DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 632 z 692
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 692
 #972451  autor: pakierhakierxd
 17 sty 2018, 12:12
Każdy operator teraz coś włącza i czasem nawet o tym nie informuje, ja dostałem darmowego tidala korzystałem czasami w którymś momencie okazało się że się skończył i pobrali ponad 30 zł byłem wściekły bo żadnego sms nawet nie było, nie mam ochoty za niego płacić starczy mi spotify free

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #972456  autor: ToOmek
 17 sty 2018, 12:24
Przegapiłem zakończenie umowy która skończyła się 31.12.2017. Do tej pory miałem abonament rodzinny z 3 numerami za który płaciłem 115zł i wszystko miałem nielimitowane, umowa była na 24 miesiące w tym przez 6miesięcy za 0zł więc nie wychodziło źle. Czy jest teraz jakaś oferta godna uwagi. Czy mogę negocjować warunki bo z tego co patrzyłem na stronie to jest gorzej niż myślałem :(
 #972496  autor: ogromny
 17 sty 2018, 16:32
Złożyłem to wypowiedzenie umowy i na "pokwitowaniu"wypowiedzenia jest jak to Pani nazwała super oferta za 30zl/24 miesiące. Jak szybko takie wypowiedzenie trafia do systemu?
 #972591  autor: antonio7
 17 sty 2018, 23:02
ogromny pisze:Złożyłem to wypowiedzenie umowy i na "pokwitowaniu"wypowiedzenia jest jak to Pani nazwała super oferta za 30zl/24 miesiące. Jak szybko takie wypowiedzenie trafia do systemu?
48 h maksymalnie.
ToOmek pisze:Przegapiłem zakończenie umowy która skończyła się 31.12.2017. Do tej pory miałem abonament rodzinny z 3 numerami za który płaciłem 115zł i wszystko miałem nielimitowane, umowa była na 24 miesiące w tym przez 6miesięcy za 0zł więc nie wychodziło źle. Czy jest teraz jakaś oferta godna uwagi. Czy mogę negocjować warunki bo z tego co patrzyłem na stronie to jest gorzej niż myślałem :(
Wszystko no limit + tidal + showmax x 3 numery = 90 zł - umowa na 28 miesięcy.
Na fakturze jest jeszcze ochrona wyświetlacza za 5zl, o ile to bym zostawił to nie wiem ile to ma sensu w jakiejś umowie która ma już ponad 12scie miesięcy (bo tych umów jest tu parę). No i co po 24rech miesiącach ?? Sami to wyłączą czy na tel po gwarancji będzie dalej obowiązywać ochrona wyświetlacza ??

Jeszcze nieufnie podchodzę do zapisu ze jest dodatkowa karta do internetu a w niej formula duet M 50zl i TV-pakiet podstawowy duet M 30zl. Na infolini powiedziano mi ze to podstawowa oplata za duet czyli 80zl na dwa numery (czyli 40zl na numer). W sumie na pozostałych dwóch numerach w pozycji sim duet nie ma opłaty wiec może to by się zgadzało ale wole się upewnić czy na pewno oni tak to dziwnie zapisują...
Ochronę sam musisz wyłączyć, a to czy telefon jest dalej na gwarancji czy nie to nie ma znaczenia.

Wszystko się zgadza, bo abonament rozbity jest po części za usługi telekomunikacyjne i telewizyjne.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #972594  autor: antonio7
 17 sty 2018, 23:33
ogromny pisze:Jeszcze tylko pytanie w tej opcji za 25 dalej jest tidal i showmax?
Tidal i showmax jest dostępny bodajże tylko w tych nowszych ofertach, ta oferta, którą dostałeś jest ofertą replejową, ale zapewne jakiejś starszej taryfy. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie wiem jaką masz taryfę na dany moment, najlepiej dopytać się konsultanta.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #972598  autor: antonio7
 17 sty 2018, 23:48
ogromny pisze:Probuję dostac ta oferte Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
Próbować możesz, ale czy się uda, powątpiewam. W każdym bądź razie jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, tylko jest jedno ale.
Oferta promocyjna obowiązuje dla
aneksu do Umowy na czas nieokreślony
Z Oferty Promocyjnej może skorzystać każdy, kto zawrze aneks do już zawartej
Umowy w ramach taryfy Solo Stan Nielimitowany.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #972601  autor: ogromny
 18 sty 2018, 00:13
Mam umowę replay unlimited, nie solo mi tylko zależy by było trochę netu więcej i cena do 25zl. W najgorszym wypadku inny operator
 #972603  autor: gepard
 18 sty 2018, 01:17
antonio7 pisze:
Oferta promocyjna obowiązuje dla
aneksu do Umowy na czas nieokreślony
Z Oferty Promocyjnej może skorzystać każdy, kto zawrze aneks do już zawartej
Umowy w ramach taryfy Solo Stan Nielimitowany.
I jaki z tego morał? Dostaniesz Solo + w ostatnim miesiącu umowy i nie trzeba być w SSN. Przerobiłem już ze 3-4 taryfy RePlayowe na czas nieokreślony i nikt nie pytał na czym byłem wcześniej, a w tym czasie były Unlimty i inne Odmienne stany śwuiadomości Nielimitowane :)

Kto cierpliwy i przejdzie ścieżkę zdrowia w BOK wyszarpie Solo+.
 #972751  autor: mseifer
 18 sty 2018, 20:56
Złożyłem wypowiedzenie. Na potwierdzeniu jest oferta za 30 zł. Za 25 złotych mogę liczyć na wszystko no limit + tidal + showmax?
 #972842  autor: Karlos20
 19 sty 2018, 12:32
mseifer: raczej tak.
Ja dostałem opcje 25 zł/mies. ze wszystkim, ale już nie na 24m tylko na 18m - więc trochę łagodniej. Konsultant "kusił" zaoszczędzoną stówką w okresie 4 miesięcy od zawarcia aneksu, a to niemała oszczędność z abo 49,99 na 25 zł. A większa by była w opcji płacenia faktur poprzez kartę MasterCard do 7 miesięcy 5 zł rabatu. Chyba jeszcze raz zadzwonię do nich i zawrę aneks.

edit: konsultanci ściemniają. Twierdzą, że oferty 25 zł / 18m już dla mnie nie ma. Oferta zgodna z informacją na wypowiedzeniu (30 zł/no-limit/24m). Dziwne, bo w podobnym czasie wiele osób przedłużało ofertę na 3m przed końcem umowy ze słynnym niegdyś abo za 19,50 lub 19,99.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #973025  autor: gepard
 20 sty 2018, 11:38
mseifer pisze:Złożyłem wypowiedzenie. Na potwierdzeniu jest oferta za 30 zł. Za 25 złotych mogę liczyć na wszystko no limit + tidal + showmax?
Przy wypowiedzeniu każdy dostaje taką ofertę, dyżurną jak ja to mówię :)
Część się ucieszy i bierze inni walczą o lepszą.. ot co.
 #973145  autor: dylon
 20 sty 2018, 21:50
Ja trochę inaczej spytam. Czy orientujecie się, czy i za ile można dostać ofertę nolimit z netem 20gb i lejkiem 1mbit oraz showmaxem na 2 lata? Umoza może być na 2lata. Oczywiście zakładając wypowiedzenie.
I z drugiej beczki, czy w negocjacjach w ogóle ma znaczenie że płacę rachunki ok 150zł/mc od ładnych kilku umów? (brałem do tej pory umowy z telefonem bo się opłacało...)

Pozdrawiam,
--
Dylon
 #973162  autor: mseifer
 20 sty 2018, 23:33
gepard pisze:
mseifer pisze:Złożyłem wypowiedzenie. Na potwierdzeniu jest oferta za 30 zł. Za 25 złotych mogę liczyć na wszystko no limit + tidal + showmax?
Przy wypowiedzeniu każdy dostaje taką ofertę, dyżurną jak ja to mówię :)
Część się ucieszy i bierze inni walczą o lepszą.. ot co.
Jest jeszcze lepsza opcja ?
 #973179  autor: ciacha87
 21 sty 2018, 10:45
Cześć, potwierdzam oferta za 25 brutto z showmaxem jak najbardziej aktualna (z tym że w regulaminie pisze że promocja na showmax trwa do 15 stycznia). Przedłużenie dostałam 3 miesiące przed końcem umowy, bez składania wypowiedzenia. Zostawiłam nr telefonu na stronie play, oddzwoniła zwykła konsultantka oczywiście wciskała kity że takiej oferty nie ma w końcu skapitulowała i przełączyła mnie do "kogoś kto może dać" i tym razem ta konsultantka dała mi od ręki. Wzięłam umowę na 18 miesięcy bo jeszcze nie miałam dostępnej na okres bezterminowy.
Z rozmowy wywnioskowałam że jak się nie upomni o showmaxa to raczej sami nie dają.
Oferta nazywa się: RePlay SOLO 18 m-cy z rabatem na abonament I + (SOLO STAN NIELIMITOWANY).

Po zaglądnięciu w otrzymane regulaminy wychodzi na to że jest jeszcze jeden abonament tańszy z mniejszym pakietem telewizji za 20 brutto.
https://www.play.pl/dokumenty/2018/9990 ... -01-05.pdf
 #973182  autor: sql
 21 sty 2018, 11:05
Na podstawie powyższego regulaminu widzę iż jest więcej internetu w roamingu oraz inny pakiet TV (trochę inne kanały) w porównaniu do "edycji" z zeszłego roku jeśli chodzi o abonament za 25 zł.
 #973210  autor: Karlos20
 21 sty 2018, 14:44
ciacha87: kiedy tą umowę przedłużyłaś? To ważne, bo nie dociera do konsultantów, że można taniej i korzystniej, tym bardziej, że też mam 3 miesiące do końca umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 632 z 692
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 692
  • 1
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 634
  • 692