Telekomunikacja jak na dłoni

[lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Postprzez Phenresin » 17 sty 2018, o 10:23

tomiangelo napisał(a):
Phenresin napisał(a):A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
Miałeś ten strzał w 10 za 12 zł ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Jeden numer za 10 drugi za 12 ... podejrzewam że dlatego taka oferta ponieważ została już złożona dyspozycja przeniesienia numeru do a2 na 1 marca.
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez yaras12 » 22 sty 2018, o 13:21

Phenresin napisał(a):A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.

A ile neta w tym dali?
yaras12
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Phenresin » 22 sty 2018, o 20:40

yaras12 napisał(a):

A ile neta w tym dali?

10gb
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez tomiangelo » 28 sty 2018, o 13:03

Gdzie sprawdzę do kiedy mam umowę w Lajt bo nie wiem jaki dzień mam wpisać o termin przeniesienia numeru do innej sieći

tomiangelo
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Phenresin » 28 sty 2018, o 13:09

tomiangelo napisał(a):Gdzie sprawdzę do kiedy mam umowę w Lajt bo nie wiem jaki dzień mam wpisać o termin przeniesienia numeru do innej sieći

Zadzwon i zapytaj oni ci powiedzą na kiedy masz wyznaczyć termin.
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Kumacja » 28 sty 2018, o 14:19

Witam wszystkich :)
W poniedzialek przyjezdza do mnie kurier z umową od Lajt mobile. Widzę, że opinie są podzielone, ale z tego co zauważyłam nie ma drugiej oferty z taką ilością netu (100 GB) i umową bezterminową (a2 niby nie ma limitu, ale predkosci są śmieszne powyżej 10-15 GB, a 100 GB to już naprawdę dużo).
Tylko Plus świetnie mi działa (obrzeża Wrocławia), zasięg innych sieci to porażka.
No ale w Plushu na karte, który teraz mam, pakiety internetowe są za małe jak na moje potrzeby.
Lajt mobile chce traktować jako internet domowy, udostepniany z drugiego telefonu przez wifi, z połaczen glosowych nie będę korzystać prawdopodobnie wcale, tak samo z roamingu...
Korzystał ktoś z ich oferty w taki sposób i może coś doradzić/odradzic?
Kumacja
Obserwator
Obserwator

Postprzez kaspeed » 28 sty 2018, o 14:44

Opcja numer dwa klucz mobile 100gb i nocne 200gb
folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 11
Model telefonu: Huawei P8Lite
Sieć: Orange POP,Heyah

Postprzez Gregrin » 28 sty 2018, o 23:44

Jeszcze premiummobile https://premiummobile.pl/internet-mobilny/. To samo co w kluczu ale umowa bezterminowa.
IMHO najlepiej klucz bo to karta a nie abo bezterminowe.
Gregrin
Moderator
Moderator

Postprzez Kumacja » 30 sty 2018, o 21:27

Dzieki, obie sieci wygladaj interesujaco ale karta faktycznie wygrywa, bede testowac :)
Kumacja
Obserwator
Obserwator

Postprzez Katrinka » 16 lut 2018, o 20:07

Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:
cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym)
- nielimitowane do komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- 10GB
Możliwość przedłużenia umowy na okres bezterminowy, 12 miesięcy lub 24 miesiące.
Przedłużając na 12 miesięcy - 3 miesiące abonamentu za połowę ceny, a przedłużając na 24 miesiące - 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

W odpowiedzi zapytałam (też mailem), czy jest możliwość przedłużenia umowy z abonamentem w wysokości 20 zł. Zaproponowałam, że może być nawet kosztem mniejszego pakietu internetu. Wspomniałam, że słyszałam, że niektórym klientom zaproponowano podobne warunki (dzięki, forum Telepolis!).

I dostałam ofertę "indywidualnie wynegocjowaną" za 19,99 zł/mc bez zmniejszenia pakietu,czyli 10 GB. Umowa bezterminowa.

Piszę to, żeby po pierwsze podziękować Wam za info o Waszych negocjacjach, a po drugie potwierdzam na własnym przykładzie, że jeśli komuś kończy się "strzał w 10", jest zadowolony z operatora, a nie chce oferty na kartę, tylko abonament, to warto ponegocjować.
Katrinka
Obserwator
Obserwator

Postprzez Arturro_ » 19 lut 2018, o 09:19

Dla Pańskiego numeru 666666666 posiadamy następujące propozycje:

Wariant 1 - "Zmniejszony rachunek" - cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym) . W ramach abonamentu otrzymuje Pan:
- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
- pakiet 10GB LTE - odnawialny co miesiąc.

Możliwość przedłużenia umowy na okres bezterminowy, 12 miesięcy lub 24 miesiące.
Przedłużając umowę na 12 miesięcy otrzymuje Pan 3 miesiące abonamentu za połowę ceny.
Przedłużając umowę na 24 miesiące otrzymuje Pan 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

Wariant 2 - "Zwiększony transfer" - cena 36,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym) . W ramach abonamentu otrzymuje Pan:
- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
- pakiet 30GB LTE - odnawialny co miesiąc.

Przedłużając umowę na 12 miesięcy otrzymuje Pan 3 miesiące abonamentu za połowę ceny.
Przedłużając umowę na 24 miesiące otrzymuje Pan 6 miesięcy abonamentu za połowę ceny.

Ja dostałem taką, propozycję i chyba też do nich napiszę to samo co Katrinka ;)
Arturro_
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 1
Model telefonu: Leeco Le Max 2, Nokua 130 DS
Sieć: Lajt Mobile, Plush, Play

Postprzez Ryumari » 19 lut 2018, o 13:00

Czesc,

Czy w lajt mozna wlaczyc jakies powiadomienie, kiedy podczas mojej rozmowy ktos probuje sie ze mna skontaktowac? Strasznie to irytujace jak czasami po 40minutach, albo wcale, dostaje wiadomosc, ze dany numer jest teraz dostepny, albo ze ktos probowal sie ze mna skontaktowac.

Jesli nie, czy w a2/plush takie powiadomienie funkcjonuje? Bo planuje zmienic w maju na ktoras z tych wlasnie sieci. Wczesniej mialem Play i tam byl krotki sygnal, ze ktos do mnie dzwoni i moglem sobie zawiesic polaczenie.

Dzieki i pozdrawiam.
Ryumari
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez coleslaw7 » 19 lut 2018, o 16:36

Katrinka napisał(a):Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:

Ile dni przed końcem umowy dostałeś ofertę przedłużenia? Bo u mnie niedługo kończy się okres i żadnych ofert nie dostałem.
coleslaw7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez tytoos » 19 lut 2018, o 17:21

Ryumari napisał(a):Czesc,

Czy w lajt mozna wlaczyc jakies powiadomienie, kiedy podczas mojej rozmowy ktos probuje sie ze mna skontaktowac?

To się nazywa "połączenie oczekujące" i spróbuj je aktywować z telefonu. Jeśli się nie uda, to zadzwoń albo napisz do BOK.
tytoos
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Redmi Note 4
Sieć: Orange

Postprzez tomiangelo » 22 lut 2018, o 16:11

mam już wyznaczoną datę przeniesienia numeru do Nju i teraz mi przysłali ofertę przedłużeniową z Lajta. Pokazuję te ofertę dla tych co się pytają co Lajt proponuje.
OFERTA SPECJALNA: "ZYSKAJ NAJWIĘCEJ ZA 22,99/MC" - z opłatą abonamentową 22,99 zł:

- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych

- nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich krajowych sieci komórkowych

- krajowy transfer danych 10 GB LTE
- umowa na okres bezterminowy, 12 miesięcy, 24 miesiące - do Państwa wyboru
Dodatkowo proponujemy specjalną zniżkę w abonamencie przy zawarciu umowy terminowej:
- obniżony abonament za 10 zł/mc przez okres pierwszych 5 miesięcy - z umową na 24 miesiące lub
- obniżony abonament za 10 zł/mc przez okres pierwszych 2 miesięcy - z umową na 12 miesięcy
tomiangelo
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa