DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 24
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
 #964075  autor: Medelles
 03 gru 2017, 17:11
24bis24 pisze:
Medelles pisze:Poza tym powinna byc rocna waznosc konta.
a na jakiej podstawie twierdzisz, że w Yes powinien być RWK po przeniesieniu?
Rzeczywiscie o rocznej waznosci konta nic nie ma w regulaminie.
Przenosilem dwa nr do Ofnk i mam rok waznosci konta. Czyli skad ten rok waznosci sie wzial ?
OK juz wiem. Rok waznosci konta dostaje sie przy przeniesieniu do taryfy Ofnk.
 #964248  autor: Gregrin
 04 gru 2017, 18:44
Mial ktoś problem ze po przeniesieniu nie aktywowało bonusu ?? U polecającego ani u poleconego nie ma bonusu od wtorku. Polecający wysłał sms'a "chce" (albo ile -już nie pamiętam) i dostał odpowiedz:
SMS od Orange pisze:Niestety nie masz juz srodkow w ramach Bonusu "Zapros znajomego".
Przy zgłaszaniu numeru polecanego nie dostał żadnego smsa potwierdzającego wiec wysłał jeszcze raz jego numer na 80156 i dostał odpowiedz:
SMS od Orange pisze:Wskazany numer juz bierze udzial w promocji. Zapros innego znajomego abys i Ty mogl otrzymac Bonus.
Później polecony przeniósł numer.
Sprawa zgłoszona w piątek wieczorem telefonicznie przez apke i potwierdzana w niedziele po południu ze technicy ja sprawdzają i cisza...
 #964487  autor: Gregrin
 05 gru 2017, 23:01
marcin19883 pisze:A gdybym polecił kogoś i odszedł od Orange, to czy osoba z polecenia dostanie bonus?
Pewnie tak ale chyba lepiej zeby ktos inny zaprosil i dostal bonus niz ten bonus zapraszajacego sie zmarnowal ;)
 #965090  autor: bubus5
 08 gru 2017, 16:24
Witam.

Mam kilka pytań odnośnie bonusów i ważności konta po przeniesienie do Orange przez polecającego.
Dzisiaj w salonie zmieniłem operatora (promocja polecającego kończy się jutro). Poinformowano mnie, że dopiero w poniedziałek będę miał aktywny numer w Orange po przeniesieniu.
Czy w takim razie bonus mi przepadnie? Czy liczy się data złożenia i podpisania przeze mnie umowy?
Drugie pytanko odnośnie taryfy - w salonie powiedzieli, źe nie ma możliwości w systemie wybrać Orange Free na kartę i dostałem taryfę - Nowy Orange Go.
Czy bonus do tej taryfy zostanie przyznany?
Przed wyjściem, zostałem poinformowany, że mogę po wysłaniu smsa zmienić taryfę na orange Go.
Jeśli zmienię taryfę to bonusy za przeniesienie zostaną czy anulują się?
 #965094  autor: wasylek
 08 gru 2017, 16:45
ktoś tu pisał że do tego dnia numer musi być w sieci, więc będzie za późno w poniedziałek, ale bym spróbował wysłać w niedziele ponownie smsa zapraszającego i może otrzymacie ten bonus.
 #965103  autor: rudymax
 08 gru 2017, 18:38
Zgadzam się z kolegą @Wasylek
bubus5 pisze: w salonie powiedzieli, źe nie ma możliwości w systemie wybrać Orange Free na kartę i dostałem taryfę - Nowy Orange Go
Jak uruchomisz kartę, napisz na Forum jaki jest stan konta i jaka jest ważność na połączenia wychodzące w tej taryfie.
bubus5 pisze:Czy bonus do tej taryfy zostanie przyznany?
Przed wyjściem, zostałem poinformowany, że mogę po wysłaniu smsa zmienić taryfę na orange Go.
Jeśli zmienię taryfę to bonusy za przeniesienie zostaną czy anulują się?
Bonus powinien zostać przyznany, zgodnie z punktem 11 regulaminu, który nie określa konkretnej taryfy.
11. Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszoną.
Regulamin nic nie mówi o zmianie taryfy, ale wydaje mi się, że jeżeli zmienisz taryfę przed przeniesieniem numeru, np. dzisiaj, to powinno być OK (obecnie są dostępne dwie Free i Yes - zmiana kodami). Pamiętaj, że to tylko moje przypuszczenie i nie gwarantuję, że tak będzie i czy da się zmienić taryfę na numerze tymczasowym.
 #965120  autor: neotele
 08 gru 2017, 19:52
rudymax pisze: bubus5 napisał(a):
w salonie powiedzieli, źe nie ma możliwości w systemie wybrać Orange Free na kartę i dostałem taryfę - Nowy Orange Go
Jak uruchomisz kartę, napisz na Forum jaki jest stan konta i jaka jest ważność na połączenia wychodzące w tej taryfie.
W Nowy Orange Go powinno być "Konto ważne rok". Miejmy nadzieję, że kolega bubus5 to praktycznie potwierdzi.

A swoją drogą, dlaczego nie korzystacie z przenoszenia numeru poprzez net, np.
http://www.wybierzorange.pl/ , gdzie jest wyraźnie napisane: "Na podstawie wniosku Twój numer zostanie przeniesiony do Orange Free na kartę z darmowymi 2 GB na start i kontem ważnym rok" ?
 #966278  autor: Gregrin
 14 gru 2017, 23:53
Takie male info bo ktoś pisał ze mu się promocja nie włączyła. Promocja nie zadziała gdy numer juz kiedys bral udzial we wczesniejszej edycji.
U mnie numer zmienił właściciela a ten został zaproszony (i to dwa razy a jedyna odpowiedzią z orange był sms na drugie zaproszenie: "numer już bierze udział zaproś innego znajomego") i chciał skorzystać z promocji wiec przeniósł numer ale bonus się nie włączył wiec pierwsze zgłoszenie.
Odrzucona bo system nie widzi żeby numer był zapraszany.
Drugie zgłoszenie poszło do techników którzy dogrzebali się do zaproszeń i wyjaśnili ze w systemie ich nie widać bo nie zostały przyjęte bo numer już brak udział (styczeń 2017) i "oni to wszystko maja zapisane" ;) Ogólnie odrzucają zgłoszenia bo "logika systemu" działa prawidłowo ;)
Aktualnie toczy się reklamacja (wprowadzana jak zgłoszenia czyli przez czat i nie wiem czy to nie błąd) na to ze system im nie działa zgodnie z regulaminem ;)
Teraz cel tego postu. Gdyby ktoś miał podobny problem to polecam (nie opisywaną chyba na forum) promocje do końca roku https://www.orange.pl/view/wszystkiego-dobrego która daje 100zl na przeczekanie no i mamy jeszcze 2GB (na rok) za przeniesienie które łączy się z doładowaniem ;)
PS. Jeszcze nie testowane na numerze przeniesionym ale liczę ze zadziała ;)
  • Strona 10 z 24
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24