DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #972889  autor: jovi123
 19 sty 2018, 17:21
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
 #973188  autor: andrewkaru
 21 sty 2018, 12:08
jovi123 pisze:
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
Dzień dobry,
Jeżeli mi nie naprawią wificalling ucieknę do Play. Czy w Play działa to tez za granicą? I właściwie co wtedy daje? Bo przecież za rozmowy w Unii się nie płaci. Chyba ze korzyści są jedynie jak się wyjedzie do innych pozaunijnych krajów.
U mnie mimo zgłoszenia z tym Orange (maja czas do jutra) nic się nie zmieniło wiec chyba czas uciekać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973190  autor: dwaeuro
 21 sty 2018, 12:13
U mnie, w RBM, też działa bdb na iPhonie. Co daje? Zdecydowanie lepszą jakość rozmów w domu czy w pracy. Połączenia za granicą, gdzie nie ma UE, czyli za niedługo w UK. Do tego bateria zdecydowanie wolniej schodzi. Jak dla mnie same plusy i nie wyobrażam sobie dzisiaj życia bez tej usługi.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #973191  autor: jovi123
 21 sty 2018, 12:13
andrewkaru pisze:
jovi123 pisze:
andrewkaru pisze:Dobra, czy komuś działa WifiCalling na iPhone? Zrobilem zgloszenie czekam juz tydzien i nic? Konkrety? @Tomash jeszcze niestety nie działa mi
działa w Orange i play i to bardzo dobrze
Dzień dobry,
Jeżeli mi nie naprawią wificalling ucieknę do Play. Czy w Play działa to tez za granicą? I właściwie co wtedy daje? Bo przecież za rozmowy w Unii się nie płaci. Chyba ze korzyści są jedynie jak się wyjedzie do innych pozaunijnych krajów.
U mnie mimo zgłoszenia z tym Orange (maja czas do jutra) nic się nie zmieniło wiec chyba czas uciekać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
wificalling za granicą na kartę działa chyba tylko w PLAY , czy rozmowy w unii są darmowe ? tego akurat nie jestem pewny ale daje to tyle że rozmowy z krajów poza unią gdzie ceny połączeń są wysokie możemy dzwonić przez wifi hotelowe
 #973216  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 15:25
Klucz Mobile pisze:Wychodzące są płatne.
Wedlug jakiegpo ciennika ?? Waszego w pl czy jakiegoś z pingle ??
PS. Opcja fajna ale tak naprawdę kto jest grupa docelowa ?? Chyba tylko ci którzy chcą korzystać z roamingu poza UE... Myślę jeszcze o ludziach o słabym zasięgu ale tu już wifi calling załatwia sprawę.

PS. tak mi teraz wpadło do głowy ze moglibyście to reklamować jako opcje dla prezydent warszawy :D Zrobić parę memów ze w waszej sieci zamiast 50tys zapłaciłaby kilkaset zł korzystając podobno w USA i Izraelu) i już pójdzie info w świat ;)
 #973256  autor: andrewkaru
 21 sty 2018, 20:26
Zaraz, a czy ktoś kto ma Iphone i wificalling może podać ustawienia APN dla Orange z którymi to działa? Może coś u mnie jest nie tak? Było wpisane internet i ppp ppp


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973348  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:35
Gregrin pisze:
Klucz Mobile pisze:Wychodzące są płatne.
Wedlug jakiegpo ciennika ?? Waszego w pl czy jakiegoś z pingle ??
PS. Opcja fajna ale tak naprawdę kto jest grupa docelowa ?? Chyba tylko ci którzy chcą korzystać z roamingu poza UE... Myślę jeszcze o ludziach o słabym zasięgu ale tu już wifi calling załatwia sprawę.

PS. tak mi teraz wpadło do głowy ze moglibyście to reklamować jako opcje dla prezydent warszawy :D Zrobić parę memów ze w waszej sieci zamiast 50tys zapłaciłaby kilkaset zł korzystając podobno w USA i Izraelu) i już pójdzie info w świat ;)
Dzień dobry
Ceny wg cennika Pinngle (dostępny w aplikacji)
Grupa docelowa - osoby podróżujące za granice Polski, którzy chcą mieć zawsze aktywny swój polski numer w sieci Klucz. Zwłaszcza po za granicami Unii.
O tych memach z HGW to fajny żart. I prawdiwy :)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 13:12 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973350  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 10:40
andrewkaru pisze:Zaraz, a czy ktoś kto ma Iphone i wificalling może podać ustawienia APN dla Orange z którymi to działa? Może coś u mnie jest nie tak? Było wpisane internet i ppp ppp


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzień dobry
Podajemy ustawienia:
APN internet
Użytkownik ppp
Hasło ppp

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973354  autor: Robin560
 22 sty 2018, 10:59
@klucz czy połączenia wychodzące są z mojego numeru w klucz czy z wirtualnego z pinngle?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #973357  autor: andrewkaru
 22 sty 2018, 11:33
Dziekuje - ustawienia mam dobre- przez tydzień ponad nic z tym nie zrobiono, mija dziś termin. Ta firma to komuna jak była wcześniej. Resetowałem, restartowalem- ani LTE dla głosu i danych nie da się włączyć ani Voice over IP- komunikat żeby skontaktować się z Orange.
Do iPhona nie na takiego programu jak Pinngle, to znaczy ze za granica nie skorzystam w Play z wifi calling bo da się jedynie przez ten program?
Edytuję: to jest pytanie o program Pingle? Chyba nie jest to na temat, albo reklama klucz? Ja tego nie rozumiem -myślałem ze pytam o wificalling
 #973367  autor: kaspeed
 22 sty 2018, 12:17
Klucz podał alternatywę dla wifi calling.Apka pinge jest dla IOS yi dla Androida.Zaś natywne wifi calling to juz kwestia danej sieci( w plusie z tego co czytam nie działa na IOS)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #973386  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 13:14
Robin560 pisze:@klucz czy połączenia wychodzące są z mojego numeru w klucz czy z wirtualnego z pinngle?
Zależy od Abonenta
Jeśli się wynajmie wirtualny numer to możesz dzwonnic z niego, jeśli nie, to dzwonisz z numeru Klucz (czy innego operatora) w cenie, podanej w cenniku Pinngle

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973388  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2018, 13:16
andrewkaru pisze:Dziekuje - ustawienia mam dobre- przez tydzień ponad nic z tym nie zrobiono, mija dziś termin. Ta firma to komuna jak była wcześniej. Resetowałem, restartowalem- ani LTE dla głosu i danych nie da się włączyć ani Voice over IP- komunikat żeby skontaktować się z Orange.
Do iPhona nie na takiego programu jak Pinngle, to znaczy ze za granica nie skorzystam w Play z wifi calling bo da się jedynie przez ten program?
Edytuję: to jest pytanie o program Pingle? Chyba nie jest to na temat, albo reklama klucz? Ja tego nie rozumiem -myślałem ze pytam o wificalling
Podaliśmy alternatywne rozwiązanie dla osób zainteresowanych.
Jest też Pinngle dla iPhone
https://itunes.apple.com/us/app/id1124945229

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #973397  autor: andrewkaru
 22 sty 2018, 14:53
Klucz Mobile pisze:
andrewkaru pisze:Dziekuje - ustawienia mam dobre- przez tydzień ponad nic z tym nie zrobiono, mija dziś termin. Ta firma to komuna jak była wcześniej. Resetowałem, restartowalem- ani LTE dla głosu i danych nie da się włączyć ani Voice over IP- komunikat żeby skontaktować się z Orange.
Do iPhona nie na takiego programu jak Pinngle, to znaczy ze za granica nie skorzystam w Play
pilne
No to teraz proszę o odpowiedz co mam zrobić bo tak mi odpowiedział Orange. Spychologia? Który system macie ze Wam działa to wificalling?
„W odpowiedzi na zgłoszenie prosimy o zaktualizowanie systemu do najnowszej wersji 11.2.2 to powinno pomóc” ja mam oczko niżej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973403  autor: iphoneski
 22 sty 2018, 15:18
andrewkaru Tak ci odpisali, bo niewiedzą jak ci pomóc, więc podają ci wszystko to, co możesz w sieci znaleźć. Powinno działać od 10.3 i tyle.
Jeszcze jedno pytanie, jaki masz iPhone? Pytam, bo w Orange wifi calling jest dopiero chyba od iPhone 6, w play od 5s.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 15:20 przez iphoneski, łącznie zmieniany 1 raz.
 #973404  autor: andrewkaru
 22 sty 2018, 15:20
iphoneski pisze:andrewkaru Tak ci odpisali, bo niewiedzą jak ci pomóc, więc podają ci wszystko to, co możesz w sieci znaleźć. Powinno działać od 10.3 i tyle.
Jest oficjalne info gdzieś żeby im zacytować ? Dramat!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #973405  autor: iphoneski
 22 sty 2018, 15:25
Nie ma o systemie, tylko, że od iPhone 6. Ale jestem tego pewien, bo wraz z pojawieniem się 10.3 pojawiła się ta opcja w Orange, teraz sprawdziłem.
 #973406  autor: andrewkaru
 22 sty 2018, 15:27
Co mogę zrobić, gdzieś może ogólnie obsmarować jakość obsługi, to jest dramat taka niekompetencja, kazali mi czekać tydzień czasu.
Odpowiadając na pytanie mam iPhone X
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 16:26 przez andrewkaru, łącznie zmieniany 2 razy.