DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 478
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 478
 #963309  autor: Gregrin
 28 lis 2017, 17:49
jovi123 pisze:miejmy nadzieję że będą powtarzali taką promocję bo 24zł za pakiet no limit z 15Gb internetu na pełnej prędkości to zaczyna być fajnie
Ja podejrzewam ze ze dla przenoszących będzie standardowo czyli 35GB ale pakiet wygląda na jednorazowy :/

PS. Moim zdaniem badają jakie jest zainteresowanie niższą cena jaka jest u konkurencji właśnie na poziomie 25zl ;)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2017, 17:53 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #963526  autor: andx
 29 lis 2017, 19:07
Po doładowaniu konta otrzymałem sms,cyt.
Dziękujemy za doładowanie. Odpowiedz tym kodem (podany kod) a zapłacisz tylko 24,5zł za rozmowy i smsy bez limitu+GB na 31dni(30%taniej)
Po odesłaniu kodu, otrzymałem sms, że mam już włączoną usługę Rozmowy i SMs-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych w wer. cylkicznej. Jak to rozumieć? będą teraz pobierać 24,5zł zamiast 28zł(po przeniesieniu)?
 #963541  autor: Gregrin
 29 lis 2017, 20:17
andx pisze:Jak to rozumieć? będą teraz pobierać 24,5zł zamiast 28zł(po przeniesieniu)?
Podobno miał to być jednorazowy pakiet. Skoro się nie włączył (bo jest już aktywny) to jedynie można próbować następnym razem ale trzeba będzie pewnie najpierw ten pakiet wyłączyć żeby później kodem znowu go włączyć a i tak pewnie tylko raz się włączy w tej cenie ;)
 #963646  autor: Placeks
 30 lis 2017, 15:07
Szanowni
Teraz jest no limit na rozmowy, na mikolajki a potem podobno mozna to wydluzyc za 19zl/mies. Czy ktos sie orientuje czy to jest z jakimis GB? Pytam bo poki co place 25zl po przeniesieniu i mam spory pakiet GB
 #963650  autor: andx
 30 lis 2017, 15:58
Gregrin pisze:
andx pisze:Jak to rozumieć? będą teraz pobierać 24,5zł zamiast 28zł(po przeniesieniu)?
Podobno miał to być jednorazowy pakiet. Skoro się nie włączył (bo jest już aktywny) to jedynie można próbować następnym razem ale trzeba będzie pewnie najpierw ten pakiet wyłączyć żeby później kodem znowu go włączyć a i tak pewnie tylko raz się włączy w tej cenie ;)
Dziś dostałe takiego sms-a, cyt.
Potwierdzamy wlaczenie uslugi. Kolejny rabat mozesz zrealizowac po uplywie waznosci uslugi (31 dni). Az do konca stycznia 2018 kolejne rabaty po doladowaniu!
To jak to wreszcie jest?
 #963854  autor: tele2017
 01 gru 2017, 23:38
Zauważyłem że orangutany uśmierciły mój ulubiony pakiet rozmów z 3 numerami czyli "Wybrane numery". W taryfie FREE jest już niedostępna. W pozostałych starych zlikwidowanych taryfach zmienili na "Twoje numery".
No to se już nie pogadasz skoro Grunwald trzyma człowieka we FREE i po co to komu ta usługa "Twoje numery" skoro do starej taryfy nie wrócisz choćbyś chciał?
 #963862  autor: biala1991
 02 gru 2017, 00:18
W dobie nolimitów Wybrane Numery czy Twoje Numery chyba nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś. Gorzej że Orange wycenił swoje Nielimitowane Rozmowy zdecydowanie za drogo, 25zł za same komórki to rozbój :D Inne sieci dają w tej cenie rozmowy (łącznie ze stacjonarnymi), smsy i pakiet netu

Placeks pisze:Szanowni
Teraz jest no limit na rozmowy, na mikolajki a potem podobno mozna to wydluzyc za 19zl/mies. Czy ktos sie orientuje czy to jest z jakimis GB? Pytam bo poki co place 25zl po przeniesieniu i mam spory pakiet GB
Tylko rozmowy i tylko na komórkowe. Osoby, które pod koniec listopada włączyły/odnowiły Nielimitowane Rozmowy za 25zł, żeby skorzystać z promo za 19zł będą musiały wyłączyć swoją już opłaconą usługę, bo promocję Mikołajkową można uruchomić tylko do 13.12.
I najlepsze, Orange przedstawia tą usługę jako wariant jednorazowy albo cykliczny ale z regulaminu to nie wynika, cytuję:
Abonent zyskuje uprawnienie do wielokrotnego włączania usługi w wersji jednorazowej
a to chyba nie to samo co samoodnawialna usługa cykliczna :)
 #965765  autor: Placeks
 12 gru 2017, 07:44
Wracam do tematu poczciwego grunwaldu.

W moim pakiecie domowym dane topnieja w oczach i zostalo jakies 400GB i 180zl do 2019r natomiast na karcie gdzie jest komora i co miesiac odnawiany pakiet za 28/25zl jest 240zl i 1,4TB (bo tu tak nie zuzywam danych)

Jak to teraz ugryzc..
Wykupowac jakis pakiet platny na nr. routera, a moze podpunac kom pod kompa co by ciagnelo z danych nr kom?
Poradzcie?
 #965777  autor: mungo
 12 gru 2017, 09:49
Za pieniądze z konta głównego w Orange nie znajdziesz nic lepszego niż 100GB za 100zł. Sam zdecyduj czy warto.
Udostępnianie internetu z telefonu wydaje się najlepszą opcją. Warto wykorzystać to co masz, a za parę miesięcy może pojawią się nowe opcje.
  • Strona 80 z 478
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 478
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 478