DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53
 #962711  autor: Wulo
 25 lis 2017, 08:43
Przenosiłem mamę do Lajt Mobile pod koniec stycznia. Faktury naliczają poprawnie, zasięg ok, rozmowy itp też ok. Trochę brakuje mi strony do zarządzania numerem online, jak na razie wypuścili dla ofert na kartę, pewnie dla abonamentu też niedługo udostępnią.
 #963240  autor: antekwars
 28 lis 2017, 12:44
U mnie rok policzyli od podpisania umowy. Koniec umowy mam pod koniec grudnia a przeniesiony w połowie stycznia był. Teraz przenoszę do plusa i termin wyznaczyli na koniec umowy. fakturę za 11 miesiąc w wyższej kwocie otrzymałem za kilka dni października potem drugą za 26 dni grudnia aby sumarycznie dało miesiąc i za cały listopad. Sumarycznie dało mi 2 miesiące po 36 jak w umowie plus 9, 5 miesiąca po 10 zł jeden niepełny miesiąc tak mi policzyli.
 #963256  autor: Kryniczanin
 28 lis 2017, 14:12
Mi najpierw ustalili datę na dzień podpisania - 12 lipca, po jakimś czasie zmienili ją na 31 sierpnia - koniec okresu po roku od przeniesienia (24 sierpień).
 #963504  autor: stirlitz
 29 lis 2017, 17:56
Witam, podobnie, jak większość tutaj, chce się uwolnić od Lajta, bo się trochę rozczarowałem brakiem jakiejś korzystniejszej oferty na zostanie, zwłaszcza na tle konkurencji. Umowa wychodzi mi w styczniu, nie wiem, jak jej termin liczyć, od momentu podpisania papierów, czy uruchomienia usługi? I drugie pytanie, wybaczcie, jeśli trochę śmieszne, ale nie wiem do końca, jak to jest, czy mogę złożyć wypowiedzenie z zachowaniem numeru, ale bez podawania do jakiej sieci chcę iść, bo chciałbym może sobie przeczekać okres świąteczny w nadziei na jakieś promocje, czy atrakcyjne oferty, niż od razu wiązać się z inną siecią?
 #963545  autor: rafmik
 29 lis 2017, 20:33
Kryniczanin pisze:No to się zdziwisz 31 grudnia. Ja miałem to samo - i zmieniali datę przeniesienia.
Kryniczanin pisze:Mi najpierw ustalili datę na dzień podpisania - 12 lipca, po jakimś czasie zmienili ją na 31 sierpnia - koniec okresu po roku od przeniesienia (24 sierpień).

Wszystko robią prawidłowo i zgodnie z umową. Umowa promocyjna została zawarta na 12 pełnych miesięcy.
W moim przypadku umowa podpisana w połowie grudnia 2016, numer przeniesiony 29 grudnia 2016 i od tego liczymy 12 pełnych miesięcy - czyli umowa kończy się 31 grudnia 2017 i na 1 stycznia mam właśnie wyznaczone przeniesienie numeru do Plusha.

Szkoda, LajtMobile fajnie wystartował, działa (w moim przypadku) bardzo ok, infolinia kompetentna, do tego mały, lokalny biznes (a zawsze uważam, że taki trzeba wspierać), ale niestety podejrzewam że wykończył ich bezpłatny roaming w UE :(
Ich oferta dla abo jest taka sama jak w Plushu - a w plushu dostaje się ekstra normalny roaming, do którego dostęp w LM kosztuje 20 zł.
Jak by chociaż w abo dali taką samą ofertę jak w prepaid (pakiet studencki za 19,99 zł), to by to było jeszcze do przemyślenia.
 #964568  autor: uki83
 06 gru 2017, 12:24
Zdecydowałem sie i złożyłem wniosek o przeniesienie, czekam teraz na wyznaczony termin. mam prośbę o poradę na co zwrócić uwagę jak juz sie uruchomi...tzn gdzieś mi sie przewinęło, że trzeba włączyć LTE, roaming czy to prawda? Jakieś inne potrzebne rzeczy trzeba dodatkowo uruchomić?
 #965210  autor: Phenresin
 09 gru 2017, 12:24
A DATE końca umowy biorą dzień podpisania umowy. I w związku z tym umowa kończy mi się 30 stycznia więc do 30 grudnia muszę złożyć wypowiedzenie, albo przedłużyć. I tu pytanie jakie dostaliście oferty ? Jest coś konkretnego czy trzeba szukać gdzieś indziej co polecacie ?
 #965780  autor: euro01
 12 gru 2017, 10:19
Pytanie o przeniesienie się z LajtMobil - chce przenieść numer do a2mobile i tam będzie on numerem na kartę. W LajtMobile mam abonament i umowy kończy się z ostatnim dniem stycznia. Czy należy jeszcze składać jakieś wypowiedzenie LajtMobile czy wystarczy podpisać umowy o przeniesienie w a2Mobile?
 #965801  autor: Phenresin
 12 gru 2017, 11:42
właśnie dzwoniłme do lajta i umowa kończy mi się 30 stycznia, więc do 30 grudnia muszę złożyć wypowiedzenie. Dziś albo jutro mają mi wysłać ofertę, ale chyba będzie d@@a. Co do strzału w 10 czyli obecnej oferty, można z niej skorzystać dopiero po 6 miesiącach usunięcia z bazy danych.
  • Strona 48 z 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53