DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #971173  autor: Marcinekk
 10 sty 2018, 16:42
Witam ponownie.

Szukam dla brata telefonu do 1000zl(to takie max)
Wymagania:

Myślę, że miło by było, gdyby było z 3-4gb ramu.
-dobry aparat(priorytet!)
-spoko bateria
-mysle że ekran 4,5-5"(5 max, ja mam 5,5cala i mu zdecydowanie odradzam)
- najlepiej do kupienia w Polsce, ew. z magazynów w Polsce, ale żeby był dobry serwis w razie czego.

Żadnych telefonów nie mam na oku(jak któryś ma spoko bebechy i aparat to ma za duży ekran, jak na przykład redmi note4), pomóżcie ;p
 #971395  autor: Lawrence72
 11 sty 2018, 19:02
Wiec wszystkie Xiaomi odpadają :). Jeżeli chodzi o aparat szukałbym pod SA A5 ( jeżeli jesteś w stanie coś dorzucić) bądz też SG J5 (zmieścisz się do 1000k). Szczególnie A5 ma bardzo dobry aparat. Poza tym warto popatrzeć na modele Huaweia w tej cenie, aparaty też są ok.
 #971851  autor: FKS_91
 14 sty 2018, 02:12
według mnie bardzo dobrym wyborem byłby Honor 8. On ma 5.2", 2 bardzo dobre aparaty z tyłu, 4 gb ram i nowy na bestcenie kupisz za 1130 ale może się coś znajdzie lekko używanego tańszego ;)
 #972017  autor: Kozik_7X
 14 sty 2018, 21:34
Do 5" cięzko znaleźć, ciekawsze modele mają te 5,2" minimum. Np. ASUS ZenFone 3 (ZE520KL), który ma ponadprzeciętny aparat w tej klasie cenowej, ale za to nieco gorszą baterię. Kolejne 2 smartfony 5,2" to porównywalne ze sobą Huawei P9 Lite 2017 i P10 Lite