DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 22
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
 #971199  autor: kaspeed
 10 sty 2018, 19:54
No i gut.Przynajmniej doczekalismy sie.Na dziś brak mi chyba jeszcze bilingu i faktur

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971202  autor: bobix
 10 sty 2018, 20:20
A mi brakuje WifiCalling, VVM i VoLTE dokładnie w takiej kolejności, więc na razie nie migruję.
 #971210  autor: kaspeed
 10 sty 2018, 21:39
Bobix z tego co wiem na dziś nie mają w planie.Ma być prosto tanio i bez zbędnego bajeru.A to akurat są uslugi jak mowiłem 99% osób zbędne

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971254  autor: bobix
 11 sty 2018, 08:16
Ale targerują się na młodych ludzi z dużych miast, którzy pewnie w 80% mają sprzęt (bez VVM) który to obsłuży.
 #971258  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 08:44
Ja jestem przed30stka wiec nie.tak.Stary a sprzętu nie kupowałem dla bajerów w postaci hd voice etc.Wiadomo z biegiem czasu cos kupie co.juz bedzie wspierało.I zapewne z biegiem czasu Folx wprowadzi brakujące wam usługi.Teoretycznie powinno to im sprawnie pójść ale patrząc na braki obecne zgłoszone zaczynam wątpić.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971290  autor: JaneQ_Damian65
 11 sty 2018, 11:31
Pan chyba nie wie co mówi, bo HD Voice (kodek AMR-WB) to "nowość" z okolic 2011 roku i bodaj różowi jeszcze za Ery wprowadzali go częściowo w 2G. Jak będę chciał bulgotu posłuchać to pójdę do a2mobile...
Z Folxa korzystają w 99% osoby z telefonami obsługującymi wszystkie technologie z racji aplikacji. Wsparcie WiFi Calling, albo chociaż samo VoLTE jest jak najbardziej potrzebne. Sama obsuwa z wprowadzeniem roamingu LTE też była dziwna. Pomijam kwestię "śmigania" internetu i jakości sieci P4 (telefony same z siebie na śródmieściu i południu Wrocławia na roaming nie przeskakują).
Mam wrażenie, że bajeczka pt. "Folx" zacznie się kończyć wraz z wygasaniem bezpłatnych subskrypcji. Chyba, że zamierzają prowadzić rozdawnictwo do końca :D
 #971296  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 12:17
Moj telefon nie wspiera.hd.czy.innnych cudów a jest z 2016r.Jedyne co moge liczyc to wifi calling.Mnie.to.zbedne.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971309  autor: AstroRasti
 11 sty 2018, 12:40
kaspeed pisze:Ja jestem przed30stka wiec nie.tak.Stary a sprzętu nie kupowałem dla bajerów w postaci hd voice etc.Wiadomo z biegiem czasu cos kupie co.juz bedzie wspierało.I zapewne z biegiem czasu Folx wprowadzi brakujące wam usługi.Teoretycznie powinno to im sprawnie pójść ale patrząc na braki obecne zgłoszone zaczynam wątpić.
Ty chyba nawet nie masz pojęcia o czym mówisz bo mówienie że HD Voice, wifi calling czy to nawet volte to zbędne funkcje to nie wiem jakim trzeba być . Próbujesz za wszelką cenę udowodnić swoją rację czy o co chodzi? Akurat tutaj ciebie zadziwię i z tych funkcji korzysta bardzo wiele osób. Nie od dziś wiem jakie bywają cyrki w roamingu krajowym. Sam mam numer w play i niejednokrotnie się spotkałem jak ustawiłem na sztywno zasięg orange i po kilku godzinach wrzucało mnie spowrotem na zasięg Play a efekt był taki, że po prostu nie miałem zasięgu i tutaj wifi calling ratował mi wiele razy tyłek. Jeśli nie chcesz korzystać z HD voice i VoLTE to twój wybór tobie to nie musi być potrzebne ale jest to potrzebne wielu innym osobom dla których liczy się jakość. Jak to wspomniał przedmówca, jak będę chciał posłuchać bulgotania to przejdę do innej badziewnej sieci
 #971310  autor: AstroRasti
 11 sty 2018, 12:42
JaneQ_Damian65 pisze: Mam wrażenie, że bajeczka pt. "Folx" zacznie się kończyć wraz z wygasaniem bezpłatnych subskrypcji. Chyba, że zamierzają prowadzić rozdawnictwo do końca :D
Mam takie samo wrażenie :D Ludzie zaczną odchodzić jak skończy im się subskrypcja
 #971313  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 12:47
Dla mnie maja zalety opisałem.Byle kowalskiemu wisi wifi.czy.hd.Taka prawda.Dopiero przez was zacząłem drążyć temat.A jakość rozmów bez hd ja różnicę słyszałem tylko w Pradze.I tam jakosc byla słaba.Duzo ro zmawiam z folx do orange i niema szumów etc.Jak ujowy telefon czy siec kona to szumi a tak jest ok.Wprowadzić wi-fi call ok bo za granicą poza UE przyda się.Reszta?zbędne jak i video rozmowy.Chesz audio hd kup zestaw muzyczny za 30000pln......Telefon nie zastąpi realnej rozmowy zadne pseudo kodeki nie poprawią wad przenoszenia dźwięku na cyfrę.A to ze sa hd glos to dodatkowe zachęcanie do lepszego sprzętu

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971318  autor: AstroRasti
 11 sty 2018, 13:01
kaspeed pisze:Dla mnie maja zalety opisałem.Byle kowalskiemu wisi wifi.czy.hd.Taka prawda.Dopiero przez was zacząłem drążyć temat.A jakość rozmów bez hd ja różnicę słyszałem tylko w Pradze.I tam jakosc byla słaba.Duzo ro zmawiam z folx do orange i niema szumów etc.Jak ujowy telefon czy siec kona to szumi a tak jest ok.Wprowadzić wi-fi call ok bo za granicą poza UE przyda się.Reszta?zbędne jak i video rozmowy.Chesz audio hd kup zestaw muzyczny za 30000pln......Telefon nie zastąpi realnej rozmowy zadne pseudo kodeki nie poprawią wad przenoszenia dźwięku na cyfrę.A to ze sa hd glos to dodatkowe zachęcanie do lepszego sprzętu
Słuchaj ale ty nie jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu żeby mówił że zwykłemu kowalskiemu wisi hd voice czy wifi bo akurat tutaj nie masz racji bo teraz to takie upieranie się przy swoim :D nie chcesz nie korzystaj nikt ciebie nie zmusza. Wiele osób z tego korzysta a że ty nie widzisz różnicy to już nie mój problem
 #971320  autor: Johnny
 11 sty 2018, 13:05
kaspeed pisze:Moj telefon nie wspiera.hd.czy.innnych cudów a jest z 2016r.Jedyne co moge liczyc to wifi calling.Mnie.to.zbedne.
P8Lite wspiera HDVoice
 #971325  autor: kaspeed
 11 sty 2018, 13:15
Moja wersja nie tak samo.masz w sieci opisy ze nie wspiera.Niema nawet.ikony.hd przy.rozmowie.Eot. Wracamy do tematu głównego.Nie mają na dziś podstaw czyli billingu oraz wystawiania faktur za usługi.Dalej banana bujaja z prezentacją numeru.Brak kodu ussd by ilość neta sprawdzic.Wiem aplikacja ale :aplikacja dodatkowo zjada transfer.(Choć zrobic by szlo aby bylo nie zaliczane do pakietu)Kod ussd w Unii byłby wygodną opcją.Do poprawy mają sporo ale szanse mają wszak stoi za.nimi Uber.i Play

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971512  autor: kaspeed
 12 sty 2018, 11:37
Delikatnie zapytam jak tam wasze polecania?ciekaw.jestem ile.macie.juz.miesięcy

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971822  autor: kaspeed
 13 sty 2018, 20:59
Podbiję choć nie powinienem.
Bez kodu polecającego na start :
1.Aktywacja 9,99
2. Miesiąc z góry subskrybcji 29,99
3.Brak 3miesięcy startowych

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #971823  autor: 24bis24
 13 sty 2018, 21:07
kaspeed pisze:.Aktywacja 9,99
przecież jeszcze niedawno pisałeś, że promocja :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #971827  autor: kaspeed
 13 sty 2018, 21:21
Bo jest tak że bez kodu jak sie zarejestrujesz i odbierzesz numer jest od razu skok na kasę.Numer drugi żony aktywowalem bez kodu polecającego i masz wsio wg cennika.Bez ostrzeżenia...

Mój nr 9 grudnia.0Zł aktywacja i 0zł 3miesiące.( które ladnie dobilem nie chwaląc się do 24mieś;)) :lol:

Nr dzisiejszy zgapilem się i bez kodu rejestracja.Efekt odchodzone konto o 40zeta i brak darmowych 3mieś;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #972211  autor: molis2
 16 sty 2018, 08:25
Zdecydowanie ta firma dba o wygodę swoich klientów. Przede wszystkim nie będziecie musieli załatwiać zbędnych formalności na początku. Wszystko ustala się w aplikacji. To bardzo wygodna opcja. I rozmowy bez limitu oraz dużo internetu na start są bardzo kuszące. Poczytajcie więcej na tej stronie.
  • Strona 9 z 22
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22