DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #972190  autor: Gold3st
 16 sty 2018, 01:05
Witajcie,
Poszukuję następcy LG G4. W obecnym telefonie pasowało mi w zasadzie wszystko poza baterią i z biegiem czasu zawiasów systemu. Poszukuję telefon o rozmiarze zbliżonym do G4. Sam wygląd nie ma znaczenia. Aparat w zasadzie także, choć dobrze byłoby nie schodzić poniżej tego co mam. Często mam odpalonych sporo aplikacji jednocześnie, stąd dobrze byłby aby bebechy było na poziomie. Ważnym parametrem jest także jakość dźwięku na słuchawkach.
Po wstępnym rozeznaniu rynku poza G6, która wydaje się najłatwiejszą zmianą ciężko mi znaleźć coś innego. Nie jestem przekonany do telefonów co miały premierę dwa lata temu (S7) czy Huawei'ów. Zaciekawił mnie XA2 Sony, ale nie ma nawet jeszcze jego recenzji więc nie jestem do końca przekonany. Co byście polecili?
 #972209  autor: vonski
 16 sty 2018, 08:23
Może OnePlus 5(T)? Apart będzie ciut słabszy, ale niedużo.
 #972221  autor: Gold3st
 16 sty 2018, 09:41
vonski pisze:Może OnePlus 5(T)? Apart będzie ciut słabszy, ale niedużo.
Zapomniałem dodać, że konieczna faktura. To w zasadzie zamyka temat tej marki, bo i ile się orientowałem nie ma takiej opcji zakupu.
 #972276  autor: vonski
 16 sty 2018, 14:25
Jest, ale od pośredników na allegro. Więc i sporo drożej.
 #972410  autor: Gold3st
 17 sty 2018, 08:27
To jest to jedna propozycja, ale chciałbym nie przesadzić jednak z kosztami. Zastanowię się jeszcze.

Co sądzisz o tym XA2? Pierwszy raz miałbym telefon "premierowy" stąd chyba tak mnie ciekawi.
 #972421  autor: vonski
 17 sty 2018, 09:29
W rękach nie miałem, więc nie oceniam. Ale to telefon ze średniej półki, a nie flagowiec, więc moim zdaniem nie warto za te pieniądze. Póki co to świeżak na rynku, więc cena zawiera podatek od nowości. Taka XA2, mimo że nowa, to ciągle sprzęt wyraźnie słabszy od wspomnianego S7.

Można by też rozważyć nowe Samsungi A8/A8+. Według pierwszych recenzji aparat im się udał.
 #972528  autor: FKS_91
 17 sty 2018, 18:26
Właśnie miałem pisać że według mnie a8 byłby ciekawą propozycją