DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #949063  autor: mar1usz
 04 wrz 2017, 21:47
Witam.
Własnie się zorientowałem, że podczas wakacji został na moim abonamencie jakimś cudem aktywowany pakiet sms premium MT KING. Za każdego smsa przychodzącego ponad 30zł Kilkanaście sms w sumie przyszło. Nie czytałem ich tylko usuwałem. Teraz niemiła niespodzianka na pare stówek. Oczywiście zablokowałem tą usługę i juz teraz nie będzie ten shit przychodził. Mam pytanie czy może ktoś się orientuje jak takie cos mogło się włączyć? Czy mam szansę na reklamację takiej faktury? Ja absolutnie sam nic takiego nigdy nie włączałem. Dzieci za małe, żona ma swój telefon. Prosze o radę.
Dzięki.
 #971841  autor: Kuracjuszek
 13 sty 2018, 23:45
Widzę, że to stary wątek ale może ktoś..
Mam podobny problem ktoś mi zdjął blokadę na sms premium. Operator twierdzi, że to ja sam to zrobiłem ale nie mam żadnego śladu w telefonie oraz informacji od operatora, że blokada została zdjęta. oczywiście z telefonu " wyszły " sms premium ale również nie mam śladu tylko wysoki rachunek.
Czy ktoś już to przerabiał? Problem jest bardziej złożony więc opiszę go jak ktoś zareaguje na wpis.
 #971882  autor: Remington
 14 sty 2018, 11:54
Miałem z nju tę samą przygodę, ale reklamację uznali. Było to jakieś 2 lata temu.

Skoro twierdzą, że sam ją wyłączyłeś, to niech podadzą kiedy dokładnie. Najwyżej poskarż się do UKE.
 #971885  autor: Kuracjuszek
 14 sty 2018, 12:03
Dzięki i tak zrobię choć pierwszej reklamacji nie uznali spóźniłem się z blokada sms premium była to 6 mc temu ale teraz ja miałem i ktoś ja zdjął wraz z górna granicą kwotową na sms premium.