DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 15
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
 #965813  autor: jarekt
 12 gru 2017, 12:51
Może ktoś już kod wykorzystał przed Tobą? Nie znam tego komunikatu.
U mnie wśród znajomych i rodziny na chyba kilkadziesiąt kodów jeszcze nikt nie miał takiego komunikatu.
A może dzisiaj coś zmienili (w sensie HBO coś zmieniło)?
 #965869  autor: rudymax
 12 gru 2017, 18:08
Właśnie założyłem konto na HBOGO korzystając z kodu, który otrzymałem niecałe 3 doby temu, niedługo po założeniu wątku przez kolegę @jarekt. Poszło gładko. Oczywiście celowo odwlekałem założenie konta, żeby sprawdzić czy kod zadziała po upływie 24 godzin. Albo miałem farta, albo kody mają dłuższy okres ważności do daty wskazanej w regulaminie.
 #965878  autor: jarekt
 12 gru 2017, 18:30
Ja sprawdziłem (i mam też potwierdzenie od innych osób), że kod działa do późnych godzin nocnych następnego dnia, czyli najprawdopodobniej działa zawsze do 23:59 do dnia następnego i to raczej jest reguła (i wg mnie normalne).

Natomiast działanie kodu 3.-4. dnia niekoniecznie będzie zawsze działało.

Ale jest wyraźne zastrzeżenie, nawet w SMSie z kodem, że kod jest ważny 24h od otrzymania i lepiej nie ryzykować :)
 #965881  autor: 24bis24
 12 gru 2017, 18:40
regulamin tej promocji jak sam z pewnością przyznasz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Tidala nie ma 2 gb brak w taryfach objetych promocją Play pomimo, że jest fundatorem nagród wypina się na organizatora Plej.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #965883  autor: jarekt
 12 gru 2017, 18:45
Znam regulamin i wiem jak wszystko w tej promocji działa (nie działa :) ).
Ale jak zacznie działać (np. przepadanie kodu po 24h), to można mieć pretensje tylko do siebie.
Ale np. o niedziałanie bonusu 2GB w dwóch taryfach można mieć pretensje tylko do organizatora Plej.
 #965885  autor: 24bis24
 12 gru 2017, 18:56
jarekt pisze:Ale np. o niedziałanie bonusu 2GB w dwóch taryfach można mieć pretensje tylko do organizatora Plej.
przecież pracownicy Play zarządzają systemem i na wszystkie reklamacje kierowane pod adresem Plej są przez Play rozpatrywane.
Pierwszego, drugiego dnia promocji pracownicy BOK bardzo chętni przydzielali rekompensaty GB
na 1 stycznia, złotówki na 1 stycznia za niedziałającą usługę a dziś...
jak zadzwonisz to nie znają promocji mogą uruchomić płatne 2GB za 9 zł :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #965914  autor: 24bis24
 12 gru 2017, 20:13
``Środki przyznane w ramach Promocji "Święta z Team Play" trafiają na osobne saldo, nie ma możliwości ich przedłużania. Informacja ta jest potwierdzona.``
Informacja tyczy się tych nieszczęsnych 2GB a pochodzi z forum play udzielona przez Pomoc PLAY

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 7 z 15
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15