DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 21 z 28
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28
 #972288  autor: WOJTAS
 16 sty 2018, 14:55
neotele pisze:
WOJTAS pisze:U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem
 #972289  autor: R.Mandano
 16 sty 2018, 14:58
WOJTAS pisze:
neotele pisze:
WOJTAS pisze:U mnie z 3 salonów play żaden nie ma kart fakt mobile... Ponoć żadne zainteresowanie ofertą..
Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem

i w każdym kazałeś obsłudze zamówić czy tylko w ostatnim :?:
:mrgreen:
 #972308  autor: WOJTAS
 16 sty 2018, 16:08
R.Mandano pisze:
WOJTAS pisze:
neotele pisze: Powiedz w salonie, aby zamówili i będą za kilka dni (o ile to nie była wymówka, abyś podpisał abonamentowy cyrograf).
Tak zrobiłem

i w każdym kazałeś obsłudze zamówić czy tylko w ostatnim :?:
:mrgreen:
W jednym.. Obrazekw pozostałych była duża kolejka
 #972321  autor: muchakk
 16 sty 2018, 17:17
Ja usłyszałem, że karty MNP FAKTu są tylko w salonach firmowych. Ponoć oni nie muszą zamawiać i PLAY sam im narzuca co dostają a co nie. U mnie faktycznie tak było w salonie firmowym udało mi się przenieść numer, a raczej złożyć wniosek o MNP numeru z Orange
 #972330  autor: neotele
 16 sty 2018, 17:46
muchakk pisze:Ja usłyszałem, że karty MNP FAKTu są tylko w salonach firmowych.
Nie jest to prawdą.
Swego czasu robiłem przeniesienie - w podrzędnym salonie, w małej miejscowości - do FM i karty były dostępne od ręki.
Wczoraj też chciałem zrobić przeniesienie. Kart FM nie było, więc zostały zamówione.
 #972519  autor: TomekErek
 17 sty 2018, 18:10
Byłem dziś w salonie Play i na szczescie mieli karty FAKTU wiec nie było problemu z wnioskiem o MNP.

Ale dostałem po ok godzinie smsa, ze fakt odrzucił mój wniosek, bo trwa jeszcze inny proces przenoszenia numeru i moze byc tylko jeden w danej chwili. Zgadza sie, bo 5 dni temu przenosiłem ten numer do plusa aby wrócić z nim do Play - w sensie faktu po bonus 500/50/rok.

Czy za np kolejny tydzień będę musiał znowu isc do tego salonu Play i złożyć kolejny raz wniosek czy może ponowienie wniosku mogę wykonać jakoś online pisząc maila lub dzwoniąc na infolinię?

Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 #972521  autor: playmax
 17 sty 2018, 18:12
Kamil7878 pisze:
playmax pisze:A nie wie ktoś z was jak mam postępować dalej w sytuacji gdy przeniosłem kilka dni temu numer z "Play na kartę" do "Plus na kartę", będąc już drugi dzień w "Plus na kartę" wypełniłem wniosek o przejście ponownie do "Play na kartę", przyszedł SMS odrzucający z informacją, że trwa już przenoszenie do innej sieci, nadal jest ta sama sytuacja z tą karencją 14 dni opisywaną wcześniej tu na forum? Mam czekać aż tyle czasu czy próbować ponownie przenosić w międzyczasie? Ktoś coś wie może?
Możesz przenieść od razu, plus mógł przyblokowac musisz złożyć wniosek jeszcze raz.
Wniosek złożony ponownie dzisiaj rano o 11, brak wiadomości SMS od Plusa o uwolnieniu numeru do tej pory (godz. 18:12), chyba zawsze takowy mi przychodził po 30 minutach.

Ten sms jeszcze przyjdzie czy nie ma szans, jak się wydostać z numerem z Plusa?
 #972525  autor: TomekErek
 17 sty 2018, 18:23
ooo, widze Playmax, że masz ten sam problem z karencją co ja :/

Jak pisałem chwilę temu - dostałem po ok. godzinie po wyjsciu z salonu dostałem smsa z podziekowaniem za złożenie wniosku i po kilku minutach kolejnego z info, ze nie mozna teraz przeniesc :/

skoro wiec Ty po tylu godzinach nic nie dostałeś to mysle, ze moze byc jakis błąd i numer nie został poprawnie zarejestrowany do procesu przeniesienia :/
 #972536  autor: playmax
 17 sty 2018, 18:39
Wysłanie drugi raz wniosku o przeniesienie po tygodniowym odstępie to po prostu ponowienie tego samego wniosku na komputerze przez pracownika w salonie Play, nie podpisywałem drugi raz papierów i nie brałem drugi raz karty.

Plus nie chce oddać numeru czy ten sms jeszcze dzisiaj przyjdzie? Ktoś coś wie?
 #972592  autor: antonio7
 17 sty 2018, 23:09
TomekErek pisze:a ktoś wie czy taki wniosek by można było ponowić nie w salonie Play ale przez zgłoszenie np. na maila albo dzwoniąc na infolinię?
Nie, bo muszą być Twoje podpisy na wniosku i na oświadczeniu.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #972607  autor: Kamil7878
 18 sty 2018, 04:33
antonio7 pisze:
TomekErek pisze:a ktoś wie czy taki wniosek by można było ponowić nie w salonie Play ale przez zgłoszenie np. na maila albo dzwoniąc na infolinię?
Nie, bo muszą być Twoje podpisy na wniosku i na oświadczeniu.
Trzeba w salonie, ale można ponowic ten sam wniosek i nie trzeba podpisywać kolejnych dokumentów, najlepiej wziąść ze sobą stary wniosek będzie najszybciej...
 #972732  autor: Hohopitan_1980
 18 sty 2018, 19:00
Ja wczoraj o godzinie 16:00 złozyłem wniesek o przeniesienie numeru, a obudziłem się wczesnym porankiem z numerem w fakcie :D . Było to najszybsze przeniesienie numeru w moim życiu.
 #972828  autor: Robin560
 19 sty 2018, 11:29
nie da się bo fakt to submarka play system widzi fakt jako taryfę przenieś numer do innej sieci i przenieś do faktu.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #972874  autor: playmax
 19 sty 2018, 15:57
Ja wczoraj byłem ponownie w salonie sieci Play, w sprawie tego przeniesienia z Plusa Na Kartę do Play Na Kartę, ale nic mi to nie dało, pracownik powiedzial, że Plus nie chce oddać numeru, do samego końca też nie przyszedł SMS z Plusa o oddaniu numeru, tylko dzisiaj rano karta Plus padła i nareszcie karta Play mi ruszyła.

Podsumowując, w moim przypadku nie było tej karencji 14 dni przy przenoszeniu Play>Plus>Play, udało się w 10 dni, ale niech każdy się liczy z tym smsem "przenoszenie już trwa" i anulowaniem wniosku w pierwszych dniach, to na 100%.
  • Strona 21 z 28
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28