Telekomunikacja jak na dłoni

"Masz złotówę..." za no-limit w T-Mobile, opcja limitowana

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: "Masz złotówę..." za no-limit w T-Mobile, opcja limitowa

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 14:30

No weź i nie pisz reklamacji(czytaj nie żeruj) jak sami się podkładają-cóż skoro się znowu o to proszą to się popisze, a hajs zawsze się przyda.

Tak się zastanawiam czy nie lepiej by było wspólnie dogadać się, ułożyć wzór zgłoszenia/skargi do UKE i jak jeden mąż wysłać solidarnie do UKE zmieniając tylko dane osobowe/numery, których problem dotyczy. To chyba jedyny sposób aby Operarator wreszcie się zmotywował do ogarnięcia Usługi.
Wiadomo przed samym pismem do UKE solidarnie trzeba złożyć jednorodne(poza danymi) reklamacje z żadaniem grubszej kwoty od opa za jaja od 1,5roku.

Jedyny problem jak operator po interwencji UKE ogarnie usługę to fakt, iż skończy się żerowanie i usługa przestanie być Perpettum Mobile.
Obrazek T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7
Sieć: T-mobile, RBM

Postprzez slider02 » 23 lis 2017, o 14:44

Zjada wam czasami losowo pieniądze mimo że usługa jest uruchomiona?

Cały dzień działał no-limit z wyjątkiem jednego losowo wybranego połączenia i zżarło za nie pieniądze. :)
slider02
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 14:50

Na HEYAH przez 30 ostatnich dni ani grosza więcej nie pobrało ponad należne po 1zł. dziennie-ale używam go tylko do neta więc możliwe, że to z tego powodu.
Obrazek T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 23 lis 2017, o 18:41

SMS problem techniczny zostal rozwiązany.Nie znaleziono problemów bla bla bla. No i 2 zgloszenia techniczne zamknięte. A teraz final akcjii dalej nie działa. :mrgreen: 3 zgloszenie poszło z grubszy :shock: opisem tematu
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 11
Model telefonu: Huawei P8Lite
Sieć: Orange POP,Heyah

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 19:04

O 17:40 na 2 numerach HEYAH z Usługą pojawiło się po 1 doładowaniu,które przedłużyło o dzień złotówki w ramach nolimitu. Po złotówce pobrało planowo z rana po 7ej.
Wniosek-chyba zniuchali problem i jest szansa, że do północy ogarną również GB. Może ktoś od Nich czytuje ten wątek :?:

Zerknijcie w swoje bilingi zwłaszcza na godz 17:40. 8)
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 19:22

UWAGA!!! o 18:09 pojawiło się 2gie doładowanie(dodało GB) co tym samym uniemożliwiło spierniczenie się oferty-niechętnie ale to powiem: Brawo T/HEYAH, brawa wielkie.
Ostatnio edytowano 23 lis 2017, o 19:23 przez darekka, łącznie edytowano 1 raz
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez michcio123 » 23 lis 2017, o 19:23

U mnie ważność złotówek i GB wydłużyła się o 1 dzień więc coś musieli zrobić ewentualnie system się odwiesił. Biling dalej nie działa więc nie wiem o której nastąpiło doładowanie.
Chyba usterkę usunęli zanim podnieśliśmy alarm. Widocznie tak ich doimy na reklamacjach że techniczni musieli z własnych kieszeni płacić nam rekompensaty więc teraz w razie W szybko działają :D mam tu na myśli większą awarię bo jak tu czytam to pojedyncze przypadki awari z usługą traktują nie poważnie.

A z tą wspólną skargą do UKE to bardzo dobry pomysł i jak coś to na pewno bym się pisał na to.
michcio123
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Nokia Lumia 920
Sieć: Play, T-mobile,Orange

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 19:27

Jak zacznie działać biling(na HEYAH działa normalnie na 2 numerach) to zerknij 17:40 i 18:09, bo w tych godzinach po ponad 10godz.opóźnieniu pojawiły się doładowania na obu moich numerach w tym samym czasie więc ewidentnie grzebali.

Mam wrażenie, że motywacją była proponowana zmasowana akcja : reklamacja i skarga do UKE, a to dowodzi tego, że nas czytują.

P.S. może byście wreszcie ogarnęli brak neta na numerze T 532...176 na, którym 8ego zaskoczył bez powodu Bezpieczny Internet, a Wasza Pani Anna W. miała to 2krotnie w nosie, bo przecie działa, a faktycznie od tego dnia nie działa. :!:
Ostatnio edytowano 23 lis 2017, o 19:32 przez darekka, łącznie edytowano 1 raz
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 23 lis 2017, o 19:32

Sprawdziłem biling no i d@@a.Nic zero doładowan.Złotowki jak dodawało tak dodaje net tylko 3gb odwiesiło sie to co konsultanci dawali. :mrgreen:
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darekka » 23 lis 2017, o 19:34

A u mnie(w sumie u mamuśki) od 8ego nr. T również bez neta-a Pani Ania 2 razy kazała się bujać odrzucając 2 reklamacje, bo przecie niby działa. Teraz cierpliwie czekamy na odp.w sprawie problemu z netem i w sprawie Pani Anny.
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez babcia77 » 23 lis 2017, o 22:19

U mnie od 24 października nie działa net. Tak jak pisałem wcześniej jest limit prędkości - na oko 16/32/100 kbps. Kasę regularnie codziennie pobiera, pakiety dodaje. Reklamacja została uznana 8 listopada przy czym sami przyznali że nie usunęli awarii. O takie coś dostałem:

"Na wstępie chciałbym Pana serdecznie przeprosić, za nieprawidłowości powstałe na koncie numeru 532xxx542. Zanzaczam, że nieprawidłowe działanie usługi "Masz złotówkę - masz no limit do wszystkich i na wszystko" nadal rozwiązywane jest przez nasz Dział Techniczny. W momencie rozwiązania zgłoszenia otrzyma Pan niezwłoczne powiadomienie."

Dziś poszła kolejna reklamacja plus opis sytuacji UKE i UOKiK bo ich brak działania to już ostre przegięcie pały.
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 24 lis 2017, o 12:56

Dziś dostałem odpowiedź na reklamację (mój nr.HEYAH z aktywną Usługą) problemów(ogólnopolskich) w dniu 19 listopada-oczywiście znowu Pan ją rozpatrywał :wink: i pełna realizacja roszczenia(oczekiwany bonusik na konto dołożony w podanej w reklamacji kwocie).
Ponownie przypominam piszcie reklamacje za ten dzień!

P.S. wracając do wczorajszego problemu z przedłużeniem GB i złotówek-dziś tuż po pobraniu opłaty codziennej pojawiły się 2 doładowania.
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kaspeed » 24 lis 2017, o 19:54

U mnie nadal kase bierze a nie daje neta. od 18;)
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez baranke » 24 lis 2017, o 22:48

darekka napisał(a):Tak 3 literki ma w szacownym nazwisku. Ty tylko nie mów, że to tyś jest Panią Anną W. :smt005

Proszę mnie nie obrażać :D choć mi ta babka dała to co chciałem :P więc na razie nie wieszam na niej psów :D gorsze są tępe dzidy na infolinii... 50 min i nic.. a jak email poszedł to od razu to to trzeba było, tylko że każą czekać kilka dni na odpowiedź...
baranke
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kaspeed » 25 lis 2017, o 17:53

Przygód ciąg dalszy od 18 zobione4 zgłoszenia.Zamknięte odp : naprawiono....Kazali dzis wysłac reklamacje.Mowie juz 2 poszły prosze 3cią wysłac.No szok i brak słow
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta prepaid i mix