DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #965214  autor: vonski
 09 gru 2017, 13:04
Eee. Już J5 2017 ma o niebo lepszy aparat.

Tapatalk @ Honor 8
 #965242  autor: Xy
 09 gru 2017, 16:14
Nie stawiaj Huaweia obok Xiaomi. Jedno, to już całkiem uznana marka, a to drugie... po prostu tanie. Tak, aparat ma słabiutki.
Sam kiedyś byłem najeżony do chińskich telefonów (w tym do Huaweia) ale pomacałem, pobawiłem się i nabyłem P9. Ale to jest fajne! Szybkie, rewelacyjnie wykonane, ładne, robi mega fotki i w ogóle cały czas pozytywnie zaskakuje. Pan namawiał mnie na jakiegoś Xiaomi. Wziąłem do ręki, pobawiłem się i po krótkiej rozmowie pan sam przyznał, że mają targety na to badziewie i musi to wciskać. Jak wymagasz niewiele to kup sobie takie Xiaomi. Mi by było szkoda kasy na to.

Aha, do tysiaka szukaj Motoroli G5s, LG G5 i nie wiem co jeszcze, może Galaxy A5?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #965255  autor: ReVoLTEa
 09 gru 2017, 17:37
nikitka8 pisze:Potrzebuje czegos lepszego. szybszy, więcej pamieci wewnętrznej i aparat dobry, na pewno nie gorszy niz w starym. juz nawet moze byc na rowni. wszystkiego miec nie mozna, a dysponuje obecnie kwota okolo 1 tysiąca.
oczywiscie duzy i ladny (jakosc obrazu) wyświetlacz.
tyle.. dzięki z góry za propozycje
Coś z Samsungów serii A. Mam swojego nieużywanego już A5'2016 jak chcesz to ci sprzedam niedrogo, ma jeszcze 1,5 roku gwarancji, andro 7.0, HDV, nawet voLTE ma, wyświetlacz superamoled full HD, pamięć 16GB/2GB RAM, procek chyba 8 x 1,6GHz. LTE cat. 6 (agregacja 2CA),ładnie zrobiony aluminium i szkło, akumulator 2900mAh.

Odradzam straganowce pokroju ksjałomi, lepiej już dołożyć i wziąć coś od Huaweia jak już decydujesz się na Chińczyka.
 #965651  autor: nikitka8
 11 gru 2017, 18:58
a co powiecie na Lenovo K6 Note?
ja kompletnie nie spotkalam sie ze smartfonami Lenovo wiec nie mam kompletnie zdania. Czytalam jednak wiele opinii i nawet zapowiada sie dobrze. widziałam tez ze ma 3 GB Ram, 32 GB pamieci wewn., dobry duzy wyswietlacz, czyli najwazniejsze dla mnie specyfikacje spelnione..
nie jest drogi i wydaje mi sie ze jak na swoja cene to jest zajebisty.
 #965653  autor: nikitka8
 11 gru 2017, 19:00
A jesli odradzacie, bo cos tam....
czy moglby ktos zaproponowac telefon z minimum 3 gb ram, 32 pamieci wewn., w miare ok aparat, duzy dobry wyświetlacz. do 1 tysiąca (max 1200)
no np. huawei p9 za 1200 juz mam upatrzony, ale nie chce sie zatrzymac na nim. szukam dalej
 #965951  autor: harys
 13 gru 2017, 07:49
Niech pokaże fakturę czy nie z plusa albo T-Mobile

Wysłane z Le Pro 3
 #966040  autor: harys
 13 gru 2017, 18:10
Z obu. Blokują urządzenia jesli ktos nie placi rat.

Wysłane z Le pro 3
 #966050  autor: monyka8
 13 gru 2017, 19:15
aha rozumiem. wielkie dzięki
to słuszna rada.
w takim razie najlepszym wyjsciem bylby odbior osobisty.
 #966433  autor: monyka8
 15 gru 2017, 18:19
a co powiecie na Lenovo K6 Note?
ja kompletnie nie spotkalam sie ze smartfonami Lenovo wiec nie mam kompletnie zdania. Czytalam jednak wiele opinii i nawet zapowiada sie dobrze. widziałam tez ze ma 3 GB Ram, 32 GB pamieci wewn., dobry duzy wyswietlacz, czyli najwazniejsze dla mnie specyfikacje spelnione..
nie jest drogi i wydaje mi sie ze jak na swoja cene to jest ok