DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 631 z 692
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 692
 #971830  autor: stefans666
 13 sty 2018, 21:55
Witam jestem tu nowy. Umowa mi się kończy 1 marca, którą właśnie wypowiedziałem z możliwością przejścia na kartę. Moje pytanie za ile najniżej mogę dostać stan nielimitowany z telefonem? Bo tą którą mi oferują cenowo i z telefonem to wychodzi, że dwa lata temu lepsze telefony i oferty dawali niż teraz. Z góry dziękuje za odpowiedzi :-)
 #971832  autor: pakierhakierxd
 13 sty 2018, 22:08
Nikt tu nie pokazuje ofert z telefonem, chyba poniżej 60 zł nie zejdziesz, lepiej wziąć na raty.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #972015  autor: piter20020
 14 sty 2018, 21:30
jaki24 pisze:Czy ktoś wyrwał ta ofertę za 25 na czas nieograniczony czy też 18 lub 24 miesiące na firme. Czy tylko jest to na osobe

Bez problemu dają to na firmę, nawet bez wypowiedzenia.
 #972028  autor: DesmoVP
 14 sty 2018, 22:20
Witam!
Pod koniec kwietnia kończy mi się umowa Formuła UNLIMITED 29,99. Jednakże po wszystkich obniżkach jakie miałem płacę podstawę 9,99. W tym pakiecie mam 750 mb internetu ale dodatkowo co miesiąc wykupuję dodatkowy 1GB internetu za 7,99. Obecnie mam tylko nielimitowane rozmowy i SMS'y do Play a rozmowy i SMS'y do innych sieci są płatne. Średnie moje rachunki teraz to 30 zł. Chciałbym dostać ofertę na czas nieokreślony, wszystko nielimitowane oraz przynajmniej 5GB internetu w cenie maksymalnie 30 zł. Jest to możliwe do zrealizowania? Jak tak to co muszę zrobić aby taką ofertę uzyskać? Jutro (tj. 15.01.2018) będzie do mnie dzwoniła konsultantka bo już wcześniej chciała przedłużać ze mną umowę ale po prostu nie miałem czasu na rozmowę z nią. Co muszę zrobić aby wynegocjować taką ofertę? Z góry dziękuję za pomoc! :)
 #972033  autor: stefans666
 14 sty 2018, 22:55
[quote="pakierhakierxd"]Nikt tu nie pokazuje ofert z telefonem, chyba poniżej 60 zł nie zejdziesz, lepiej wziąć na raty.

Tak ale jestem w stanie tyle płacić, tylko telefon żeby był trochę lepszy niż to co mi proponują. Naprawdę gdy dwa lata temu przechodziłem to znacznie lepsze bo były ze średniej półki z nie wielką dopłatą a teraz żądają połowy wartości telefonu dopłaty przy starcie. Pozdrawiam.
 #972037  autor: piter20020
 15 sty 2018, 00:00
DesmoVP pisze:Witam!
Pod koniec kwietnia kończy mi się umowa Formuła UNLIMITED 29,99. Jednakże po wszystkich obniżkach jakie miałem płacę podstawę 9,99. W tym pakiecie mam 750 mb internetu ale dodatkowo co miesiąc wykupuję dodatkowy 1GB internetu za 7,99. Obecnie mam tylko nielimitowane rozmowy i SMS'y do Play a rozmowy i SMS'y do innych sieci są płatne. Średnie moje rachunki teraz to 30 zł. Chciałbym dostać ofertę na czas nieokreślony, wszystko nielimitowane oraz przynajmniej 5GB internetu w cenie maksymalnie 30 zł. Jest to możliwe do zrealizowania? Jak tak to co muszę zrobić aby taką ofertę uzyskać? Jutro (tj. 15.01.2018) będzie do mnie dzwoniła konsultantka bo już wcześniej chciała przedłużać ze mną umowę ale po prostu nie miałem czasu na rozmowę z nią. Co muszę zrobić aby wynegocjować taką ofertę? Z góry dziękuję za pomoc! :)
Aktualna najlepsza oferta utrzymaniowa kosztuje 25PLN i spełnia wszystkie twoje wymagania. Czasami nie jest łatwo ją uzyskać, ale nie daj sobie wmówić, że dla Ciebie nie jest dostępna, bo próbują to zrobić każdemu. Konsekwentnie trzymaj się przy swoim to nie powinno być dużego problemu. Jeżeli pierwszy konsultant nie chcę się zgodzić to rozłącz się i dzwoń jeszcze raz. Poniżej link do oferty.

https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 00:45 przez piter20020, łącznie zmieniany 1 raz.
 #972038  autor: DesmoVP
 15 sty 2018, 00:09
piter20020 pisze:
DesmoVP pisze:Witam!
Pod koniec kwietnia kończy mi się umowa Formuła UNLIMITED 29,99. Jednakże po wszystkich obniżkach jakie miałem płacę podstawę 9,99. W tym pakiecie mam 750 mb internetu ale dodatkowo co miesiąc wykupuję dodatkowy 1GB internetu za 7,99. Obecnie mam tylko nielimitowane rozmowy i SMS'y do Play a rozmowy i SMS'y do innych sieci są płatne. Średnie moje rachunki teraz to 30 zł. Chciałbym dostać ofertę na czas nieokreślony, wszystko nielimitowane oraz przynajmniej 5GB internetu w cenie maksymalnie 30 zł. Jest to możliwe do zrealizowania? Jak tak to co muszę zrobić aby taką ofertę uzyskać? Jutro (tj. 15.01.2018) będzie do mnie dzwoniła konsultantka bo już wcześniej chciała przedłużać ze mną umowę ale po prostu nie miałem czasu na rozmowę z nią. Co muszę zrobić aby wynegocjować taką ofertę? Z góry dziękuję za pomoc! :)
Akutalnia najlepsza oferta utrzymaniowa kosztuje 25PLN i spełnia wszystkie twoje wymagania. Czasami nie jest łatwo ją uzyskać, ale nie daj sobie wmówić, że dla Ciebie nie jest dostępna, bo próbują to zrobić każdemu. Konsekwentnie trzymaj się przy swoim to nie powinno być dużego problemu. Jeżeli pierwszy konsultant nie chcę się zgodzić to rozłącz się i dzwoń jeszcze raz. Poniżej link do oferty.

https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf
Ale od razu powiedzieć że chce tą ofertę RePlay i nie owijać w bawełnę? Czy najpierw powiedzieć czego oczekuję i czekać na to co mi zaoferują?
 #972039  autor: piter20020
 15 sty 2018, 00:15
DesmoVP pisze:
piter20020 pisze:
DesmoVP pisze:Witam!
Pod koniec kwietnia kończy mi się umowa Formuła UNLIMITED 29,99. Jednakże po wszystkich obniżkach jakie miałem płacę podstawę 9,99. W tym pakiecie mam 750 mb internetu ale dodatkowo co miesiąc wykupuję dodatkowy 1GB internetu za 7,99. Obecnie mam tylko nielimitowane rozmowy i SMS'y do Play a rozmowy i SMS'y do innych sieci są płatne. Średnie moje rachunki teraz to 30 zł. Chciałbym dostać ofertę na czas nieokreślony, wszystko nielimitowane oraz przynajmniej 5GB internetu w cenie maksymalnie 30 zł. Jest to możliwe do zrealizowania? Jak tak to co muszę zrobić aby taką ofertę uzyskać? Jutro (tj. 15.01.2018) będzie do mnie dzwoniła konsultantka bo już wcześniej chciała przedłużać ze mną umowę ale po prostu nie miałem czasu na rozmowę z nią. Co muszę zrobić aby wynegocjować taką ofertę? Z góry dziękuję za pomoc! :)
Akutalnia najlepsza oferta utrzymaniowa kosztuje 25PLN i spełnia wszystkie twoje wymagania. Czasami nie jest łatwo ją uzyskać, ale nie daj sobie wmówić, że dla Ciebie nie jest dostępna, bo próbują to zrobić każdemu. Konsekwentnie trzymaj się przy swoim to nie powinno być dużego problemu. Jeżeli pierwszy konsultant nie chcę się zgodzić to rozłącz się i dzwoń jeszcze raz. Poniżej link do oferty.

https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf
Ale od razu powiedzieć że chce tą ofertę RePlay i nie owijać w bawełnę? Czy najpierw powiedzieć czego oczekuję i czekać na to co mi zaoferują?
Możesz śmiało mówić od razu co Cię interesuje. Przedłużałem dwa numery na tę ofertę i mówiłem, że wczoraj/przedwczoraj znajomy przedłużał i też na początku konsultant kłamał, że dla niego nie jest dostępna, a po rozmowie z "kierownikiem" magicznie się pojawiała. Jeżeli to nie pomoże to poproś, żeby powtórzył jak się nazywa, bo chcesz na niego zgłosić skargę. Na pewno zadziała Obrazek
 #972052  autor: Ruben
 15 sty 2018, 10:35
@DesmoVP, jeżeli obecna umowa wygasa dopiero pod koniec kwietnia, to Replay Solo za 25pln. na czas nieokreślony raczej nie zaproponują ale na 18m-cy jak najbardziej jest do wyszarpania jednak rzadko kiedy podczas pierwszej rozmowy. Wypowiedzenie ułatwia negocjacje.

==edit==
Dla numeru, którego umowa wygasa na początku czerwca podczas kolejnej rozmowy konsultant zaproponował Replay Solo za 25pln. na 18 m-cy. Podobno dla tego numeru nie ma aktywnej oferty "na czas nieokreślony". Nie cisnąłem dalej ale w tym przypadku raczej to prawda. Pewnie w ostatnim miesiącu będzie opcja z umową na czas nieokreślony.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 19:30 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.
 #972099  autor: DesmoVP
 15 sty 2018, 17:03
Jestem właśnie po rozmowie z konsultanktą i oferty jakie mi przedstawiła to jakiś dramat. Przedstawiła mi oferty dostępne od ręki na stronie internetowej... Cały czas mówi, że nie może mi zaproponować nic lepszego. Mówiłem czego oczekuję i informowałem ją o ofercie RePlay za 25 zł miesięcznie to ona mówi, że nie ma możliwości oferty na czas nieokreślony. Tak więc zakończyłem rozmowę. Jak myślicie... oni zadzwonią jeszcze sami w tym tygodniu czy lepiej od razu umówić sobie rozmowę poprzez zgłoszenie na stronie play?
 #972110  autor: Karlos20
 15 sty 2018, 17:47
Właśnie złożyłem wypowiedzenie u siebie.
DesmoVP: ja bym chwilkę poczekał, bo to 3 miesiące do końca umowy. Też jestem w podobnej sytuacji.
Na druku rezygnacji jest oferta: no-limit wszystko + 10 GB z lejkiem 1 mbps za 30 zł/mies. - ale na 24 miesiące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #972199  autor: Asica10
 16 sty 2018, 06:28
Jeżeli ktoś ma do końca umowy więcej niż miesiac nie wyszarpie na czas nieokreślony nie na tej oferty dostępnej. Odbylem chyba z 20 rozmów z różnymi osobami z biura utrzymania. Max co jest to nolimit na 18miesiecy.
Zgodziłem sie na to bo mam do końca umowy 4miesiace a kazdy miesiac to było by dlamnie 35zl w placy (place teraz 60zl), więc kalkulacja dlamnie była prosta.
 #972200  autor: Kryniczanin
 16 sty 2018, 06:41
Mam pytanko - czy Internet Elastyczny ze sprzętem można przedłużyć na wersję bez sprzętu i bez opłat 10pln (wiem wiem raz na 6 miesięcy trzeba wydać dychę.) Jeśli można to kiedy można taką umowę przedłużyć - mi zostało około 4 miesięcy do końca umowy. Tzn. kiedy pojawia się opcja przedłużenia w internecie PLAY.
 #972293  autor: Rosi_7
 16 sty 2018, 15:17
Cześć, przepraszam, jeżeli powtórzę pytanie, na które padła już odpowiedź, ale przeczytałem kilkanaście stron w tył i mam wrażenie, że nic nie zostało jednoznacznie powiedziane.

Mam umowę w play dla firm, dwa numery i mocno niekorzystne warunki (oba >60zł/miesiąc). Nigdy nie miałem czasu się tym solidnie zająć, więc umowy się skończyły i przedłużyły na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia. Co jakiś czas dzwonią konsultanci Play i oferują dokładnie to co można znaleźć na ich stronie, ale nie są to satysfakcjonujące warunki.

Czy komuś udało się uzyskać ten abonament bez limitów 25pln/miesięcznie w przypadku oferty dla firm? Co można maksymalnie uzyskać?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i podpowiedzi.
 #972311  autor: Ruben
 16 sty 2018, 16:19
@Rosi_7,
Tak, były wpisy, że ktoś dostał na firmę Replay Solo za 25pln. więc możesz próbować.
Pamiętaj jednak, że złożone wypowiedzenie ułatwia negocjacje więc zacznij od jego złożenia w salonie bądź wysłania zeskanowanego wypowiedzenia. Jeżeli już dotychczasowa umowa wygasła więc powinno się udać otrzymać umowę za 25pln. na czas nieokreślony. Nie zniechęcaj się, kiedy podczas pierwszego kontaktu nie uda się uzyskać tych warunków.
 #972314  autor: Gregrin
 16 sty 2018, 16:34
Witam, jestem slaby z abonamentów a znajomi ostatnio przedłużali i chciałem zapytać co to dokładnie jest ta ochrona internetu https://www.play.pl/uslugi/ochrona-internetu2/ (na fakturze niby za 9zl) ?? Normalna subskrypcja na antywirusa czy jakieś blokowanie na poziomie sieci ??
Moim zdaniem raczej do wyłączenia, tak jak automapa za 24zl/mc :roll: ale nie chciałbym komuś czegoś wyłączyć a on później będzie miał pretensje ze prze zemnie ma wirusy na FB :wink:

Na fakturze jest jeszcze ochrona wyświetlacza za 5zl, o ile to bym zostawił to nie wiem ile to ma sensu w jakiejś umowie która ma już ponad 12scie miesięcy (bo tych umów jest tu parę). No i co po 24rech miesiącach ?? Sami to wyłączą czy na tel po gwarancji będzie dalej obowiązywać ochrona wyświetlacza ??

Jeszcze nieufnie podchodzę do zapisu ze jest dodatkowa karta do internetu a w niej formula duet M 50zl i TV-pakiet podstawowy duet M 30zl. Na infolini powiedziano mi ze to podstawowa oplata za duet czyli 80zl na dwa numery (czyli 40zl na numer). W sumie na pozostałych dwóch numerach w pozycji sim duet nie ma opłaty wiec może to by się zgadzało ale wole się upewnić czy na pewno oni tak to dziwnie zapisują...
 #972325  autor: krecik6667
 16 sty 2018, 17:24
ochrone za 9 możesz smialo wylaczyc. W przypadku ochrony wyswietlacza, W zależności od telefonu wkład własny to minimum 59 lub 99zł. NIe, sami jej nie wylacza, bo jest swiadczona przez firmę zewnetrzna. Była ona na 5 lat. Karta głowna, tzw. techniczna. Na niej bedzie naliczany abonament za wszystkie numeru. Ciekawostka. Jezeli po dwoch latach znajomi przeniosa numery do innej sieci, a nie zrezygnuja z karty glownej, to nadal beda placili abonament.
 #972395  autor: ogromny
 16 sty 2018, 22:29
Jutro postaram się złożyć wypowiedzenie w salonie. Tylko jak to wygląda bo z play mam malutkie doświadczenie (dużo większe z upc) po złożeniu wypowiedzenia dostaje jakieś potwierdzenie i czy sami dzwonią z jakąś oferta czy trzeba samemu się kontaktować? Rozumiem ze na play 24 nie wskoczy mi oferta za 25 zl?
 #972397  autor: mseifer
 16 sty 2018, 22:51
Ogromny tak dostaniesz papierek na to. Powinni sami dzwonić a jak nie to zgłoszenie przez play24 że chcę się przedłużyc na takich i takich warunkach i że prosisz o kontakt.
 #972404  autor: Gregrin
 17 sty 2018, 03:53
krecik6667 pisze:Ciekawostka. Jezeli po dwoch latach znajomi przeniosa numery do innej sieci, a nie zrezygnuja z karty glownej, to nadal beda placili abonament.
:shock: Dzieki za info. Na tych abo strasznie widzę kombinują "z dodatkami" ale ten patent to już przegięcie. Jeszcze o tych "dodatkach". U tych znajomych na jednym numerze formula solo S to koszt 35zl (+10zl jakaś rata za telefon chyba) a "dodatków" z których oczywiście nie korzystali było na 33zl (automapa i ochrona internetu)...
  • Strona 631 z 692
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 692
  • 1
  • 629
  • 630
  • 631
  • 632
  • 633
  • 692