DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 600 z 675
  • 1
  • 598
  • 599
  • 600
  • 601
  • 602
  • 675
 #966304  autor: Grzech89
 15 gru 2017, 09:48
starx1 pisze:Myślicie że jest szansa na ugranie czegoś więcej przy abonamencie np 3 miesiące gratis lub więcej GB?
3 miesiące gratis powinieneś ugrać bez problemu. Problem jest właśnie z przebiciem się przez te magiczne -20%.

Ja pomimo złożonego wypowiedzenia i dyspozycji przeniesienia jednego z numerów do Plusha (drugiego jeszcze nie mogę bo za wcześnie) cały czas odbijam się od -20% i więcej się nie da.

Może ma ktoś jakąś radę? :)
 #966306  autor: light7
 15 gru 2017, 09:55
U mnie sprawa wygląda tak:
Umowa na telefon kończy się 3 lutego 2018, umowa na internet mobilny 4 marca 2018.
Telefon chciałem przedłużyć a nad internetem mobilnym jeszcze się zastanawiałem.
Do końca listopada nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy (zgody wyrażone). 1 grudnia sam zadzwoniłem na *100 z pytaniem o warunki przedłużenia. Dostałem od razu 20% rabatu na abonament natomiast telefon (mate 10 lite) w standardowej cenie, ale okazało się, że telefon aktualnie nie jest dostępny. Kilka dni później przeniosłem numer do T-Mobile (przez stronę internetową). Dwa dni temu zadzwoniła do mnie sympatyczna konsultantka Orange z numeru 225922700 z pytaniem dlaczego się przeniosłem (tańsza oferta oraz brak interesującego mnie telefonu). Poinformowała, że telefon u niej jest dostępny i dała następujące warunki:
Plan standardowy (z 10GB internetu) z rabatem 40% czyli 19,99 zł
3 miesiące abonament za darmo
rata za telefon (Mate 10 lite niebieski) obniżona do 35 zł
99 zł płatne u kuriera.
Czyli całkowity koszt 24 miesięcznej umowy to 1359 zł. więc wygląda na to, że dostałem maksymalne zniżki.

Odstąpiłem od umowy z T-Mobile i odesłałem telefon.

Dodatkowo skoro z umową na telefon tak dobrze poszło to zdecydowałem się od razu przedłużyć umowę na internet mobilny w najtańszej opcji za 9,99 zł. Konsultantka beż żadnej prośby z mojej strony również tutaj zaproponowała abonament przez 3 miesiące za darmo.

Aha jakby kogoś ta informacja interesowała to dostałem od Orange kartę sim z możliwością wyłączenia żądania kodu PIN.
 #966310  autor: harys
 15 gru 2017, 10:17
Czy w takim wypadku to Ty musisz odstąpic od nowej Umowy w T-mobile czy Orange zrobi to za Ciebie?

Wysłane z Le pro 3
 #966313  autor: light7
 15 gru 2017, 10:26
harys pisze:Czy w takim wypadku to Ty musisz odstąpic od nowej Umowy w T-mobile czy Orange zrobi to za Ciebie?
Wg mojej wiedzy to ja muszę odstąpić od umowy z T-Mobile. Ponieważ zgodziłem się na przedłużenie umowy z Orange to na koniec poprzedniej umowy Orange nie zwolni numeru. W umowie z T-Mobile jest informacja, że T-Mobile rozpocznie świadczenie usług na numerze tymczasowym w terminie do 10 dni od momentu podpisania umowy. Numer ten zostanie zmieniony na numer docelowy. Nastąpi to, o ile dotychczasowy operator umożliwi przeniesienie numeru do T-Mobile. Zmiana numeru na docelowy nastąpi w dniu zwolnienia go przez dotychczasowego operatora. Jeżeli do przeniesienia numeru nie dojdzie, Umowa będzie wykonywana w oparciu o numer tymczasowy.

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
 #966337  autor: michaelred
 15 gru 2017, 12:11
Czy faktycznie w Orange teraz taka lipa? Jestem od 4 lat i dwie poprzednie umowy przedluzalem na dobrych warunkach. Raz korzystalem z groupona i bonow sodexo to wtedy za no limit + 2 gb internetu wyszlo mi, ze zarobilem ok 400zl na 2 umowach. Teraz jak patrze to nic ciekawego nie widac. Umowe mam do 5 stycznia 2018 , okres rozliczeniowy do 18 a znizke 30% do 19. Jezeli teraz wysle wypowiedzenie to kiedy faktycznie rozstane sie z Orange (chce przejsc na karte)?
I gdzie najlepiej wyslac wypowiedzenie zeby najpewniej i najszybciej trafilo z dzisiejsza data? Wystarczy wizyta w salonie z dowodem i zalatwia mnie od reki z tym wypowiedzeniem?
 #966353  autor: majek_01
 15 gru 2017, 14:08
Jeżeli max mogą dać 40% to tak z ciekawskości przy przedłużeniu dwóch umów w planie "Sztandarowym" ile może wynieś minimalny abonament dla obu?? dołącza się do tego te 20zł za łączenie umów?
 #966355  autor: nigrin
 15 gru 2017, 14:29
Obecnie posiadam Smart Plan LTE, umowa kończy mi się 18.1.2018.
Na chwile obecna zero połączeń z Orange w temacie jakiejkolwiek oferty.
Czy dzwoniąc pod *200 coś wskóram, bez wypowiadania umowy ?
 #966357  autor: radoslaw32
 15 gru 2017, 14:38
light7 pisze:U mnie sprawa wygląda tak:
Umowa na telefon kończy się 3 lutego 2018, umowa na internet mobilny 4 marca 2018.
Telefon chciałem przedłużyć a nad internetem mobilnym jeszcze się zastanawiałem.
Do końca listopada nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy (zgody wyrażone). 1 grudnia sam zadzwoniłem na *100 z pytaniem o warunki przedłużenia. Dostałem od razu 20% rabatu na abonament natomiast telefon (mate 10 lite) w standardowej cenie, ale okazało się, że telefon aktualnie nie jest dostępny. Kilka dni później przeniosłem numer do T-Mobile (przez stronę internetową). Dwa dni temu zadzwoniła do mnie sympatyczna konsultantka Orange z numeru 225922700 z pytaniem dlaczego się przeniosłem (tańsza oferta oraz brak interesującego mnie telefonu). Poinformowała, że telefon u niej jest dostępny i dała następujące warunki:
Plan standardowy (z 10GB internetu) z rabatem 40% czyli 19,99 zł
3 miesiące abonament za darmo
rata za telefon (Mate 10 lite niebieski) obniżona do 35 zł
99 zł płatne u kuriera.
Czyli całkowity koszt 24 miesięcznej umowy to 1359 zł. więc wygląda na to, że dostałem maksymalne zniżki.

Odstąpiłem od umowy z T-Mobile i odesłałem telefon.

Dodatkowo skoro z umową na telefon tak dobrze poszło to zdecydowałem się od razu przedłużyć umowę na internet mobilny w najtańszej opcji za 9,99 zł. Konsultantka beż żadnej prośby z mojej strony również tutaj zaproponowała abonament przez 3 miesiące za darmo.

Aha jakby kogoś ta informacja interesowała to dostałem od Orange kartę sim z możliwością wyłączenia żądania kodu PIN.
light7 - Czy Ty posiadasz także telefon stacjonarny? Jeżeli mógłbyś to rozpisz proszę jak rozkładają się u Ciebie zniżki ? bo biorąc pod uwagę 40% zniżki do planu standardowego za 39,99 nie wychodzi 19,99 ? :roll:
Pozdrawiam :smt006
 #966366  autor: majek_01
 15 gru 2017, 14:52
nigrin pisze:Obecnie posiadam Smart Plan LTE, umowa kończy mi się 18.1.2018.
Na chwile obecna zero połączeń z Orange w temacie jakiejkolwiek oferty.
Czy dzwoniąc pod *200 coś wskóram, bez wypowiadania umowy ?
do mnie też nie dzwonili pomimo że złożyłem wypowiedzenie z miesiąc temu.. a umowa kończy mi się za trzy dni. Dziś w salonie zdecydowałem o przeniesieniu numeru na kartę. Godzinę po tym miałem telefon.. Z uwagi, iż mam dwa abonamenty z których drugi się kończy za miesiąc pani zaproponowała mi ok 40zł za abonamenty i po 5 złotych zniżki na telefony..
Nie zdecydowałem się.. Taniej wychodzi kupić telefony na allegro..

Szkoda trochę bo tyle lat jestem w orange.. ale cóż :)
 #966367  autor: Symulant
 15 gru 2017, 14:55
radoslaw32 pisze:bo biorąc pod uwagę 40% zniżki do planu standardowego za 39,99 nie wychodzi 19,99 ?
O to chodzi, że wychodzi :D
49.99-40%=29.99, dalej minus 10 zł za - fakturę i zgodę marketingową masz właśnie 19.99 PLN.
nigrin pisze:Czy dzwoniąc pod *200 coś wskóram, bez wypowiadania umowy ?
Nie wiem jak pod *200 ale w DUK pod *220 możesz próbować :wink:
 #966368  autor: nigrin
 15 gru 2017, 15:01
Symulant pisze:
radoslaw32 pisze:bo biorąc pod uwagę 40% zniżki do planu standardowego za 39,99 nie wychodzi 19,99 ?
O to chodzi, że wychodzi :D
49.99-40%=29.99, dalej minus 10 zł za - fakturę i zgodę marketingową masz właśnie 19.99 PLN.
nigrin pisze:Czy dzwoniąc pod *200 coś wskóram, bez wypowiadania umowy ?
Nie wiem jak pod *200 ale w DUK pod *220 możesz próbować :wink:
Faktycznie, babol z mojej strony :oops:

Czyli reasumując powiedzieć komuś z drugiej strony słuchawki, ze interesuje, mnie ta opcja o której wspomniałeś ?
 #966372  autor: Symulant
 15 gru 2017, 15:05
Konsultanci bywają różni, jak to ludzie. Czasem mniej lub bardziej skłonni do udzielania rabatów. Najlepiej powiedzieć, że wiesz o takim rabacie i chciałbyś go otrzymać przy przedłużeniu. Często gęsto z drugiej strony będzie udawane zdziwienie. Reszta to już siła negocjacji i sprzyjający człowiek po drugiej stronie słuchawki. Pamiętaj, że 19.99 z no limit i 10 GB to coś co można otrzymać u konkurencji.
 #966376  autor: nigrin
 15 gru 2017, 15:11
Symulant pisze:Konsultanci bywają różni, jak to ludzie. Czasem mniej lub bardziej skłonni do udzielania rabatów. Najlepiej powiedzieć, że wiesz o takim rabacie i chciałbyś go otrzymać przy przedłużeniu. Często gęsto z drugiej strony będzie udawane zdziwienie. Reszta to już siła negocjacji i sprzyjający człowiek po drugiej stronie słuchawki. Pamiętaj, że 19.99 z no limit i 10 GB to coś co można otrzymać u konkurencji.

Mogę poprosić o przykład w/w konkurencji, wolał bym nie dukać gdy konsulat zapyta się gdzie takie warunki dają.
 #966381  autor: radoslaw32
 15 gru 2017, 15:21
Kilka postów wstecz pisałem o mojej ofercie, po namyśle i jeszcze jednej rozmowie z konsultantem DUK przedwczoraj zgodziłem się na następujące warunki:
Zaproponowano mi wrzucić mi wszystkie usługi (Stacjonarny+neostrada+TV+1 komórka) do jednego worka jako Orange Love, jednak odmówiłem i każdą z usług oddzielnie aneksowaliśmy następująco:
1- Tel. stacjonarny (opisywałem, że 09.2017 skończyła się mi umowa i przedłużyła się na kolejne 24 msc), jednak pracownik DUK po rozmowie z przełożonym i zdjęciu "jakiejś tam - nie pamiętam nazwy" blokady renegocjowaliśmy warunki i było ok. 38 zł w tym pół godziny rozmów na kom i stacjonarne oraz usługa wyświetlania dzwoniących numerów => po negocjacji jest: aneks na 24 msc ta sama kwota w tym 1 godzina rozmów i w prezencie ekspres do kawy Senkor.
2- Neostrada (do 10Mb - więcej się nie da na naszym łączu) + TV (98 kanałów) => za 59,99 + Samsung Galaxy J3 za 1 zł z aneksem na 24 msce,
3- Abonament z telefonem : Abonament wzbogacony no limit + 25 Gb internetu 79,99-20zł usługi stacjonarne - 20% rabatu - 10zł za zgody i e-fakturke co daje = 33,99 zł x 24 msce
Telefon: Samsung Galaxy S8+ - pierwsza wpłata 99 zł + raty 107,99 - 5 zł rabatu = 102,99zł x 24 msce
Do tego standart czyli spotify 6msc za darmo (po 6 msc należy wyłączyć sobie albo płacić 19,99 zł/msc)
+ na pierwszy miesiąc gratis ubezpieczenie Orange Smart Scary (od drugiego miesiąca wyłączamy albo 8,99 zł/msc -> ubezpieczenie to zawiera wszystkie naprawy do 700 zł powyżej dopłaca się samemu).
Te usługi dodatkowe raczej powyłączam po darmowym okresie chociaż zastanawiam się nad tym ubezpieczeniem, bo telefon jest jednak duży i lepiej jednak się chyba zabezpieczyć - choć muszę rozeznać temat zewnętrznych ubezpieczeń smartfonów -> polecicie coś ?
No to byłoby na tyle :D
Na pewno można było jeszcze coś ugrać -> choć pracownik DUK zapierał się nogami i rękoma, że nie ma większych rabatów jak 20% a 3 msc za darmo abonamentu jest tylko dla przenoszących numer ;D Rozmowa trwała 1,5 godziny i już nie miałem sił rozłączać się i za jakiś czas znowu ciągnąc rozmowę od nowa :smt005 -> wypowiedzenie miałem złożone.
Pozdrawiam,
Dawajcie znać co udało się Wam wynegocjować bo przyda się to na pewno innym :-D ;)
  • Strona 600 z 675
  • 1
  • 598
  • 599
  • 600
  • 601
  • 602
  • 675
  • 1
  • 598
  • 599
  • 600
  • 601
  • 602
  • 675