DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 12 z 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
 #967273  autor: jarekt
 19 gru 2017, 22:28
@darek032, wysłałem Ci PW ale napiszę też tutaj, że dałem wczoraj znać kilku osobom (w zasadzie to były 2 osoby z kilkunastoma numerami), które czekały na mój raport 18 grudnia, bo ich obecne GB kończyły im się akurat wczoraj 18 grudnia o 23:59.

Po mojej informacji, nie kupili pakietu tylko przedłużyli swoje GB tymi 2GB z tej promo.
Dzisiaj 19 grudnia mam info, że nic im nie przepadło (na żadnym numerze) - a mogło przepaść około 1:00 dziś rano.

Także łącznie mam powiedzmy 35 numerów z potwierdzoną "skutecznością".

Ale trzeba mieć świadomość, że operator jeśli się uprze, to dziś w nocy może zmodyfikować system i od jutra po "skuteczności" będzie wspomnienie.

Z tym, że to prezent na święta i ja osobiście, choćbym nie wiem jak był zachłanny na kasę, to takiego numeru bym swoim klientom na święta nie wywinął :)
 #967359  autor: Vieslav
 20 gru 2017, 12:02
lukjac pisze:@Vieslav, spróbuj jeszcze raz zresetować hasło i ustawić prostsze (same małe/duże litery oraz cyfry), bo ja też miałem problem jak chciałem ustawić hasło z wieloma znakami specjalnymi.
Dzięki, pomogło :-)
 #967605  autor: ign123
 21 gru 2017, 13:02
jarekt pisze:Ale trzeba mieć świadomość, że operator jeśli się uprze, to dziś w nocy może zmodyfikować system i od jutra po "skuteczności" [przedłużania GB darmowym "świątecznym" pakietem 2GB] będzie wspomnienie.
U mnie też GB "skutecznie" przedłużone i - faktycznie - nic nie wskazuje na to, żeby Play miał coś w tej kwestii zmienić.
 #968354  autor: jarekt
 27 gru 2017, 13:15
Co prawda promocja zakończyła się wczoraj ale gdyby ktoś dopiero dzisiaj zaczął Święta, to 2GB na Święta wciąż można odebrać :)

---edit---
14:53 - darmowe 2GB wciąż są przyznawane...
Ostatnio zmieniony 27 gru 2017, 14:53 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #968358  autor: kruczek68
 27 gru 2017, 13:43
No ja właśnie dzisiaj dopiero zacząłem Święta i widzę, że fajna promocja z HBO GO przeszła mi koło nosa :(
A wystarczyło tylko systematycznie sprawdzać co nowego na forum...

Gdyby ktoś miał zbędny kod, to chętnie przygarnę :D
 #968522  autor: jarekt
 28 gru 2017, 01:25
Rozpoczęła się 26 godzina od zakończenia promocji, a 2GB dalej wskakuje na konto...

@adacomp, nie napisałem nigdzie, że nie działa, tylko że promocja nie obejmuje pewnych taryf czyli regulamin nie wymienia tej i pewnych innych taryf (które zebrałem i wymieniłem).

Co prawda PnK i PnKStart (PnKMNP) to bliźniacze taryfy i to co działa w PnK powinno również działać w PnKStart ale przykład RBM1 i RBM7MNP (również zestaw bliźniaczych taryf - podstawowej i MNP), w których DIL działa tylko w jednej z nich, każe być ostrożnym.

Ale dzięki, że po zakończeniu promocji podzieliłeś się tą cenną informacją :)
  • Strona 12 z 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15