DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 602 z 675
  • 1
  • 600
  • 601
  • 602
  • 603
  • 604
  • 675
 #966796  autor: zielony71
 17 gru 2017, 12:30
Od razu złóż wniosek o przeniesienie do plusha. To zadziała tak samo jakbyś złożył zwykłe wypowiedzenie, a nie będziesz musiał później nic odkręcać.
 #966832  autor: nigrin
 17 gru 2017, 14:45
zielony71 pisze:Od razu złóż wniosek o przeniesienie do plusha. To zadziała tak samo jakbyś złożył zwykłe wypowiedzenie, a nie będziesz musiał później nic odkręcać.
Stoję przed podobnym ruchem.
Plush abonament, czy na kartę będzie sensowniejszy, jeżeli nic nie ugram ?
 #966848  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 15:26
nigrin pisze:Plush abonament, czy na kartę będzie sensowniejszy, jeżeli nic nie ugram ?
Jestem karciarzem wiec u mnie inna opcji niż karta odpada ;)
Ale patrząc obiektywnie to karta wychodzi za 20zl z promocja 5te doładowanie gratis. Wystarczy uruchomić ta opcje i ładować cały czas jednakowa kwota żeby mieć te 20% taniej. Rozne kwoty powodują ze 5te doładowanie gratis będzie rowne najniższej a tym samym oszczędność będzie mniejsza. Dodatkowo po przeniesieniu pakiety kosztuja polowe przez pierwsze 3m-ce. Wszystko opisane oczywiście tutaj [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
Ewentualnie gdy trzeba więcej GB to abo na czas nieokreślony za 25zl i bonus za staż 2/4/6/10GB po 3/6/12/24m-cach ale wtedy czemu nie prepaid w orange ;)
 #966849  autor: nigrin
 17 gru 2017, 15:26
zielony71 pisze:Oczywiście na kartę.
Jak uda mi się dodzwonić do DUK, zrobię rozeznanie, czy bez wypowiedzenia coś uda się zwojować, jak nie przejdę się do plusa, zdecydowanie lepsza opcja niż wypowiedzenie.
Rozumiem, ze nie ma problemu, aby z karty wskoczyć do innego operatora w razie czego ze swoim dotychczasowym numerem ?
 #966852  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 15:34
nigrin pisze:Rozumiem, ze nie ma problemu, aby z karty wskoczyć do innego operatora w razie czego ze swoim dotychczasowym numerem ?
Bez problemu i najszybciej bo nie ma żadnych okresów wypowiedzenia.
 #966873  autor: harys
 17 gru 2017, 16:14
zielony71 pisze:Od razu złóż wniosek o przeniesienie do plusha. To zadziała tak samo jakbyś złożył zwykłe wypowiedzenie, a nie będziesz musiał później nic odkręcać.
I nic pozniej nie trzeba dawac znac w pluszu?

Wysłane z Le pro 3
 #966874  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 16:20
harys pisze:I nic pozniej nie trzeba dawac znac w pluszu?
Wniosek o przeniesienie składasz w plushu a właściwie udzielasz im pełnomocnictwa żeby zrobili to za ciebie (załatwili z obecnym operatorem). Gdybyś się rozmyślił to u obecnego operatora stwierdzasz ze chcesz to odwołać i nie oddają numeru i jeśli przenosiłeś się na kartę to sprawa się kończy.
 #966878  autor: harys
 17 gru 2017, 16:22
Extra, to chyba najmniej inwazyjna opcja zeby zasymulowac ucieczke z sieci i walczyc o -40% ;)

Edit: niestety nie da sie zlozyc wniosku o przeniesienie przez neta :/

Wysłane z Le pro 3
 #966918  autor: nigrin
 17 gru 2017, 18:26
harys pisze:Extra, to chyba najmniej inwazyjna opcja zeby zasymulowac ucieczke z sieci i walczyc o -40% ;)

Edit: niestety nie da sie zlozyc wniosku o przeniesienie przez neta :/

Wysłane z Le pro 3
Dlatego jutro osobiście udam się spacerkiem z dowodem do plusa ;)
 #966963  autor: Symulant
 17 gru 2017, 21:10
Gregrin pisze: W praktyce pakiet idzie w pierwszej kolejności a dodatkowo "resztki" z poprzedniego miesiąca (również nieregulaminowo) się sumują (mowa również o pakiecie bo bonus ma w regulaminie sumowanie).

Wszystko opisane w [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na karte ~30zl
Dzięki za info. Jako, że nie potrzebuje nowego telefonu a jak najwięcej Internetu to po paru latach wracam na kartę. W abonamencie takich warunków nie dostanę. No chyba, że DUK cuda zdziała :mrgreen:
 #966991  autor: pyp
 17 gru 2017, 23:38
Witajcie Koledzy i Koleżanki :)

Po 24 miesiącach bycia zadowolonym klientem ORANGE posiadając ofertę :
Plan Wspólny 99,99 - 30% = 67 zł BRUTTO
+ Pakiet Stacjonarny
+ Pakiet Europa
Dodatkowo podczas trwania kontraktu na konto dołączyłem internet mobilny - domowy
( coś takiego ) i moje opłaty się zwiększyły o 10 zł ( po wszystkich rabatach )

Dostałem informację że moja umowa dobiega końca i jest to ostatni miesiąc obowiązywania rabatów itd.
No i oczywiście zwracam się do waszej społeczności czy moglibyśmy coś tutaj wymyślić żeby było lepiej :)
1. Oczywiście od razu powiem że mi nie zależy tutaj na obniżeniu kosztów bo wiem że cudów w życiu nie ma, bardziej by mi zależało na przedłużeniu tego kontraktu na np. 24 m-ce b/telefonów i otrzymanie podobnych warunków.
2. Jest jeszcze inna opcja że zostawię kontrakt na czas nieokreślony ale obawiam się że mnie te rabaty które się skońcą mnie zjedzą :( :(

Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc...

Pozdrowienia i z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam - pYp
 #967014  autor: malysek
 18 gru 2017, 10:45
malysek pisze:Na razie nie oddzwonili bo dałem im czas do namysłu niby do wczoraj ale do dzisiaj jest cisza. Ten dodatkowy numer też mam jako czwarty, ale widzę, że i tak pomimo tego można ugrać coś więcej. Spróbuję jutro podjąć kontakt zobaczymy co inny konsultant mi zaproponuje, ale już wiem mniej więcej jak mam rozmawiać z nimi bo do tej pory to tylko liczyłem na to co mi zaproponują. Pogubiłem się już w tych ich ofertach i postanowiłem zobaczyć co mi zaproponują. Wziął bym coś z telefonem, ale nie chce mi się już tych rat dodatkowych płacić. Przypomniałem sobie, że do tego abonamentu, który przedłużam chciałem Iphone SE to mi zaproponowali 69 zł ratę więc nic ciekawego. Jutro zadzwonię zobaczę co mogą mi jeszcze zaoferować. Czy lepiej dzwonić od razu do DUK?

Pozdrawiam
Dzwoniłem do DUK dostałem 4x9,99zł (no limit + 10 GB neta na każdy numer) bez przechodzenia na Orange Love. Nadal jednak nie podjąłem decyzji. Czy ta oferta jest dobra czy można ugrać jeszcze cokolwiek?

Pozdrawiam
 #967015  autor: corey53
 18 gru 2017, 10:55
Umowa kończy mi się 05.01.2018. Numer zostanie przeniesiony tego dnia 05.01.2018 (wniosek itp już jest złożony).

Otrzymałem dzisiaj fakturę z orange za okres rozliczeniowy 16.11.2017-15.12.2017, na pełną kwotę abonamentu. Czy ta faktura nie powinna być już pomniejszona? Bo orange przypadkiem nie wystawia faktur gdzie kwota za abonament jest z góry na kolejne miesiąc? ( tak mi kiedyś Pani na boku tłumaczyła przy tym jak zwiększyłem abonament, zmieniałem taryfę na wyższą i od razu za pierwszą fakturą miałem zwiększoną kwotę).

a w styczniu otrzymam kolejną faktura już tylko z ewentualnym przekroczenim za ten okres, bez kwoty abonamentu.

Czy się mylę?
 #967025  autor: nigrin
 18 gru 2017, 12:08
Dzięki wskazówkom, dziś załatwiłem przeniesienie na kartę w Plushu.
Dostałem sms info, ze mogę zrezygnować z migracji dzwoniąc pod nr. *555

Wiec wszystko idzie w dobrym kierunku, poczekam do jutra i będę atakował DUK, chyba, ze mnie uprzedzą, ale taki scenariusz raczej nie nastąpi.
 #967031  autor: Symulant
 18 gru 2017, 13:24
malysek pisze:Dzwoniłem do DUK dostałem 4x9,99zł (no limit + 10 GB neta na każdy numer) bez przechodzenia na Orange Love. Nadal jednak nie podjąłem decyzji. Czy ta oferta jest dobra czy można ugrać jeszcze cokolwiek?
Bardzo wątpliwe abyś dostał coś więcej, chyba, że zaproponują Ci numery za 0 PLN :wink:
 #967064  autor: lenka01
 18 gru 2017, 19:07
mozna jeszcze ugrac 3 mce gratis

Symulant pisze:
malysek pisze:Dzwoniłem do DUK dostałem 4x9,99zł (no limit + 10 GB neta na każdy numer) bez przechodzenia na Orange Love. Nadal jednak nie podjąłem decyzji. Czy ta oferta jest dobra czy można ugrać jeszcze cokolwiek?
Bardzo wątpliwe abyś dostał coś więcej, chyba, że zaproponują Ci numery za 0 PLN :wink:
 #967085  autor: GRZECH
 18 gru 2017, 20:48
Dobry Wieczór!

Przyznam szczerze, że nie przeczytałem całego wątku 800 stron, a mam bardzo pilną i bardzo nieprzyjemną sprawę i szukam porady.
Około 10 listopada złożyłem wypowiedzenie dwóch numerów w Orange, okres rozliczeniowy mam od 19go do 18 włącznie. Dzwonili, coś tam oferowali, nawet mi to pasowało (40 zł za dwa nry z 10GB na każdym i 5 zł rabatu na telefon) chociaż po powyższych widzę, że można było coś więcej ugrać. Chciałem wziąć TV, który był niedostępny, mieli dzwonić około 12-13 grudnia, nie zadzwonili. Ja też byłem zajęty i zapomniałem, ale skoro umowa do 18go włącznie i nawet mi w salonie powiedzieli, że mogę jeszcze 18go korzystać. No i budzę się dzisiaj rano i d@@a, wyłączyli mi nry o jeden dzień za wcześnie. Nie mogę ani przedłużyć, ani nigdzie zadzwonić, nawet przelewu zrobić, bo konto sparowane z nrem.

Mówią mi, że mogę złożyć wniosek o przywrócenie, ale że wrócę na starych zasadach (a że 24 miechy już skończone, to pewnie abo w okolicach 110-115 zł).
I tak sobie myślę, czy może ktoś się spotkał z takim czymś i czy warto z tym iść np. do UOKIK (bo wg mnie jeśli zapłaciłem za okres do 18 grudnia, to podczas 18 grudnia powinienem mieć jeszcze dostęp do usług za które zapłaciłem).

Co robić? Pomóżcie :-).

Pozdrawiam,
Grzegorz
 #967092  autor: Herushingu
 18 gru 2017, 22:12
Nie ma to znaczenia, bo zakładając nawet gdybyś dzisiaj przedłużył umowę to i tak weszłaby w życie wraz z następnych okresem rozliczeniowym... Ale oczywiście złożyć skargę zawsze możesz, ale musisz mieć świadomość, że to żadne rozwiązanie obecnej sytuacji, bo nie otrzymasz decyzji w krótkim czasie.
 #967111  autor: Symulant
 19 gru 2017, 06:58
GRZECH pisze:Mówią mi, że mogę złożyć wniosek o przywrócenie, ale że wrócę na starych zasadach (a że 24 miechy już skończone, to pewnie abo w okolicach 110-115 zł).I tak sobie myślę, czy może ktoś się spotkał z takim czymś i czy warto z tym iść np. do UOKIK (bo wg mnie jeśli zapłaciłem za okres do 18 grudnia, to podczas 18 grudnia powinienem mieć jeszcze dostęp do usług za które zapłaciłem).Co robić?
Jeśli zależy Ci na numerze to w pierwszej kolejności dzwonić na infolinię, że chcesz odzyskać ten numer z powrotem. Umowa wygasła i w momencie przywrócenia numeru niekoniecznie musisz wracać na abonament, chyba że tak chcesz.
Co do samej sytuacji z wyłączeniem numeru w dniu 18.12, to powinieneś napisać reklamację jeśli faktycznie usługi miały być świadczone do końca tego dnia.
  • Strona 602 z 675
  • 1
  • 600
  • 601
  • 602
  • 603
  • 604
  • 675
  • 1
  • 600
  • 601
  • 602
  • 603
  • 604
  • 675