DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22
 #967862  autor: 24bis24
 22 gru 2017, 22:36
lordbyd pisze:
znajdź drugą sieć gdzie za darmo można mieć rozmowy, sms, internet i nawet startera nie musisz kupować
Virgin Mobile :)
nie myślałem o 30 sms, 30 min, 300MB :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #967863  autor: Medelles
 22 gru 2017, 22:39
kaspeed pisze:Ja dostałem 1miesiąc za problem z aktywacją simki.( nie było potwierdzenia u kierowcy) jako ten co polecał ten co miał problem dostal 2miesiące........
Dzieki za szybka odpowiedz trafilem na kiepskiego konsula :) negocjuje dalej :)
 #967865  autor: kaspeed
 22 gru 2017, 22:41
Ja powiem ci tak. W rodzinie mowią na mnie pan Reklamacja;) ja wiem co moge zyskać jak rozmawiać.A straty hmmm byly po obu stronach.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968134  autor: Maks SIM
 25 gru 2017, 15:44
Znalezione w sieci:
Folx jest operatorem wirtualnym. Stoi za nim spółka Beta (wcześniej Brayton Investments), której jedynym udziałowcem jest przedsiębiorstwo InIn z Luksemburga. Beta została zarejestrowana pod tym samym adresem co Play, czyli na Taśmowej 7 w Warszawie. We władzach przedsiębiorstwa są: Jozef Mayer i Paweł Lewandowski (zarząd) oraz Tatiana FaFaliou, Serdar Cetin, Bruce Mcinroy i John Karagiannis (rada nadzorcza). Członkowie rady to osoby związane z Olimpia Group i Novatorem, największymi akcjonariuszami Play Communications. Na razie, aby zostać klientem Folx, trzeba mieć specjalne zaproszenie, które daje 3-miesieczną bezpłatną subskrypcję. Polecenie kolejnej osobie przyznaje jej także bezpłatny abonament. W podstawowej ofercie operator proponuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i 1,5 GB w roamingu na terenie UE. Opłata za abonament ma wynosić potem 30 złotych. Sieć Folx rozpoczyna działanie w 9 miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
żródło:
https://www.chip.pl/dzieje-si%C4%99/poj ... rettyPhoto
----
Natomiast w/g KRS( https://krs-pobierz.pl/beta-i5522874 )
siedziba Folx mieści się:
ul. Nowy Świat 7/15
00-496 Warszawa
Mazowieckie

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #968151  autor: kaspeed
 25 gru 2017, 20:45
KRS może mieć inne dane;)to sie w przyrodzie zgadza.Pierwszy raz mam brak zasiegu Całkowitego PLAY Łodzkie: Miejscowosć Chabielice. Gdzie T/O daje 80mega w Plusie ledwie 3-4 zasięg kuleje tak Play Całkowity :( brak zsięgu własnego.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968388  autor: dominik920
 27 gru 2017, 17:08
Medelles pisze:
kaspeed pisze:Ja dostałem 1miesiąc za problem z aktywacją simki.( nie było potwierdzenia u kierowcy) jako ten co polecał ten co miał problem dostal 2miesiące........
Dzieki za szybka odpowiedz trafilem na kiepskiego konsula :) negocjuje dalej :)

I jak negocjacje ?

Ja też spróbowałem napisałem do nich przed świętami nie udało się od razu ale mieli przekazać sprawę dalej i dzisiaj otrzymałem informacje o przyznaniu w ramach rekompensaty kolejnego miesiąca bezpłatnej subskrypcji :)
 #968391  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 17:12
Mowiłem że da sie ;) Ogólnie sieć dla mnie ma kolejne błędy.Które sukcesywnie zgłaszam.Nawet po MNP.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968401  autor: Medelles
 27 gru 2017, 17:39
dominik920 pisze:
Medelles pisze:
kaspeed pisze:Ja dostałem 1miesiąc za problem z aktywacją simki.( nie było potwierdzenia u kierowcy) jako ten co polecał ten co miał problem dostal 2miesiące........
Dzieki za szybka odpowiedz trafilem na kiepskiego konsula :) negocjuje dalej :)

I jak negocjacje ?

Ja też spróbowałem napisałem do nich przed świętami nie udało się od razu ale mieli przekazać sprawę dalej i dzisiaj otrzymałem informacje o przyznaniu w ramach rekompensaty kolejnego miesiąca bezpłatnej subskrypcji :)
Negocjacje trudne. generalnie osoba zapraszana dostala 1 miesiac gratis, dla osoby zapraszajacej nic sie nie udalo, gdyz uparcie twierdzili, ze rekompensata nalezy sie tylko osobie zapraszanej, a nie zapraszajacej.
 #968404  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 17:45
NO u mnie dało się.Kwestia dobrej rozmowy.Uparcia.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968491  autor: dominik920
 27 gru 2017, 21:52
kaspeed pisze:NO u mnie dało się.Kwestia dobrej rozmowy.Uparcia.
Otóż to kwestia dobrej rozmowy i tego by nie odpuszczać ,bowiem operatorowi który zyskuje klientów przez polecenia zależy na tym by każdy klient był zadowolony i zapraszał innych do folx bo na takim marketingu szeptanym polega ich biznes :) swoją drogą jak pisałem z nimi na czacie to całkiem miłe te konsultantki i przyjemnie się rozmawia z nimi w formie bardziej mniej formalnej niż w innych sieciach .
 #968517  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 23:38
Folx nie jest jedyną siecią która zaczynała od luznej formy kontaktu.1byl Virgin mobile.Ale sporo sie zmieniło. z CMOK jest MOK;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968654  autor: kaspeed
 28 gru 2017, 15:25
Hehe tego nie słyszałem. Ale fakt Heyah hmmm luzacka była na samiutkim początku ale nie aż tak jak Virgin;) Virgin mi utkneła w glowie.Teraz pora na Folx przyszła. Ogólnie ja jestem zadowolony z obsługi Folx.Ciekawe jak szybko sie popsują;)Na razie siedze z nimi kolejne 8miesięcy. 1-3miesiącew testów operatora to czasem za malo.( Virgin mam od startu 2 simki aż do dziś uzywane sporadycznie.I dziś da się z Virgin dostac drobną rekompensate za drobniutkie problemy )

Dopiero od 9.12 jestem Folxowiczem i jak narazie czekam obserwuję: i reklamuję usługi;)
Porozmawiamy dogłębniej za dłusszy okres czasu jak się : a.) nie zwiną b.) rozwiną c.) Zostaną wchłonięci

A i nie jestem z nimi zwiazany w żaden sposób.
Mam troche leżaków i trochę nr uzywanych sporadycznie czy jako głowne nr.
Ja Tmobile( heyah)I Orange Oraz własnie folx.
Zona Orange.
Reszta virginy to leżaczki typowe.Do testów.( niskie utrzymanie nr powoduje okresową zabawe z nr)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968718  autor: kaspeed
 28 gru 2017, 20:08
Ja za tego emaila dostałem 1mies za darmo.W ramach przeprosin. Zaspamowali mnie poczulem sie urazony.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969155  autor: kaspeed
 31 gru 2017, 00:24
Tak tylko od 1.01.2018 1,95GBw UE w sieci folx.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969578  autor: bobiwr
 02 sty 2018, 18:42
22 grudnia 2017 r. opublikowane zostało znowelizowane rozporządzenie Ministra Cyfryzacji w sprawie planu numeracji krajowej. Na jego mocy przybędzie w Polsce 10 mln nowych numerów komórkowych rozpoczynających się cyframi 45
Potrzeba zmian wynikała z konieczności zwiększenia zasobów numeracji dla sieci ruchomych w związku z wyczerpaniem się dotychczas użytkowanych zakresów numeracji.
Źródło: http://gsmonline.pl/newsy/co-to-za-nume ... aczyna-sie
 #969583  autor: kaspeed
 02 sty 2018, 19:00
To od jakiegos czasu prefix 450mial P4 zarezerwowany ja bym poszedł o krok dalej: Orange 350;) Tmobile 240;D 140 PLUS :) Fajnie by to wyglądało;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 7 z 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22