DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
 #972959  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 21:14
Ale to będzie tylko doścignięcie konkurencji, a i tak będzie marudzenie, że ktoś tam dał gigabajta więcej. Gdyby dali 1 mega za np 30 zł to wtedy król byłby tylko jeden. I ktoś to wkoncu kiedyś pewnie zrobi, pytanie kto. Ja bym wolał, żeby był to play.
 #972979  autor: aster
 19 sty 2018, 22:16
Analizując obecną ofertę Play oraz konkurencję chyba jest jasne, że zwiększenie ceny z 25zł w ogóle nie wchodzi w rachubę. :)

Obniżka raczej też nie wydaje się prawdopodobna, przynajmniej jeśli chodzi o Formułę Unlimited. Czym więc mogą walczyć z obecną ofensywą Orange? Chyba jedynie ilością GB oraz wliczeniem MMSów, choć to zbliży ofertę z RBME.

Natomiast tu wchodzimy już na teren Plusa, gdzie za 29zł mamy także MMSy oraz 12GB. Tak więc utrzymanie ceny 25zł pomoże w walce z Plusem jeśli wliczyliby MMSy i wyśrubowali przydział GB. Choć Plus tutaj nie śpi i jeśli mamy np. małżeństwo/parę to w duecie można mieć ich ofertę za 25zł/os.

Niby wszystko fajne, ale dla mnie największy minus w Plusie to akurat brak sumowania niewykorzystanego transferu. Akurat na ten "szczegół" ciężko mi się zgodzić, choć z drugiej strony nie przekroczyłem chyba jeszcze pułapu 12GB w miesiąc... ;)
 #972982  autor: habish
 19 sty 2018, 22:25
Nikt kto zna ofertę zielonego operatora nie wybiera Plusa a Plusha.
Tam bez kombinacji masz Rozmowy/SMSy/MMSy bez limitu + 10GB (Socjal Media bez limitu) za 25zł.
Jeśli 10GB to za mało można dokupić 5GB za 5zł.
Uruchamiasz 5 doładowanie gratis i cena zaczyna spadać: https://www.plushbezlimitu.pl/5doladowanie
Od czasu do czasu pojawia się także % bonus do doładowania które w Plusie wpada na konto główne.
 #972985  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 23:18
aster, nie rozumiesz. Nie chodzi mi o podwyższenie ceny obecnej oferty, ale o wprowadzenie typowo nowej, za 30 pln z lejkiem. W ten sposób kto chce płaci 25 zł, kto chce net z używanym lejkiem zawsze płaci 30. Wtedy oferta byłaby bezkonkurencyjna, ja na takim lejku w abonamencie często mam ponad 20 gb i nie muszę się martwić i sprawdzać ile mam jeszcze pakietu.
 #972988  autor: aster
 20 sty 2018, 01:11
Patryk7588 pisze:Nikt kto zna ofertę zielonego operatora nie wybiera Plusa a Plusha.
Tam bez kombinacji masz Rozmowy/SMSy/MMSy bez limitu + 10GB (Socjal Media bez limitu) za 25zł.
W Plusie trzeba właśnie ten duet włączyć dla 2 osób by zejść do ceny 25zł. Czy Plusz jest traktowany jaki integralna oferta Plusa i wszystkie sprawy z nim związane można załatwić w punktach Plusa, czy jest to "wirtualny" operator (aczkolwiek własnością Plusa) i tylko przez infolinię można uzyskać pomoc?

Rozumiem, że w Plusz internet się nie sumuje i niewykorzystany transfer przepada tak jak w Plusie?

Czekam teraz na ruch ze strony Play, jeśli nas pozytywnie zaskoczą zmianą w ofercie Formuła Unlimited - a historia pokazuje, że lubią dać ognia - to czekają nas ciekawe czasy. :)
 #973212  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 15:03
aster pisze:a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit
Możesz jakiś link do regulaminu posłać ?? Ja znajduje na stronie tylko info a wśród wielu regulaminów u spodu nie widzę w którym by miało być te 12GB uwzględnione. http://www.plus.pl/na-karte
iphoneski pisze:Odnowa jest sporo droższa od tego za 25 zł i ma grono odbiorców.
Bo ludzie sobie tam większy koszt GB rekompensują dłuższym jego używaniem i jest to opłacalne dla obu stron. Klient sumarycznie zapłaci mniej jeśli tego 1GB będzie "męczył" przez 2-3miesiace a operator jest pewien ze ci klienci mu sieci zapychać nie będą.
 #973557  autor: aster
 23 sty 2018, 11:33
Gregrin pisze:Możesz jakiś link do regulaminu posłać ?? Ja znajduje na stronie tylko info a wśród wielu regulaminów u spodu nie widzę w którym by miało być te 12GB uwzględnione. http://www.plus.pl/na-karte
Masz rację, regulamin jest z października zeszłego roku, ale na stronie w wielu miejscach przekreślają 6GB i podają "teraz 12 GB" tak więc jest to pewnie nowa oferta.

Natomiast GB się nie sumują tak więc nie dla mnie oferta Plusa :| - ja potrzebuję jednak mieć możliwość wyrobienia sobie dużego salda zapasowego transferu na wypadek np. 2-tygodniowego wypadu gdzieś i streamingu z komórkowego netu. Sam jestem właśnie w Formule Ultd a dla kobiety wziąłem RBME, gdzie ma już uzbierane 75GB. :smt007
 #974271  autor: aster
 26 sty 2018, 13:31
Skoro wszystko oprócz MMSów jest unlimited - i jedynym atutem wszystkich ofert staje się rosnący przydział GB - to może warto pójść śladem marki Nju i po prostu wynagradzać lojalność klienta?

Tam wraz ze stażem rośnie ilość miesięcznego transferu.

Tylko czy firmie udałoby się utrzymać tu dyscyplinę i rzeczywiście wynagradzać klientów ze stażem? Bo coś czuję, że szybko pojawiłyby się promocje typu "Oferta tylko do końca miesiąca! Przejdź do nas z innej sieci i bez czekania otrzymaj najwyższy poziom lojalnościowy!"
 #993346  autor: aster
 14 maja 2018, 14:00
Zwykle ładuję konto regularnie, co miesiąc, za 25zł, gdyż chcę być w gotowości do przenosin gdyby raptem oferta przestała być dla mnie atrakcyjna. Tym samym nie przejmuję się ważnością środków gdyż każde doładowanie daje 50 dni na rozmowy wychodzące.

Dziś natomiast chciałem doładować za 50zł aby mieć spokój na 2 miesiące, ale zauważyłem na stronie Play... że daje to tylko 50 dni na wychodzące.

Jest jakieś obejście tego ograniczenia o którym nie wiem, czy po prostu zostaje doładowywanie co miesiąc 25z lub z góry 100zł na 4 miesiące?
  • Strona 16 z 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18