DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
 #905204  autor: PiotrG-dz
 14 sty 2017, 13:56
Mnie w Play trzyma jeszcze ,że we Freshu mam Zbieraj Minuty kosztuje to 5zł rocznie.Wydzwaniam z tego jakieś 40 minut poza sieć na miesiąc za free.A do rozmów w sieci mam PNK Starter 5zł na 50 dni.
Jeśli P4 zabierze ZM to przejdę do FM lub do Freemium.;-)
 #905379  autor: aster
 15 sty 2017, 16:55
Dla mnie to tylko miało sens przed erą 'no limit' - dziś zamiast pilnowania pakietów, nazbieranych minut, itd., to za 25zł/mies. masz wszystko co potrzebne na cały miesiąc.

Jeszcze z tymi nakrętkami Coli/Sprite się skusiłem odejść od "świętego spokoju" gdyż miałem w ogóle cały miesiąc za friko (kilka nakrętek na GB a jedną na przedłużenie środków promocyjnych z bonusu rejestracyjnego), ale teraz kusi mnie powrót do no-limit i nie zastanawiania się nad kosztami...
 #909675  autor: Eon
 06 lut 2017, 16:37
Odswieżam temat bo po ostatnich porządkach w SIMkach związanych z przymusową rejestracją widzę ze zostały mi własnie jeszcze dwie ostatnie karty ze starym zbieraj min:
1. Jeden z numerów to Play Fresh gdzie po kazdym doładowaniu jest RWK ( lub wystarczy tylko co roku wklepac specjalny kod na RWK ).Jest on u mnie ok 10 lat i ostatnie 6lat był nieuzywany. Numer jest juz zarejestrowany. Stan konta głownego ponad 6zł, konto promocyjne 500zł , pakiet 10GB z promocji rejestracji wazne do ok 02.III.
2.
Drugi numer to Play Karta 9 nigdy nie uruchomiany, nie otwierany, nierejestrowany. To pierwsza stara play karta i tam są okreslone waznosci konta po doładowaniu. W tej taryfie usługa zbieraj minuty jest w stałej ofercie ( nie jako usługa promocyjna) i Play nie może jej wycofać.

Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o propozycje na PW
 #910242  autor: Eon
 09 lut 2017, 11:29
Konoko pisze:Eon tak z ciekawości czy na tym drugim starterze jest jakaś data ważności ; do kiedy można aktywować kartę?
Na starterze nie ma daty ważnosci bo to były pierwsze startery Play. Wiem ze z tej serii można uruchamiać i działają ( oczywiscie teraz dopiero po rejestracji )
 #911266  autor: 24bis24
 15 lut 2017, 19:44
Eon pisze:Wiem ze z tej serii można uruchamiać i działają ( oczywiscie teraz dopiero po rejestracji )
potwierdzam działa na tych pierwszych starterach Play karta9.
A tak przy okazji co to za taryfa Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich i co na niej jest ciekawego?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #911272  autor: bolek2004
 15 lut 2017, 20:08
Na dzisiejsze czasy nic ciekawego. Za określoną kwotę doładowania masz darmowe smsy do wszystkich sieci. Tyle że nie da się żadnego pakietu wykupić na smsy. Tu masz odnośnie profili we freshu: Klik
Taryfy fresh na dzień dzisiejszy opłacają się tylko tym którzy mają zbieraj minuty, gdyby nie to to nikt by w nich nie siedział.
 #966860  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 15:55
24bis24 pisze:niby tak ale przy fonie na dwa sloty z GB na drugiej simce przyznasz, że to ma sens
Jak najbardziej. Pozostaje jeszcze tylko kwestia problematyczności nabijania tych minut. Pewnie starzy użytkownicy maja to obcykane, niemniej jednak wymaga to chyba trochę zachodu. Co nie zmienia faktu ze rozmowy ma się za darmo.
Z ciekawości, te minuty są do wszystkich sieci (kom + stac)? ale czy są ważne w roamingu ??
 #966868  autor: 24bis24
 17 gru 2017, 16:07
Gregrin pisze:Pozostaje jeszcze tylko kwestia problematyczności nabijania tych minut. Pewnie starzy użytkownicy maja to obcykane, niemniej jednak wymaga to chyba trochę zachodu.
w obecnych czasach nie ma z tym problemu i nie trzeba używać numeru bez limitu do ich pozyskiwania jak to miało miejsce dawniej.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 18:27 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #966909  autor: grzes83-83
 17 gru 2017, 17:54
Ja jestem posiadaczem starych zbieraj minut, a nawet mam 2 sztuki jest ktoś chętny ?

Co do ilości tych taryf na rynku, to ja obstawiam ze na cały play może być ich około 200szt, oczywiście to tylko moje przypuszczenia, a jak wy myślicie?
 #966965  autor: forum_tg
 17 gru 2017, 21:18
2000 szt? nie wydaje mi się. Ja bym dodał co najmniej jedno "0". Znam osobiście kilka osób które z tego korzystają. Przy telefonie dual sim i drugiej karcie stricto na internet daje duże możliwości (np. połączenie ZM + grundwald w drugim slocie).
Ponadto pamiętajcie o starszych osobach, którym internet nie jest potrzebny. Wśród moich znajomych to dla dziadków jest najlepsza oferta. Wymaga tylko utrzymanie wazności konta czyli 5 zł na rok, a rozmowy są zawsze za free (oni i tak nie wysyłają smsów/mmsów)
 #966976  autor: Sig
 17 gru 2017, 21:55
grzes83-83 pisze:y może być ich około 200szt
Weź nawet nie żartuj z taką liczbą. Nie będę podawał konkretnej wartości, ale sądzę, że jest liczona w tysiącach. Dlaczego? Bo to nadal dobra oferta. Sam ją mam, tak jak i jeszcze moja mama, bo "netto" zazwyczaj więcej odbieramy i przez lata się dużo tego zebrało.
Jedyny obiektywny minus tej oferty to drogi Internet, oraz nie najkorzystniejsze SMSy. To ją wykrusza, podobnie jak i fakt, że to już nie czasy pierwszych no limitów za 90 zł, a raczej 30... Akceptowalne.
Czy swoje ZM zmienię? Nie wiem. W dual simy się pewnie nie będę bawił, ale jakiś prosty telefon tylko do rozmów pewnie zostanie, a "podstawowym" numerem z nastawieniem na konsumpcję internetu będzie mój drugi w Virgin Mobile.
Po prostu na razie nie widzę powodu, żebym płacił za coś, co mam "za darmo"

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #966983  autor: garfield-
 17 gru 2017, 22:26
z tym zachodem to wygląda tak, że zawsze rozmowę trwającą więcej niż 2 minuty się odbierze w mniej niż 30 dni, więc problem mają Ci co chcą taką kartę leżakować. Fakt, internet to zabójstwo, drożej niż w roamingu. Promocja z doładowaniem przez PayU ratuję nieco sytuację. W sierpniu w roamingu działało - teraz nie wiem, więc oferta jest lepsza sumarycznie, jak korzysta się w roamingu niż u nas w kraju - taki paradoks.
U mnie to główny numer i spokojnie 500 mb na miesiąc mi starcza - reszta to wifi. Zresztą ostatnio mając w pracy i w domu wifi, zrezygnowałem z netu i w razie konieczności odpalam na służbowym hotspota jednym przyciskiem. Także pozbywać się tej oferty raczej nie zamierzam.
  • Strona 2 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14