DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #966003  autor: kaspeed
 13 gru 2017, 14:55
To nie wymysł to testy;-)tak tylko mówię.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966015  autor: Robin560
 13 gru 2017, 15:39
Klucz Mobile pisze:Wynajmując wirtualny numer Klucza i wyjeżdżając za granicy Unii, możesz bezpłatnie odbierać połączenia, znajdując się w sieci.
czyli pinngle działa bez internetu?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #966020  autor: kaspeed
 13 gru 2017, 16:12
Po wifi stad temat.Masz wifi masz pl nr

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966072  autor: gtoni13
 13 gru 2017, 20:51
Tylko glupi to lyknie !!
Jak mam wifi to mam voipa np. halonet za 1 /jeden/ zl rocznie
a nie ten wynalazek za 1,5 $ miesiecznie !!
gtoni
 #966073  autor: kaspeed
 13 gru 2017, 21:03
Podobna usługa jest w orange extra numer.Tu trochę inna zasada

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966179  autor: kowal2200
 14 gru 2017, 14:32
Klucz Mobile pisze:Nowe życie poczty głosowej...
...czyli nasz sojusz z Pinngle przy projekcie WiFi calling.

Dodam kilka słów skierowanych do szanownych kolegów i konkurentów. Proszę mi wierzyć, nie warto liczyć na to, że uda się w krótkim czasie i przy niewielkim budżecie napisać aplikację głosową dla smartfonów. Przy obciążeniu w 10Е1 jednoczesnych połączeń, wszystkie znane aplikacji SIP po prostu przestaną właściwie działać, jakość głosu będzie bardzo słaba, a baterie w smartfonach waszych klientów będą padać po godzinie użytkowania. Nawet przy dużych budżetach nie uda się uniknąć błędów i buggów. Aby upewnić się o prawdziwości moich słów należy poszukać w Google Play lub AppStore markowych (brandowych) aplikacji znanych sieci, przeczytać opinie i zobaczyć średnią ocenę.

Prezes Klucz Mobile
Specjalnie sprawdziłem, czy aplikacja poradzi sobie ze sprawnym działaniem w 2G (EDGE) i tak jak przypuszczałem nie da się dzwonić w tej technologii, podobnie jak w zwykłym SIP, głos jest poszatkowany albo aplikacja nie zestawia połączenia. W roamingu poza UE, w technologii 3G bądź wyżej wolałbym WiFi Calling przez mobilny router bądź SIP np. Halonet
 #966307  autor: Klucz Mobile
 15 gru 2017, 10:02
kowal2200 pisze:
Klucz Mobile pisze:Nowe życie poczty głosowej...
Prezes Klucz Mobile
Specjalnie sprawdziłem, czy aplikacja poradzi sobie ze sprawnym działaniem w 2G (EDGE) i tak jak przypuszczałem nie da się dzwonić w tej technologii, podobnie jak w zwykłym SIP, głos jest poszatkowany albo aplikacja nie zestawia połączenia. W roamingu poza UE, w technologii 3G bądź wyżej wolałbym WiFi Calling przez mobilny router bądź SIP np. Halonet
A inne appki Panu działają?
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018, 13:13 przez Klucz Mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #966312  autor: kowal2200
 15 gru 2017, 10:20
Żadne, bo innych nie testowałem. Prezes sugerował, że Pinngle niby daję radę, ale tak nie jest. Zauważyłem też, że przy połączeniu z BOK przez komunikator zawsze pierwsze 5-8ekund jest poszatkowane, mimo bardzo dobrego połączenia z internetem.
 #967132  autor: Klucz Mobile
 19 gru 2017, 10:51
Testujemy "przedłużać numeru" w Pinngle
Wyjeżdżamy za granice
Wyciągamy kartę
Wkładamy kartę miejscowego operatora
Jesteśmy on-line
Kolega z Polski dzwoni na nasz polski numer, którego nie ma w telefonie, ale który jest powiązany z Pinngle.
Połączenie przychodzi w Pinngle.
Kolega płaci za połączenie krajowe albo nawet wewnątrz sieciowe, ty nie płacisz za połączenie za granicą

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #967180  autor: kaspeed
 19 gru 2017, 14:16
Pod warunkiem ze masz pakiet miejscowego operatora komorkowego.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967314  autor: Klucz Mobile
 20 gru 2017, 08:28
kaspeed pisze:Pod warunkiem ze masz pakiet miejscowego operatora komorkowego.
nie. możesz nawet nie mieć żadnej karty w telefonie :)
wystarczy dostęp do hot spotu
https://mvno-gsm.pl/ciag-dalszy-wspolpr ... j-pinngle/

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #967330  autor: kowal2200
 20 gru 2017, 10:06
Klucz Mobile pisze:Testujemy "przedłużać numeru" w Pinngle

Kolega z Polski dzwoni na nasz polski numer, którego nie ma w telefonie, ale który jest powiązany z Pinngle.
Połączenie przychodzi w Pinngle.
Kluczu, czy osoba inicjująca połączenie musi mieć aplikację Pinngle, czy po prostu ona dzwoni na polski numer normalnie, a rozmowa ostatecznie trafia na aplikację?
 #967374  autor: Klucz Mobile
 20 gru 2017, 13:08
kowal2200 pisze:
Klucz Mobile pisze:Testujemy "przedłużać numeru" w Pinngle

Kolega z Polski dzwoni na nasz polski numer, którego nie ma w telefonie, ale który jest powiązany z Pinngle.
Połączenie przychodzi w Pinngle.
Kluczu, czy osoba inicjująca połączenie musi mieć aplikację Pinngle, czy po prostu ona dzwoni na polski numer normalnie, a rozmowa ostatecznie trafia na aplikację?
Ta co dzwoni nie musi, ta co odbiera za granicą (na przykład) musi

Jeżeli mówimy o innej kwestii - wynajęcia numeru, to nie długo będą dostępne numery 4839 (fix) jako numery Klucz Mobile

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #967410  autor: gtoni13
 20 gru 2017, 16:09
4839 to nr bezstrefowy stacjonarny, niektorzy operatorzy maja wyzsze oplaty na 39, byle jaki tylko
nie 39 !
Znam ten nr z voipa. Dla niego byl utworzony. Same problemy, zle rozglaszany, czesto nie mozna
sie na niego dodzwonic, szczegolnie z zagranicy.
Kazdy stacjonarny brac czy to 12, 22 tylko nie 39 !
 #967499  autor: kaspeed
 20 gru 2017, 22:14
Zobaczymy co będzie kilka lat minelo a ten bez strefowy nr hmmmm ciekawaw inicjatywa

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #967577  autor: Gregrin
 21 gru 2017, 10:15
Klucz Mobile pisze:Witam. Damy radę się dogadać tak żeby 39 kosztował tyle ile normalny telefon stacjonarny.
Nie rozumiem, bo numer w VoIP potrafi kosztować 1zl na rok. Nie pamiętam czy ten 39 ale on jak widzę raczej nie jest pożądany.
 #967599  autor: kowal2200
 21 gru 2017, 12:19
Klucz Mobile pisze:Witam. Damy radę się dogadać tak żeby 39 kosztował tyle ile normalny telefon stacjonarny.
Ze wszystkimi operatorami w PL mamy dobre stosunki, więc, Prezes się dogada
Stay Tuned :)

Było się dogadać z Opti Mobile, dostawcą WiFi Calling dla Polkomtela, byście mieli normalną usługę a nie namiastkę SIP-a