DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 30 z 73
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 73
 #967706  autor: bed
 21 gru 2017, 21:50
Tydzień lub pół roku :) Zależy.

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #967928  autor: Patrax
 23 gru 2017, 12:00
Bym wziął do testów ten internet ale jednak trochy mam obawy że po jakimś czasie zwolni internet. Kiedyś miałem internet mobilny i się niesamowicie sparzyłem... ale w sumie kiedyś były zupełnie inne oferty niż dzisiaj i internet poszedł do przodu ale obawy ciągle mam. Może i nie ma limitów ale jeśli ktoś dużo ciągnie Internetu to mogą FUP-a założyć do 16 kB/s . Jak mam lejek po jakiejś ilości gb to przynajmniej wiem na co mogę sobie pozwolić, ile wykorzystać bez stresu, a tu nie mam żadnych gwarancji. A co, jeśli będę mieszkał przy przeciążonej stacji, dlaczego nie zablokować mu dostępu po 50 gb? Przecież mogą to zrobić, mają do tego pełne prawo. Przecież inni też chcą korzystać i w jakimś stopniu obciążasz nadajnik. Gdy użytkowników w okolicy nie będzie dużo to będę mógł sobie ściągać, a jak za rok będzie ich 5 razy tyle to zaczną się cięcia. kto wie może i tak będzie dlatego mam pytanie. Czy opłaca się wsiąść internet domowy od tmobile?
 #967931  autor: piotrzet
 23 gru 2017, 12:19
Patrax pisze:Bym wziął do testów ten internet ale jednak trochy mam obawy że po jakimś czasie zwolni internet. Kiedyś miałem internet mobilny i się niesamowicie sparzyłem... ale w sumie kiedyś były zupełnie inne oferty niż dzisiaj i internet poszedł do przodu ale obawy ciągle mam. Może i nie ma limitów ale jeśli ktoś dużo ciągnie Internetu to mogą FUP-a założyć do 16 kB/s . Jak mam lejek po jakiejś ilości gb to przynajmniej wiem na co mogę sobie pozwolić, ile wykorzystać bez stresu, a tu nie mam żadnych gwarancji. A co, jeśli będę mieszkał przy przeciążonej stacji, dlaczego nie zablokować mu dostępu po 50 gb? Przecież mogą to zrobić, mają do tego pełne prawo. Przecież inni też chcą korzystać i w jakimś stopniu obciążasz nadajnik. Gdy użytkowników w okolicy nie będzie dużo to będę mógł sobie ściągać, a jak za rok będzie ich 5 razy tyle to zaczną się cięcia. kto wie może i tak będzie dlatego mam pytanie. Czy opłaca się wsiąść internet domowy od tmobile?
Weź na testy i zobacz jak działa na razie to nie wiadomo co pisać gdyż nie wiadomo jakie prędkości będziesz osiągał.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #967933  autor: pakierhakierxd
 23 gru 2017, 12:22
ja mam teraz tak http://beta.speedtest.net/result/6904470351
ale zazwyczaj 30 jest a czasami 15 ;)
etam szybkosc wystarcza do Youtube w HD :)
w netii mialem stale 15 i co z tego skoro wiecznie musialem na infolinie dzwonic bo wcale nie dzialal.

Pozdrawiam :)
 #967934  autor: piotrzet
 23 gru 2017, 12:24
pakierhakierxd pisze:ja mam teraz tak http://beta.speedtest.net/result/6904470351
ale zazwyczaj 30 jest a czasami 15 ;)
etam szybkosc wystarcza do Youtube w HD :)
Do youtube w HD starczy 5 Mb/s jeśli chodzi o internet w domu to moim zdaniem minimum 20 Mb/s

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #967935  autor: pakierhakierxd
 23 gru 2017, 12:25
mialem mozliwosc wziecia jeszcze swiatlowodu ale z powodu ze chcieli 400zl i bylo trzeba samemu kopac wzialem t-mobile i poki co jestem zadowolony ;) ,jak narazie mialem 2 awarie i problem z naliczeniem faktur/wyslali 2 umowy i 2 routery :P

Pozdrawiam :)
 #967969  autor: Patrax
 23 gru 2017, 16:40
piotrzet pisze: Weź na testy i zobacz jak działa na razie to nie wiadomo co pisać gdyż nie wiadomo jakie prędkości będziesz osiągał.
Ten internet to nie będzie dla mnie tylko dla moich rodziców bo ja do domu mam doprowadzany światłowód. Rodzice światłowodu nie chcą bo koszt zrobienia przyłącza nie jest tani. No to jeśli się tak dobrze sprawdza ten internet to chętnie go potestuje. Kilka lat temu to było nie do pomyślenia że internet mobilny nie będzie miał limitów nawet w mojej miejscowości to było marzeniem a teraz mamy na wsi światłowód i zasięg telefonii komórkowej pierwsza klasa a to jest naprawdę wioska zabita dechami. Tutaj akurat wiem jak działa T-mobile internet jest naprawdę dobry w mojej miejscowości... tutaj jest test internetu w orange ale T-mobile działa też bardzo dobrze bo to jest ten sam nadajnik także na zasięg nie narzekam Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 17:01 przez Patrax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #967973  autor: Patrax
 23 gru 2017, 16:55
piotrzet pisze:Pamiętaj tylko że w tej opcji jest albo tylko 20 Mb/s albo 60 Mb/s bez limitu prawdziwe jest dopiero za 79,99
dla moich rodziców to nie robi żadnej różnicy lepiej wziąć ten za 55 zł i tak na ich potrzeby ten Internet będzie wystraszający. Mówisz że ten za 79,99 zł to prawdziwe bez limitu ale przecież i ten za 55 zł też chyba jest nielimitowany?
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 18:05 przez Patrax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #968536  autor: martin87
 28 gru 2017, 08:44
Dzejkob pisze:Nielimitowany w sensie wyciągniesz tyle ile da bts, nie będzie Cię ograniczać 60Mbit/s ;)
Przekroczyłeś te 60Mb/s?
Ja miałem widełki 40-55Mb/s na okresie próbnym, potem zaczęło bardziej działać w zakresie 10-40Mb/s, finalnie obniżyłem do opcji 20Mb/s, co w u mnie w zasadzie jest wystarczające, na dwa kompy. Upload w zasadzie stabilny 20Mb/s, często szybszy od downloadu;).

Generalnie zadowolony z tej oferty mimo wcześniejszego hejtowania.
  • Strona 30 z 73
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 73
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 73