DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 15
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
 #965940  autor: bolek2004
 12 gru 2017, 23:00
24bis24 pisze:``Środki przyznane w ramach Promocji "Święta z Team Play" trafiają na osobne saldo, nie ma możliwości ich przedłużania. Informacja ta jest potwierdzona.``
Informacja tyczy się tych nieszczęsnych 2GB a pochodzi z forum play udzielona przez Pomoc PLAY
Nie sugerowałbym się tym co oni tam piszą, ważne jest jak to działa w praktyce, zresztą jak na razie tylko bonusy za rejestrację zaczęły przepadać po 30 dniach ale to też dopiero później więc jeszcze nic nie jest przesądzone.
Krakow535 pisze:Tych 2GB już nie da rady dostać?
W pnk rwk i pnk lubię to nie ma możliwości aktywacji pakietu co jest niezgodne z regulaminem więc trzeba pisać zgłoszenie z żądaniem aktywacji pakietu. W innych taryfach normalnie można aktywować.
 #966012  autor: bolek2004
 13 gru 2017, 15:21
Rzeczywiście w pnk rwk uruchomiłem przed chwilą i dodało 2gb i wydłużyło wszystko do 12.01 Także jest postęp:)
Fresh nie jest wymieniony w regulaminie więc wątpię by to się zmieniło i dało aktywować te 2gb.
 #966019  autor: qcom
 13 gru 2017, 16:07
Ja wybrałem kod na HBO GO, dostałem sms z kodem, zarejestrowałem się i wszystko działa. Po kilku minutach z ciekawości wysłałem jeszcze sms do aktywacji pakietu 2 GB i już po niecałej minucie przyznali mi też 2 GB.
 #966041  autor: TomekErek
 13 gru 2017, 18:17
wcześniej nie działało, ale huuuuura, wysłałem chwile temu smsa, chwilę poczekałem i dostałem upragnione, wymarzone i wyśnione po nocach 2GB transferu.

9zł zostało w kieszeni.

Mogę teraz inaczej ułożyć sobie życie :D

A swoją drogą... długo zajęło Plejowi naprawianie tego błędu...
  • Strona 8 z 15
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15