DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #966445  autor: mikemartowy
 15 gru 2017, 19:16
Cześć

Zastanawiam się pomiędzy moto z play i HUAWEI p9, które znalazłem po max 1300 zł - w p9 niby lepszy procesor, ale jeśli chodzi o recenzje, moto z play wypada jako ten bardziej płynny - plus dobra bateria.

Być może coś innego mi poradzicie - generalnie większość to gry i oglądanie YT plus internet. aparat i filmy ma mniejsze znaczenie, bardziej zależy mi na jako takiej baterii żeby w razie W nie trzeba było lądować codziennie, oszczędzając telefon oczywiście.Plus w miarę ekran, z którego będe z oczywistych względów często korzystać minimum 5,2 jak w a5. Tu też na plus wychodzi moto z play z 5.5 cala ekranem.. Ale nie jestem do końca przekonany

gram obecnie w lineage 2 revolution i clash royale na samsungu a5 2016 i na lineage lekko ścina niestety.

no 1400 to max :)
 #966454  autor: Wolfp
 15 gru 2017, 19:43
Jest jeszcze Galaxy S6 - mocne bebechy, 5.2 ekran, ale bateria średnia. Niemniej jednak ja sporo na nim grałem i 2 lata dawał radę, dopiero teraz zmieniłem
 #966458  autor: Lawrence72
 15 gru 2017, 19:50
W tej cenie znajdziesz starszego flagowca np. wspomnianego powyżej Samsunga S6 i będzie dawał radę. Poza tym P9 ( z którego osobiście korzystam :) ) w benchmarkach co prawda nie jest liderem ale działa płynnie lub coś z Xiaomi - mają pojemne bateria które starczą na dłużej.
 #966459  autor: mikemartowy
 15 gru 2017, 19:58
Własnie ,myślałem o starszym flagowcu i p9 wychodzi najtaniej a jakość jest całkiem całkiem, te funkcje czytnika lini papilarnych z tylu są całkiem fajne :). Ale ta moto z play kusi ekranem wydajnością i baterią..
 #966533  autor: Wolfp
 16 gru 2017, 07:56
Tego P9 nawet bym nie brał pod uwagę, SGS6 wciąga go nosem na śniadanie, a to hardware jest najważniejsze do gier. Xiaomi ma specyfikację tylko na papierze, jakoś nie slyszałem nigdy, żeby było potworem gamingowym...
 #966542  autor: vonski
 16 gru 2017, 09:23
Ale Huawei'e mają wyraźnie słabszą grafikę niż flagowce z Exynosem czy Snapdragonem. P9 to fajny sprzęt, ale do intensywnego grania to średni wybór.

Tapatalk @ Honor 8
 #966548  autor: Xy
 16 gru 2017, 10:38
Hułałej jest po prostu porządnym telefonem na co dzień. Samsung pewnie jest o niebo lepszy pod każdym względem i tyle samo więcej kosztuje :-) Coś za coś :-)
Mam Huaweia, nie narzekam. Czy wytrzymam z nim dwa lata i czy wybrałbym go ponownie? Nie wiem...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71