DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 15
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
 #965674  autor: jarekt
 11 gru 2017, 19:48
W prawym górnym rogu masz przycisk "Rejestracja"... ale chwilowo zniknął :)

Dzisiaj był news na Telepolis więc może setki (tysiące?) osób zablokowały stronkę i rejestracja padła.

---edit---
Już jest ponownie przycisk w prawym górnym rogu.
A jak znowu zniknie, to w poście poniżej kobitka dojrzała jeszcze jedno miejsce do Rejestracji :)
Ostatnio zmieniony 11 gru 2017, 20:21 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
 #965707  autor: marcinb
 11 gru 2017, 21:10
Dzięki jarekt za wstawkę. Ja akurat skorzystałem z hbogo (rejestracja w niedzielę), może nawet coś obejrzę :-)
A przy okazji jak wiesz jak można skrócić określenie "jeden leń" w Twojej przypowiastki?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #965708  autor: Dorotea
 11 gru 2017, 21:18
Logowanie do HBO GO odbywa się przez przycisk REJESTRACJA. Na tablecie z Androidem 7 pod dwoma przeglądarkami nie działa prawidłowo, a aplikacja mobilna jest beznadziejna. Dobrze, że Play zrobił prezent i można sobie za darmo przetestować. Złotówki bym za to nie dała, zresztą tam nie ma nic ciekawego dla mnie.
 #965709  autor: jarekt
 11 gru 2017, 21:20
@marcinb, za trudne :)

@asdaf, wbijaj na stronkę o 0:01 - jak dobrze wszystko przygotowali to 10 sekund po północy już będzie działać, a jak nie... (biorąc pod uwagę, że 2GB z tej promo nie można odebrać w PnKLT i PnKRWK - regulaminowych taryfach - no to może być różnie z Tidalem, choć z drugiej strony z HBO jest spoko ale nie wg @Doretei :)).

PS. @Dorotea, tak z ciekawości: jakbyś dajmy na to mocno gdzieś przytrollowała, to można by wtedy powiedzieć (krzyknąć) "Jaka trolla!" ?
 #965711  autor: Dorotea
 11 gru 2017, 21:32
Wiem, wiem, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale chyba można jakąś krytyczną uwagę zamieścić :)

Edit:
W końcu udało mi się z aplikacją mobilną i działa perfekt. Z repertuarem gorzej, ale co poradzę, że mam taki gust :D
Ostatnio zmieniony 11 gru 2017, 21:34 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 6 z 15
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15