DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #931049  autor: roosee
 12 cze 2017, 17:49
Witam serdecznie,
Obecnie mam ofertę nowy plush na kartę.
Zastanawiam się nad zmianą operatora. Posiadam iPhone 7 plus, jak wiecie plus nie współpracuje z apple.
Zastanawiam się nad Orange na kartę, tudzież nju mobile. Podoba mi się ich oferta reoamingu w unii europejskiej. Korzystać w przyszłości chciąłbym również z wifi calling czego nie ma w plusie.
Wiem, że na tą chwilę orange na kartę nie obsluguje wifi calling za granicą. Rozważam również nju mobile z rachunkiem.
Co polecacie?
Czy orange planuje wprowadzić wifi calling za granicą dla prepaidu ?
 #931060  autor: qcom
 12 cze 2017, 19:19
Jak potrzebujesz wifi calling za granicą to nie ma wyjścia póki co musisz wziąć abo w orange albo nju.
W play działa wifi calling za granicą w ofertach prepaid.
 #931061  autor: roosee
 12 cze 2017, 19:24
Play odpada ze wzgledu na roaming krajowy. Miałem w play telefon.
Rozumiem. Zastanowie się nad nju z rachunkiem.
Orange w taryfach pre paid planuje zrobic wifi calling z granica?
 #971581  autor: andrewkaru
 12 sty 2018, 18:37
Cześć - zmieniłem operatora na Orange na karte . Mam taryfę za 30 zł. Próbuje w Iphone X uaktywnić wificalling i dostaje komunikat żeby się skontaktować z operatorem. To była podstawowa sprawa dla której zmieniałem operatora, mówiliście na tym forum ze to powinno działać . Co mam zrobić ? Jak to włączyć ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #971592  autor: piotrzet
 12 sty 2018, 19:06
Być może coś się nie aktywowało. Pisałeś do Orange albo dzwoniłeś?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #971639  autor: pakierhakierxd
 12 sty 2018, 21:23
Przecież a2 mobile to submarka Plusa i by by nie miał wifi calling dalej

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #971651  autor: cyanoone
 12 sty 2018, 22:10
pakierhakierxd pisze:Przecież a2 mobile to submarka Plusa i by by nie miał wifi calling dalej

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka
A2 ma WiFi calling przez apke.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #971666  autor: andrewkaru
 13 sty 2018, 00:14
24bis24 pisze:
kaspeed pisze:To cos nie halo bo niema taryfy za 30zł. :mrgreen:
a od kiedy taryfy są płatne?
prędzej usługi.
No to o co chodzi? Pisałem jaka mam taryfę - nielimitowane rozmowy i smsy


Sent from my iPhone using Tapatalk
 #971667  autor: andrewkaru
 13 sty 2018, 00:19
Czyli to nie jest z systemu zrobione???? Jakies żarty? A w Play jak jest? To natychmiast ucieknę jeśli tak niech mi ktoś powie ko kretynie kto ma Iphone jest to wificalling w czymś na karte? Jestem w Orange. I w Playu ewentualnie? Konkrety proszę. Jest w opcji aparatu a. UE da się włączyć
 #971668  autor: goral2099
 13 sty 2018, 00:20
Podaj nazwę taryfy. Kontaktowałeś się z operatorem? Zrobiłeś zgłoszenie?

Natywnie powinno działać w Orange, T i Play. W A2 masz aplikację. Plus chyba cały czas testuje.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 00:23 przez goral2099, łącznie zmieniany 1 raz.
 #971677  autor: Gregrin
 13 sty 2018, 05:29
andrewkaru pisze:No to o co chodzi? Pisałem jaka mam taryfę - nielimitowane rozmowy i smsy
Taryfę masz Orange free ale to już wiesz.
andrewkaru pisze:moj numer bedzie na karte do Oarange Free.
i z wczoraj godz 13sta
andrewkaru pisze:Jak wpisalem *124 ten kod co podales to zwrocilo mi informacje Twoja Oferta to Orange Free.
Z kolei
andrewkaru pisze:Taryfa moja nazywa sie Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich cykliczna.
To jest pakiet/usługa ale to tez już wiesz
andrewkaru pisze:Usluga Rozmowy i Sms bez limitu do wszystkich dla PRZENOSZACYCH NUMER w wersji odnawialnej zostala wlaczona
Co do wificalling powinno działać bez dodatkowych czynności https://www.orange.pl/view/wificalling. Skoro nie działa to musisz to wyjaśnić w orange bo tu nikt nie ma możliwości zweryfikowania twojego problemu.

Pytanie czy problem rzeczywiście jest. Czy to jakiś nieogar czy po prostu troll.
godz 13sta:
andrewkaru pisze:Pomocy, doladowalem przez Mbank udalo sie.
godz 19sta:
andrewkaru pisze:2. udało mi się doładować telefon tylko poprzez bank ING
 #971716  autor: andrewkaru
 13 sty 2018, 12:24
Zrobiem zgłoszenie, dluga rozmowa z panią była bo pytała czy do iPhone wchodzą dwie karty. Dodatkowo nic nie wiedziala kompletnie. Dwa problemy mam ze na doladowania,orange.pl nie moge doladowac telefonu (Numer nieprawidlowy - doladowalem go przez bank) ORAZ wificalling nie da sie wlaczyc.
Taryfa Orange Free na karte ale włączone cos o nazywa sie rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich- cykliczna koszt 30zl.
Ponizej screeny. Jak to powinno się dac wlaczyc??? tutaj gdzie próbuję? I czy w Playu tez tak nie dziala? Jak cos to zmienie operatora. Ale chcialbym najpierw wlaczyc to w Orange bo mi paczka internetu odpowiada dosc.
Poniżej screeny z mojego telefonu gdy probuje wlaczyc usluge
https://ibb.co/nMrpRm
https://ibb.co/kfMCe6