie wszyscy tutaj są na czasie z oferta TM bo do końca grudnia była opcja dla klientów przedluzajacych umowę na skrócenie tej bieżącej. Nie wiem czy dla wszystkich, dla mnie w każdym bądź razie była taka opcja.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #973232  autor: piotrzet
 21 sty 2018, 17:57
Ale nikt ci nie mówi że konsultant nie powiedział tylko że nie ma czegoś takiego rozumiesz?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973234  autor: MikiQQ
 21 sty 2018, 18:01
piotrzet pisze:Ale nikt ci nie mówi że konsultant nie powiedział tylko że nie ma czegoś takiego rozumiesz?
A ty rozumiesz że do końca grudnia była taka opcja? Nie było przy tym tak dużych rabatów ale skrócenie było możliwe.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #973236  autor: piotrzet
 21 sty 2018, 18:08
Skoro była taka opcja to czemu nikt o niej na forum nie pisał oprócz ciebie? Dziwne nie. Wszyscy wiedzą że nie było tylko ty piszesz bzdury że była.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973237  autor: MikiQQ
 21 sty 2018, 18:15
piotrzet pisze:Skoro była taka opcja to czemu nikt o niej na forum nie pisał oprócz ciebie? Dziwne nie. Wszyscy wiedzą że nie było tylko ty piszesz bzdury że była.
Może dlatego że do Was nie dociera co się pisze? Pomysł nad tym.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #973238  autor: piotrzet
 21 sty 2018, 18:17
A może dlatego że ty wprowadzasz w błąd. Dyskusja i tak mija się z celem nie było takiej opcji i nie ma. Chyba że ktoś jeszcze miał taką możliwość to prosimy o info.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #973239  autor: MikiQQ
 21 sty 2018, 18:22
piotrzet pisze:A może dlatego że ty wprowadzasz w błąd. Dyskusja i tak mija się z celem nie było takiej opcji i nie ma. Chyba że ktoś jeszcze miał taką możliwość to prosimy o info.
Nikogo nie wprowadzam w błąd. Do końca grudnia była taka opcja - informacja potwierdzona u 3 różnych konsultantem. Więc albo kłamią albo nie wiesz o wszystkich ofertach. Fakt - dyskusja mija się z celem.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #973331  autor: RafRafRaf
 22 sty 2018, 09:55
Niedawno odświeżone zostały taryfy biznesowe, więc można domniemać że to samo spotka taryfy indywidualne. Jednak jeszcze cisza u operatora.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 500 z 624
  • 1
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
  • 502
  • 624
  • 1
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
  • 502
  • 624