Telekomunikacja jak na dłoni

[lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Postprzez Remington » 12 gru 2017, o 11:42

Jeśli przenosisz numer, to wszystko załatwiasz z nowym operatorem.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez macc » 12 gru 2017, o 12:09

wystarczy podpisać umowy o przeniesienie w a2Mobile
Strefa Kulturalnej Jazdy.pl
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 4
Model telefonu: samsung
Sieć: a2 mobile , nju mobile

Postprzez Phenresin » 12 gru 2017, o 12:42

właśnie dzwoniłme do lajta i umowa kończy mi się 30 stycznia, więc do 30 grudnia muszę złożyć wypowiedzenie. Dziś albo jutro mają mi wysłać ofertę, ale chyba będzie d@@a. Co do strzału w 10 czyli obecnej oferty, można z niej skorzystać dopiero po 6 miesiącach usunięcia z bazy danych.
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez niestela2 » 12 gru 2017, o 13:56

Upoważniasz a2mobile do przeniesiena numeru i tyle. Standardowa procedura. Lajta tylko pilnuj, żeby Cię dobrze rozliczyli, bo ta pseudosieć potrafi wszystko spieprzyć. Dzięki Bogu dzisiaj ich żegnam o 00.00. Oby bez problemów.
niestela2
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Note 4
Sieć: Tmobile

Postprzez Rudachi » 14 gru 2017, o 18:25

Byłem za nimi, jakiś czas temu - po 2 zle wystawionych fakturach trochę zniechęciłem, a po dzisiejszym dniu jak najszybciej z tej sieci spadam.
Na 3h został wyłączony telefon mojej mamie, myśleliśmy że awaria. Gdy koleżanka mamy zadzwoniła na info Lajtmobile, stwierdzili że numer mamy jest sprawdzany bo: telefon był często używany i wykonywane połączenia - podejrzenie celów komercyjnych :) komedia ! Napisaliśmy tam pismo ze skargą.
Czy ktoś miał podobny przypadek ? co można teraz z nimi zrobić ? przecież to jest chore, by nawet nie uprzedzić.... 5 miesięcy do końca "strzału w dziesiątke", ale prawdę mówiąc chcemy uciekać jak najszybciej. NIE POLECAM
Rudachi
Obserwator
Obserwator

Postprzez niestela2 » 15 gru 2017, o 01:51

Twoja Mama miała kolego szczęście. Mnie wyłączyli połączenia wychodzące z tego samego powodu co Tobie w pewną letnią sobotę. Akurat w tym dniu pracownicy tej manufaktury o nazwie lajt Mobile zrobili sobie wolne. W niedzielę mieli planowe wolne. W efekcie przez 4 doby byłem bez telefonu!!! Już się uwolniłem od tej pseudo firmy. Napisz skargę do UKE i zażądaj niepobierania kary umownej za wcześniejsze przeniesienie do innego operatora. Ta firma to największa porażka jakiej doświadczyłem korzystając z sieci komórkowych od 1996 roku. Radzę się ewakuować ja najszybciej, albo... nosić drugi telefon.
niestela2
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Note 4
Sieć: Tmobile

Postprzez Phenresin » 18 gru 2017, o 12:40

No i gdzie polecacie przenieść numer? najlepiej narazie opłaca się przenieść numer do a2 mobile? 19.90 na miesiąć, ale ten internet....
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez antekwars » 18 gru 2017, o 13:11

Phenresin napisał(a):No i gdzie polecacie przenieść numer? najlepiej narazie opłaca się przenieść numer do a2 mobile? 19.90 na miesiąć, ale ten internet....

Masz opcję zostać u nich na kartę w pakiecie studenckim no limit i 10 giga za 19 zł.

Ja właśnie przenoszę do plusha na kartę tam także wychodzi 20 zł miesięcznie nolimit wszystko i 10 giga. Ponieważ co 5 doładowanie dają gratis czyli 4 miesiące doładowujesz po 25 zł a piąty miesiąc dostajesz gratis i tak w koło do tego częste promocje doładowania plus 50 proc się trafiają więc jeszcze taniej wyjdzie. I na końcu pierwsze 3 miesiące są za 12 zł dają taki rabat i pierwsze doładowanie jest plus 40 proc gratis. Pamiętać aby trzeba żeby te promocje powłączać kodami zanim pierwszy raz się doładuje.
antekwars
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez peterka90 » 23 gru 2017, o 22:32

Jeżeli chcę zrezygnować z lajtmobile i przenieść się na kartę to co wtedy? Mam pójść do salonu np. plusa czy orange i powiedzieć, że chce mieć u was na kartę ale mam abonament w lajt mobile do końca stycznia i oni załatwiają formalności?
peterka90
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Phenresin » 23 gru 2017, o 22:33

Tak miesiac przed podpisaniem umowy
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez antekwars » 24 gru 2017, o 12:21

peterka90 napisał(a):Jeżeli chcę zrezygnować z lajtmobile i przenieść się na kartę to co wtedy? Mam pójść do salonu np. plusa czy orange i powiedzieć, że chce mieć u was na kartę ale mam abonament w lajt mobile do końca stycznia i oni załatwiają formalności?

Tak idziesz do plusa jak ja np i mówisz że chcesz przenieść numer do plusha na kartę ale że masz umowę na czas określony i chcesz przenieść wraz z jej zakończeniem to bardzo ważne bo inaczej możesz kare zapłacić za zerwanie wcześniejszej umowy w lajcie. Jeśli masz ponad miesiąc do końca to czekasz pełny jeden cykl rozliczeniowy na przeniesienie. Ja najpierw napisałem emaila do lajta że po skończonej umowie chcę przejść u nich na kartę poczekałem 2 dni dostałem potwierdzenie że mnie przeniosą i poszedłem do plusa przenieść wolałem najpierw dla pewności u nich złożyć wypowiedzenie dopiero iść do plusa żeby nie było niespodzianek że umowę mi przedłuża o miesiąc bo coś tam im nie wyszło..........
antekwars
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Rudachi » 25 gru 2017, o 11:31

niestela2 napisał(a):Twoja Mama miała kolego szczęście. Mnie wyłączyli połączenia wychodzące z tego samego powodu co Tobie w pewną letnią sobotę. Akurat w tym dniu pracownicy tej manufaktury o nazwie lajt Mobile zrobili sobie wolne. W niedzielę mieli planowe wolne. W efekcie przez 4 doby byłem bez telefonu!!! Już się uwolniłem od tej pseudo firmy. Napisz skargę do UKE i zażądaj niepobierania kary umownej za wcześniejsze przeniesienie do innego operatora. Ta firma to największa porażka jakiej doświadczyłem korzystając z sieci komórkowych od 1996 roku. Radzę się ewakuować ja najszybciej, albo... nosić drugi telefon.

Dzisiaj znowu ma wychodzące zablokowane, na dodatek infolinia nie działa :) czyli może mieć taką samą sytuację jak Ty. No nic, trzeba żegnać się z nimi. Po ostatnim piśmie zaproponowali 40gr rabatu do faktury :D sieć komedia !
Rudachi
Obserwator
Obserwator

Postprzez peterka90 » 29 gru 2017, o 01:14

Z tym, że rozmawiałem z konsultantem lajtmobile i ten powiedział żeby wysłać im wypowiedzenie umowy. Czyli trzeba pójść np. do salonu plusa oraz wysłać wypowiedzenie? Tylko w tym wypowiedzeniu we wzorze można gdzieś zaznaczyć, że chcę normalnie wypowiedzieć (nie przedwcześnie żeby zapłacić karę).
peterka90
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Remington » 29 gru 2017, o 02:13

Jeśli przenosisz numer, to wszystko załatwiasz tylko u nowego operatora.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez antekwars » 29 gru 2017, o 11:56

Ja zrobiłem tak półtora miesiąca przed końcem oferty strzał w dziesiątkę złożyłem na piśmie wypowiedzenie, że z końcem umowy chcę przenieść u nich na kartę numer z abonament. Podpisałem rezygnację zeskanowałem i wysłałem na emaila uznali takie dostarczenie wypowiedzenia i po 2 dniach dostałem zwrotne potwierdzenie rezygnacji. Po kilku dniach poszedłem do plusa i złożyłem o przeniesienie numeru do plush na kartę wraz z końcem umowy umowy w lajcie to ważne żeby było zaznaczone wraz z jej końcem trwania. Po kilku dniach od plusa dostałem potwierdzenie że przeniosą mnie 28 grudnia a więc w dniu podpisania umowa a nie od dnia kiedy włączono mi numer w lajcie. Umowę miałem podpisaną 27 grudnia 2016r. ale włączenie do sieci nastąpiło dokładnie 27 stycznia 2017r. więc umowę w lajcie miałem 11 miesięcy a nie 12 bo już w 10 miesiącu dostałem zamiast abonamentu 10 zł kwotę 36 zł czy u was także umowa trwała krócej niż była podpisana bo teoretycznie 28 stycznia powinni przenieść a przenieśli w dniu zakończenia umowy a nie fizycznego przejścia do nich. Numer wyłączyli w lajcie dokładnie 27 o godzinie 21.30 aż się zdziwiłem że nie w nocy a już tak wcześnie, w plusie włączyli o 3 rano więc kilka godzin nie był aktywny numer. Także operacja przeniesienia przebiegła sprawnie i szybko.
antekwars
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa