Telekomunikacja jak na dłoni

MVNO Folx - dyskusja ogólna

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: MVNO Folx - dyskusja ogólna

Postprzez muchakk » 11 gru 2017, o 22:59

Ja przez całą sobotę usiłowałem odebrać starter w Warszawie. Non stop miałem informacje, że wszyscy kierowcy zajęci, a jak już ktoś przyjmował zlecenie to po paru minutach je anulował. Udało mi się dopiero gdzieś po 22 i to też kierowca od którego odebrałem starter wcześniej 2 razy anulował zlecenie pomimo tego, że stał już w umówionym miejscu co było trochę śmieszne.
muchakk
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 15
Model telefonu: Huawei Ascend Mate7, Lenovo P2
Sieć: Plus Biznes, Orange BIZ

Postprzez kaspeed » 11 gru 2017, o 23:13

U mnie tez anulowalo zlecenie. :lol: To jakis bląd z tego co zesmy z kierowcą skumali temat
folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 11
Model telefonu: Huawei P8Lite
Sieć: Orange POP,Heyah

Postprzez muchakk » 11 gru 2017, o 23:19

No trochę śmiesznie to wygląda. Na chacie tłumaczyli to dużym zainteresowaniem oferta xD w co mi się wierzyć raczej nie chciało.
muchakk
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 15
Model telefonu: Huawei Ascend Mate7, Lenovo P2
Sieć: Plus Biznes, Orange BIZ

Postprzez Przemix » 12 gru 2017, o 12:30

Cały czas mam brak wolnych kierowców, z 30 razy próbowałem na przestrzeni kilku godzin. Przy lotnisku (duży ruch uberów). Pewnie kart nie mają, bo chyba by musieli wozić kilka w schowku i ciekawe skąd to pobierają jak nie mają żadnej bazy
10zł na pierwszy przejazd UBERem po rejestracji z linka https://www.uber.com/invite/uberdlalodzi działa w całej Polsce. 0,5GB więcej w Dropbox po rejestracji z linka https://db.tt/2TAqb2vA8p
Przemix
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 4

Postprzez kaspeed » 12 gru 2017, o 13:19

Panowie jutro bedzie raport z mnp do Folx.Kolega przenosi sie z Play na kartę.Wyznaczyli termin na jutro.Nic nie podpisywał.:-)
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 13 gru 2017, o 09:17

No i jest tak:numer przeniosą bez podpisu.Play--->>Folx 24h. KOD DO SPRAWDZENIA NR *121# działa:-)
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 14 gru 2017, o 20:14

Mała akcja z Folx. Kolega przygarnoł odemnie kod polecający.Odebrał sim ale: wisi na ekranie dowozu karty sim.Pogadał z Folx= w ramach przeprosin za problemy wynegocjowaliśmy:
ja 2 miesiące łącznie do mojej subskrybcji.On do 3miesięcy dodatkowe 2 za problemy z aktywacją.:)
Takie rekompensaty rozumie.Wszystko wporządku. Gdyby komus problemy się pokazały warto pisać do nich.:)
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez VIP-Card » 14 gru 2017, o 20:48

Z ciekawości spytam, na jakim telefonie była zamawiana ta karta?
Fajne numery np. 722-422-422, 796-77-99-66
VIP-Card
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kaspeed » 14 gru 2017, o 20:58

Moja Huawei P8lite jego niewiem ale do czasu zamowienia wsio ok było potem okazalo sie ze kierowca mu sim dał ale jest problem z potwiedzeniem ze dostarczono kolega dalej oczekuje na kolejny etap tj skan kodu qr w apce.
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Medelles » 17 gru 2017, o 22:56

Przemyslenia po przeniesieniu nr:

1. dzwoniac z Orange na nr w folx gdy telefon jest wylaczony, abonent Orange slyszy tylko pikniecie i brak komunikatu glosowego "Osoba do ktorej dzwonisz ma wylaczony telefon badz jest niedostepna". Prolem zgloszony na chacie i pracuja podobno nad tym chyba juz 3 dzien.
2. Tu jest lepszy numer. Telefon z Niemiec +49 i dostaje komunikat nie ma takiego numeru, Ja moge ez problemu zadzwonic na niemiecki numer. Problem byl wczoraj zgloszone na chacie, podono zajeli sie sprawa i rzeczuywiscie po 3 godzinach naprawili to. Jednak na chacie brak jakiejkolwiek odpowiedzi o rozwiazaniu problemu. Wiec pytam dzisiaj co z moim problemem. Odpowiedz konsultantki, ze caly czas pracuja nad rozwiazaniem. Juz nawet nie chcialem jej mowic ze problem juz nie istnieje.

Rozmowa na chacie wyglada jakby sie rozmawialo z ludzmi z lapanki, bo co ma problem z brakiem powiadomienia w sieci orange, z pytaniem:nr tel, wersja oprogramowania, wersja apki folx. Co ma piernik do wiatraka.

Tak wiec folx to jakas dziwna zabawka trzech fajnych kolesi, ktorzy chcieli miec swoj biznes, nie pomysleli o szczegolach technicznych, systemie dystrybucji, ktora jest fatalna.

Mimo ze problem z niemieclimi polaczeniami przychodzacymi juz dziala, "konsultant" przed chwila pyta sie mnie czy wszystkie nr niemieckie nie moga sie do mnie dodzwonic. Skad ja mam wiedziec cy wszystkie, na pewno 2. I pracuja dalej ciezko nad problemem, ktory juz nie istnieje.

Fajne, maja to ze do UE rozmowy sa po 19 gr i jakosc calkiem dobra.
Medelles
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez jarekt » 17 gru 2017, o 23:16

Medelles napisał(a):"konsultant" przed chwila pyta sie mnie czy wszystkie nr niemieckie nie moga sie do mnie dodzwonic

Gdy dostaję tego typu pytanie (niezbyt mądre) to staram się odpowiedzieć równie "mądrze".

W tym wypadku powiedziałbym/napisał chyba coś takiego:
- Czy wszystkie numery niemieckie nie mogą się do Pana dodzwonić?
- Na razie sprawdziłem 630 tysięcy numerów więc nie wiem czy wszystkie, bo Niemców jest dużo.
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Medelles » 17 gru 2017, o 23:37

- Na razie sprawdziłem 630 tysięcy numerów więc nie wiem czy wszystkie, bo Niemców jest dużo.

To jest dobre Jarek, szkoda, ze nie wpadlem na to przed udzieleniem odpowiedzi.
Medelles
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Medelles » 17 gru 2017, o 23:43

Medelles napisał(a):Przemyslenia po przeniesieniu nr:

1. dzwoniac z Orange na nr w folx gdy telefon jest wylaczony, abonent Orange slyszy tylko pikniecie i brak komunikatu glosowego "Osoba do ktorej dzwonisz ma wylaczony telefon badz jest niedostepna". Prolem zgloszony na chacie i pracuja podobno nad tym chyba juz 3 dzien.

I jeszcze dopisze: dzwoniac na wylaczony telefon folx, z Play lub T-Mobile, wszystko jest OK komunikaty o niedostepnosci takie jak powinny byc.

Czy ktos ma wiedze techniczna co moze odpowiadac za taki stan rzeczy ?
Medelles
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez kaspeed » 17 gru 2017, o 23:59

Ja wiem;) Chodzi o wymiany międzynarodowe dotyczące numeracji.To nie tylko problem z DE.UK miałem to samo.Ale nie zgłaszalem. Tak samo jest problem z identyfikacją nr w PL i UE.ZObacz jak identyfikuje: jako stacjonarny.Zanim wystartowali powinni zglosić wszędzie (P4) że mają nową numerację.....
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Medelles » 18 gru 2017, o 01:17

kaspeed napisał(a):Ja wiem;) Chodzi o wymiany międzynarodowe dotyczące numeracji.To nie tylko problem z DE.UK miałem to samo.Ale nie zgłaszalem. Tak samo jest problem z identyfikacją nr w PL i UE.ZObacz jak identyfikuje: jako stacjonarny.Zanim wystartowali powinni zglosić wszędzie (P4) że mają nową numerację.....

No dobra, DE juz u mnie chodzi na dwoch numerach. Ale oni dalej rozwiazuja problem, ktorego juz nie ma. Tak Identufikuje sie jako 45 0xxx a nie 450 xxx to juz wiemy. A te wymiany miedzynarodowe to co to jest, to ich niedopatrzenie czy cos innego ? Jesli na moich numerach juz chodzi dodzwonienie z DE to czy dziala to juz dla wszystkich numerow w folx. Chodzi mi o to czy jesli zglosilem taki problem z moim nr i oni to naprawili to czy dziala to takze dla innych uzytkownikow.

!!!!! Mala prosba do tych ktorzy maja numer w folx i moga sprawdzic czy numer z zagranicy moze sie dodzwonic do was :) pewnie macie przyjaciol, kochanki, tesciow w UK DE i sam nie wiem gdzie jeszcze w UE :)
poproscie o tel na folx i sprawdzimy jak jest.
Medelles
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta na kartę i mix