DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #971720  autor: Patrax
 13 sty 2018, 13:16
andrewkaru pisze:Zrobiem zgłoszenie, dluga rozmowa z panią była bo pytała czy do iPhone wchodzą dwie karty. Dodatkowo nic nie wiedziala kompletnie. Dwa problemy mam ze na doladowania,orange.pl nie moge doladowac telefonu (Numer nieprawidlowy - doladowalem go przez bank) ORAZ wificalling nie da sie wlaczyc.
Taryfa Orange Free na karte ale włączone cos o nazywa sie rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich- cykliczna koszt 30zl.
Ponizej screeny. Jak to powinno się dac wlaczyc??? tutaj gdzie próbuję? I czy w Playu tez tak nie dziala? Jak cos to zmienie operatora. Ale chcialbym najpierw wlaczyc to w Orange bo mi paczka internetu odpowiada dosc.
Poniżej screeny z mojego telefonu gdy probuje wlaczyc usluge
https://ibb.co/nMrpRm
https://ibb.co/kfMCe6
rozumiem, że ustawienia sieciowe masz najnowsze? Jeśli tak jest to jeszcze jest druga ewentualność do twojego numeru może być dopisana jeszcze jedna karta sim. Moja kuzynka miała dokładnie to samo. Tylko że na jej koncie zostało to błędnie dopisane (internet w iPadzie) u niej druga karta sim miała zostać dopisana do Internetu Lte w strefie domowej, dlatego też nie działały u niej obie usługi wifi caling i voLTE, musiała to odkręcić w salonie ;) poinformowali ją , że karta zostanie dopięta do innego numeru tak aby uwolnić ten główny, ale trzeba było czekać do końca okresu rozliczeniowego.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 13:37 przez Patrax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #971723  autor: Tomash
 13 sty 2018, 13:37
Mam Orange Free na kartę + iphone'a - wifi calling zaczął działać po kontakcie z BOK (napisałem wiadomość z eBOK). Wcześniej był problem jak u Ciebie.
 #971748  autor: andrewkaru
 13 sty 2018, 15:06
No to sie skontaktowalem i czekam. Rozumiem ze nie wymaga to instalowania czegokolwiek dodatkowo. AHA jeszcze jedno nie da sie te wlaczyc opcji Enable LTE Voice and Data, Jedynie da sie DataOnly. To chyba powiązane.
Dodatkowo bracie mam pytanie do Ciebie czy to dziala na karte za granicą? Z ciekawosci juz. I dziekuje za pomoc
 #971775  autor: kaspeed
 13 sty 2018, 17:54
Roaming masz domyslnie aktywny.Zobacz.cennik dla prepaid to będziesz wiedzial ile neta w ue dostaniesz.Pisalem pakiet no limit.sms i rozmowy z netem 1,61w ue w kraju 35gb

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971798  autor: kaspeed
 13 sty 2018, 19:55
Aj zapomniałem wifi.calling dziala.tylko w Polsce.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971831  autor: pakierhakierxd
 13 sty 2018, 22:02
Najlepiej aby używać za granicą jak coś wziąć nju na abonament na czas nieokreślony 29zl max

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #971837  autor: kaspeed
 13 sty 2018, 22:48
A2mobile chyba też działa tylko w kraju.Wificalling. Chociaż w UE w obu sieciach mam no limit + paczki neta.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971889  autor: kaspeed
 14 sty 2018, 12:43
Tu sie o cale wifi calling rozchodzi.W Orange mam zapis ze Wifi tylko w PL( dla prepaida)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971900  autor: kaspeed
 14 sty 2018, 13:16
Kto może korzystać z WiFi Caling?

- klienci ofert na abonament w Orange - mogą korzystać z usługi w Polsce i za granicą
- klienci ofert na kartę w Orange - mogą korzystać z usługi w Polsce
Wg strony Orange.pl

W A2mobile masz zaś brak takowej wzmianki

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972399  autor: dwaeuro
 16 sty 2018, 23:57
Ale co mu z a2m skoro ma iPhone’a...

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #972450  autor: pakierhakierxd
 17 sty 2018, 12:10
Jak skoro a2 mobile to zasięg Plusa w iphone nie będzie działać wifi calling, to nie android że jak nie natywnie to aplikacja, chyba tylko plus ma problemy z iphone, to raczej dlatego że ich oficjalnie nie sprzedaje.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #972452  autor: Remington
 17 sty 2018, 12:16
To nie kwestia "problemów" tylko tego czy operator oficjalnie jest supportowany przez Apple czy nie (czyli czy płacą za ten support dolary ;)). To Apple w swojej konfiguracji włącza poszczególnym operatorom WI-FI Calling i VoLTE.
 #972832  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 11:57
Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile (niespodzianka, prawda? :) :)
W Kluczu za pomocą appki Pinngle mamy tak zwany "przedłużacz numeru"
Coś co działa tylko w naszej sieci i nie ma tego w ofercie u żadnego z operatorów

Działa to w następujący sposób:
1. Musisz być Abonentem Klucz Mobile
2. Ściągasz aplikacje Pinngle, włączasz pocztę głosową
3. Wyjeżdżasz za granicę Polski i zamiast karty Klucz wkładasz kartę miejscowego operatora lub nie wkładasz żadnej (!)
4. Korzystasz z WiFi lub z transmisji danych lokalnego operatora
5. Tobie na twój zwykły polski numer telefonu w sieci Klucz Mobile dzwonią z urzędu, banku lub z pracy
6. I się dodzwonią nawet jak nie masz karty w telefonie, Pinngle przyjmie to połączenie!

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić na twój polski numer telefonu! Osoba dzwoniąca zapłaci tylko za połączenie krajowe i nie musi się zastanawiać przez jaką aplikacje dzwonić! Poza tym nikt z urzędu nie zadzwoni do Ciebie z żadnej z aplikacji :)
Zaletą dla Ciebie jest beztroskie odbieranie połączeń przychodzących na numer telefonu w sieci Klucz Mobile w każdym zakątku świata. Jeśli jesteś niedostępny, osoba dzwoniąca może nagrać wiadomość głosową, która odsłuchasz jak tylko będziesz on-line.

Tu na wideo widać jak to działa w praktyce
https://www.youtube.com/watch?v=Qb631ptK9-o

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972866  autor: pakierhakierxd
 19 sty 2018, 15:04
No i co z tego skoro na Apple nie skorzysta z wifi calling ;)
Zresztą pytanie czy Klucz ma wifi calling bo widziałem tylko w Play,Orange,Plus,Tmobile + Redbull chyba/A2m/Nju :D

Pozdrawiam :)
 #972871  autor: pkwawpl
 19 sty 2018, 15:27
Klucz Mobile pisze:Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile

(...)

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić
Co z rozmowami wychodzącymi? Duży szacun za wdrożenie fajnego rozwiązania i niestandardowe, a jednocześnie całkiem dobre podejście do tematu, ale przychodzące to jednak za mało.
 #972875  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 16:01
pkwawpl pisze:
Klucz Mobile pisze:Witamy!
W temacie WiFi calling chcemy polecić Klucz Mobile

(...)

Jakie są zalety i co w tym nowego?
Nie ważne gdzie jesteś Tobie zawsze mogą zadzwonić
Co z rozmowami wychodzącymi? Duży szacun za wdrożenie fajnego rozwiązania i niestandardowe, a jednocześnie całkiem dobre podejście do tematu, ale przychodzące to jednak za mało.
Wychodzące są płatne. Wchodzące darmowe w każdej strefie roamingowej. Zapraszamy do przetestowania!

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #972876  autor: Klucz Mobile
 19 sty 2018, 16:02
pakierhakierxd pisze:No i co z tego skoro na Apple nie skorzysta z wifi calling ;)
Zresztą pytanie czy Klucz ma wifi calling bo widziałem tylko w Play,Orange,Plus,Tmobile + Redbull chyba/A2m/Nju :D
Opisana przez nas opcja działa na Apple. Proszę przetestować

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile