DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33
 #966222  autor: Gregrin
 14 gru 2017, 18:57
adik pisze:to chyba temat będzie do edycji bo teraz za 25 zł ma być dla wszystkich ten pakiet, 28 zł jest już nieaktualną ceną.
Cene wyrównali ale dla klientów ze stażem powyżej 3lat jest 20GB... Dla nowych jest 35GB...
Zrozumiałbym gdyby ich system był wstanie robić jakieś statystyki, który klient przeniósł się już nie dla ceny ale dla paczki netu ale ich system nie ogarnia przyjmowania z powrotem tych samych klientów XD.

O dziwo na swojej stronie maja już aktualne info, na tej http://www.wybierzorange.pl/ jest już gorzej ;)
 #966225  autor: kaspeed
 14 gru 2017, 19:37
W dniu 14.12.2017 r. cena usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB na 31 dni (w wersji jednorazowej i cyklicznej) zostanie obniżona z 35 zł do 25 zł. W związku z tym, z dniem 12.01.2018 r. zmieni się Cennik usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę w zakresie wysokości Limitu GB dostępnego w roamingu w Strefie 1 (UE) w tej usłudze.

Nowy Limit GB będzie wynosił 1,61 GB.
znia
Kurrrr Brawo dobra zmiana!! było 1,76 mialo być 2,26 jest od stycznia 1,61....

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966230  autor: andx
 14 gru 2017, 19:52
Marens pisze:Jak należy to rozumieć w przypadku cyklicznego pakietu za 28zł, przy następnym odnowieniu cena automatycznie wskoczy na 25zł czy trzeba dezaktywować pakiet i aktywować go ponownie?
Dołączam się do pytania, jak to będzie wyglądać?
 #966241  autor: Gregrin
 14 gru 2017, 20:54
kaspeed pisze:Z plotek z czata wynika ze ma byc pobrane wg nowej ceny
Raczej tak bo zmienia się cena główna a zarazem regulamin bo nie wprowadzają jakiegoś innego/dodatkowego pakietu tylko zmieniają na stale ten stary.
Dodatkowo na blogu piszą o nowej cenie ale kontynuacji skumulowanych powiększeń o 1GB:
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmiana-orange-karte-ktora-czekaliscie/ pisze:W każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia usługi otrzymacie o 1 GB większy pakiet GB niż w miesiącu poprzednim. Liczą się do tego także miesiące, z czasów, gdy usługa kosztowała 35 zł. Mogła się już Wam zatem uzbierać całkiem niezła sumka.
 #966243  autor: kaspeed
 14 gru 2017, 20:59
Dokładnie żona ma juz +14giga +20 podstawy:) i na szczęscie dalej sie kumuluje ilosć gb

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966255  autor: adik
 14 gru 2017, 22:11
Gregrin pisze:
adik pisze:to chyba temat będzie do edycji bo teraz za 25 zł ma być dla wszystkich ten pakiet, 28 zł jest już nieaktualną ceną.
Cene wyrównali ale dla klientów ze stażem powyżej 3lat jest 20GB... Dla nowych jest 35GB...
Zrozumiałbym gdyby ich system był wstanie robić jakieś statystyki, który klient przeniósł się już nie dla ceny ale dla paczki netu ale ich system nie ogarnia przyjmowania z powrotem tych samych klientów XD.

O dziwo na swojej stronie maja już aktualne info, na tej http://www.wybierzorange.pl/ jest już gorzej ;)
Chyba nie zrozumiałeś co pisałem, cena 25 zł będzie teraz dla wszystkich w taryfie OFnK niezależnie od tego czy migrowałeś do niej z innej sieci czy byłeś w Orange od samego początku, teraz każdy będzie miał nową niższą cenę, a nie jak wcześniej tylko ci co przechodzili z innej sieci.
O samych GB nic nie pisałem, od teraz premiowani bardziej będą ci co są dłużej w sieci i regularnie przedłużają pakiet, bo oprócz samych +1 GB co miesiąc wprowadzono ekstra GB za staż, i to jest fair w stosunku dla klientów ze stażem w sieci.Nowi są teraz traktowanie gorzej niż ci co już są w sieci, oczywiście nie licząc tych 3 miesięcy za free które można pochytać za polecenie innym.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #966268  autor: Gregrin
 14 gru 2017, 23:06
adik pisze:Chyba nie zrozumiałeś
Zrozumiałem :)
adik pisze:O samych GB nic nie pisałem,
I właśnie po to był mój post, żeby to uzupełnić ;)
adik pisze:wprowadzono ekstra GB za staż,
Nie wprowadzono. To jest już od czasu gdy wprowadzili +1GB (chyba w tym samym wpisie na blogu orange o tym czytałem). [EDIT] Potwierdziłem to sobie, linki są w moim zestawieniu w punkcie 1.0.
adik pisze:Nowi są teraz traktowanie gorzej niż ci co już są w sieci, oczywiście nie licząc tych 3 miesięcy za free które można pochytać za polecenie innym.
No właśnie nie i o tym pisałem. Trzeba być aż 3 lata w orange żeby włączając ten pakiet mieć 20GB zamiast 15stu... Nowy dostaje od razu 35GB. Zeby stały klient tyle uzbierał to musiałby pakiet odnowić już 15scie razy (płacąc za niego 35zl zamiast 28/25zl). Gdy nowy odnowi 15scie razy to będzie miał 50 a nie 35 ;)
Dodatkowo nowi po przeniesieniu maja 2GB ważne rok które łączy się z tymi z doładowania. W kontekście pakietu nolimitu to traci na znaczeniu ale jest dobrym przykładem ze nowi są mocno faworyzowani.
 #966279  autor: adik
 15 gru 2017, 00:02
Gregrin pisze:adik napisał(a):
wprowadzono ekstra GB za staż,

Nie wprowadzono. To jest już od czasu gdy wprowadzili +1GB (chyba w tym samym wpisie na blogu orange o tym czytałem). [EDIT] Potwierdziłem to sobie, linki są w moim zestawieniu w punkcie 1.0.
tak zgadza się to było wcześniej
Gregrin pisze:No właśnie nie i o tym pisałem. Trzeba być aż 3 lata w orange żeby włączając ten pakiet mieć 20GB zamiast 15stu... Nowy dostaje od razu 35GB. Zeby stały klient tyle uzbierał to musiałby pakiet odnowić już 15scie razy (płacąc za niego 35zl zamiast 28/25zl). Gdy nowy odnowi 15scie razy to będzie miał 50 a nie 35
Czas przeszły dostawał, teraz dostanie 15 GB jak każdy nowy użytkownik, faworyzowanie nowych z przeniesienia zmieniono na mniej korzystny pakiet GB, i dlatego pisałem że ci co są dłużej dostaną więcej, wcześniej było tak jak pisałeś ale już nie jest tak.
Gregrin pisze:Dodatkowo nowi po przeniesieniu maja 2GB ważne rok które łączy się z tymi z doładowania. W kontekście pakietu nolimitu to traci na znaczeniu ale jest dobrym przykładem ze nowi są mocno faworyzowani.
O tym pakiecie 2 GB nie wiedziałem.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #966282  autor: Gregrin
 15 gru 2017, 00:18
adik pisze:Czas przeszły dostawał, teraz dostanie 15 GB jak każdy nowy użytkownik, faworyzowanie nowych z przeniesienia zmieniono na mniej korzystny pakiet GB, i dlatego pisałem że ci co są dłużej dostaną więcej,
No właśnie nie. Cene ujednolicono dla obu ale stary ma 15-20GB a nowy 35GB.
Polecam przeczytać sobie news z którego wcześniej cytowałem czyli: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmi ... ekaliscie/

PS. Skopiuje żeby nie było wątpliwości:
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmiana-orange-karte-ktora-czekaliscie/ pisze:Zachowaliśmy jednak nadal dwa osobne rozwiązania – jedno dla przenoszących numer, a drugie dla osób, które są z nami dłużej. W przypadku rozwiązania na 31 dni różniła je niegdyś cena, teraz wyłącznie zasady naliczania pakietów GB. W rozwiązaniu dla przenoszących numer ustaliliśmy ją na sztywno 35 GB w wersji na 31 dni. Z kolei liczba GB, którą otrzymują nasi stali klienci jest pochodną stażu w Orange na kartę
 #966283  autor: adik
 15 gru 2017, 00:26
ok masz rację są dwa osobne naliczania GB, jednak lepiej być wciąż nowym klientem z migracji.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #966387  autor: Gregrin
 15 gru 2017, 15:30
U mojej znajomej dalsza czes gehenny z włączeniem tej promocji. Ta sama odpowiedz co wcześniej "numer bral juz udzial w pierwszej edycji promocji.
Obecnie logika uslugi dziala tak, ze nie dopuszcza do ponownego zaproszenia numeru, który juz kiedys bral udzial w promocji ."
Chce jej pomoc w kolejnej reklamacji ale może ktoś z was kto ma lepsze doświadczenie pomoże żeby to w końcu zabrzmiało groźnie ze sami nie stosują się do swoich regulaminów :/ Do tej pory raczej nie wiązali działania systemu z regulaminem pisząc ze: system jest tak ustawiony i jest ok.
Sa jakieś przepisy którymi można by im pomachać ze muszą się stosować czy jak ??
Moze ktoś przedstawi jakąś propozycje jak zgrabnie napisać reklamacje do oranga ?
 #966393  autor: sebaa
 15 gru 2017, 15:56
kaspeed pisze:Z plotek z czata wynika ze ma byc pobrane wg nowej ceny
Na koncie Orange pakiet za 35 zł (dla przenoszących 28 zł) zmienił cenę na 25 zł, więc powinno pobierać po nowemu.
 #966417  autor: bora1410
 15 gru 2017, 17:19
Dobra ta oferta. Przy doładowaniu za 100 zł wychodzi no limit plus prawie 50 GB internetu za ok. 22 zł. Mam trzy numery firmowe i nie wiem czy nie przenieść się na taką ofertę, bo w abonamencie takich warunków się nie dostanie.
 #966420  autor: kaspeed
 15 gru 2017, 17:27
No oferta dobra nie mowię że nie.Ja dalej gnije w Popie i mam dylematy.cCzy na Free przejsc.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 28 z 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33