DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #963151  autor: TomekErek
 27 lis 2017, 18:31
Oczywiste jest to, ze jesli najpierw uruchomię te 50GB i następnego dnia zmienie taryfę to strace GB, ale jeśli najpierw aktywuje starter, zmienię taryfę i np. następnego dnia wpiszę kod to teoretycznie powinienem te 50GB dostać, bo jak to juz tu było słusznie stwierdzone - regulamin nie mówi nic o tym, że po aktywacji startera nie można zmieniac taryfy. Hmmm... ciekawe jak to bedzie
 #963154  autor: jarekt
 27 lis 2017, 18:38
@TomekErek, zacytowany punkt IV.1. wyraźnie mówi, że jeśli zmienisz taryfę zostajesz wykluczony z promocji (promocja dla Ciebie/Twojego numeru zostanie zdezaktywowana). Co oznacza takie wykluczenie z promocji? Np. niemożność jej aktywowania.
Tyle mówi regulamin.

Natomiast jak działa system dla tej promocji i czy np. przez pierwsze 10 dni będzie ignorował zmianę taryfy przed aktywacja bonusu, czy zawsze będzie ignorował albo zawsze przestrzegał (i czy będzie na to obejście), to już zupełnie inna sprawa.

Jak napisał @24bis24: testuj i daj znać.
 #963160  autor: TomekErek
 27 lis 2017, 18:55
test zakończony powodzeniem :D

Miałem starter, na ktorym zaraz po aktywacji wskakuje taryfa "Play na karte", zarejestrowałem tę kartę chwilę temu poprzez smsa z mojego oficjalnego numeru, zmieniłem taryfę na "PnkRWK", po chwili wpisałem kod na ważność konta 365 dni i dopiero wtedy kod na promocyjne 50GB.

I jest dobrze - dostałem właśnie 50GB ważne na 30 dni no a numer tel. ważny jest przez cały rok.

Ciekawe czy to przypadkiem mi się ak udało i czy Play zaraz "nie naprawi" tego błędu hehe

----
edycja:

Poczytałem regulamin bonusu 500/50/1rok dla MNP i jest tam wyraźnie napisane:

"Bonus za przeniesienie numeru – 500 zł i 50 GB nie zostanie przyznany jeśli Użytkownik, przed aktywacją bonusu zmieni Ofertę Play na Kartę, na inną."

A więc Play oficjalnie zabrania zmienić taryfę. Skoro takiego punktu nie ma w regulaminie promocyjnych 50GB/100GB za rejestrację to faktycznie wychodzi na to, ze nie ma problemu aby PRZED aktywowaniem bonusu zmienić taryfę na inną. Mój udany test nie powinien być więc wyjątkiem :D
 #970926  autor: bart223
 09 sty 2018, 12:02
Dziś ostatni dzień na aktywację promo. :) Mi się udało włączyć na Surfie którego potem zmigrowałem do RWK i wpisałem kod.
Pytanie dla tych co aktywowali na starterach MNP (jeśli się w ogóle da aktywować bo nikt nie potwierdził), 50GB z rejestracji przedłuża się i kumuluje z 50GB na 5 miesięcy z przeniesienia?
 #970934  autor: jarekt
 09 sty 2018, 12:13
Nikt nawet nie potwierdził (ani nie zaprzeczył), że ten bonus da się aktywować na starterze MNP (ja przez te kilkadziesiąt dni nie miałem w rękach żadnego numeru MNP więc nie mogłem tego sprawdzić).