DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 480 z 624
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
  • 624
 #962170  autor: Rolnik123
 21 lis 2017, 16:01
linden pisze:
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
Musiałeś brać 2 na raz, czy mogłeś tylko jeden tak przedłużyć ?
 #962266  autor: dakoolk
 22 lis 2017, 12:35
Przerzucilem kilka ostatnich stron tego watku, ale widze, ze jak zwykle jest on bardzo szczegolowy i glownie dotyczy ofert SUK. Ja mam kilka bardziej podstawowych pytan o ogolne podejscie do przedluzenia umowy, bo chyba cos sie zmienilo, s5 Neo mojej mamy ledwo zipie, a do konca umowy zaostalo jej jeszcze 5 mies. i 9 dni. W IBOA jest juz oferta przedluzenia, ale zaczyna sie od tej za 120 zl, a moja mama aktualnie korzysta z oferty za 55zl (plus Rozmawiaj Zawsze za 49 zl dodatkowo). Stad moje pytania:

1. Czy aktualnie mozna przedluzyc umowe tylko na wyzszy abonament? A jesli tak, to czy zmieni sie to blizej konca umowy (5 miesiecy przed koncem jak kiedys, czy teraz jezszcze blizej konca)?

2. Czy "Roaming w krajach T-Mobile" oznacza to co sugeruje nazwa, czyli rozmowy no limit w T-Mobile USA? To akurat by sie moze przydalo... ale chyba nie warte jest takiej doplaty.
Strony T-Mobile sa strasznie slabo zaprojektowane pod tym katem, i mozna przeczytac o wiekowych uslugach, jak wieczory i weekendy, a juz nie o tym nowym (?) roamingu...

Dziekuje bardzo za odpowiedzi, bo chcemy w miare szybko zdecydowac, czy przedluzac teraz (albo w nastepnym tygodniu, jezeli przy 5 miesiacach do konca umowy bedzie mozna wybrac tez inne oferty), czy moze lepiej po prostu kupic telefon w sklepie.
 #962344  autor: iGor83
 22 lis 2017, 23:26
@dakoolk
1. Wysokość abonamentu można negocjować telefonicznie, przez iboa nie da si negocjować ceny. Możesz już próbować, ale lepiej poczekać do 3 miesięcy przed.
Sprawdź ofertę Black Friday - może cię zainteresuje.
2. Usługa obowiązuje w roamingu w następujących krajach: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry. Kraje te nazywane są dalej łącznie „Międzynarodową Strefą T-Mobile”.
 #962400  autor: dakoolk
 23 lis 2017, 12:08
@iGor83

Dzieki wielkie za podpowiedzi!
1. To wiedzialem - moje, zony i mamy abonamenty (pewnie ze 4 ostatnie) zawsze przedlkuzalem z pomoca kolezanek i kolegow w tym watku na zasadzie wiadomosc z iBOA z konkretnymi warunkami i prosba o kontakt z SUK. Po tym dosc szybko telefon z SUK (kiedys nawe 3 Maja) :) i akceptacja tych warunkow.... Glownie chodzilo mi o terminy, bo pamietalem, ze kiedys oferta iBOA wchodzila wczesniej niz mozliwosc przedstawienia oferty przez SUK, ale teraz dodatkowo (tego nie bylo wczesniej) w IBOA widze tylko ten dziwny wariant z mozliwoscia zmiany na duzo wyzsze abonamenty (120 zl zamiast 55 zl).

Nam zalezy mocno na czasie (gniazdo ladowania w aktualnym telefonie jest prawie calkiem rozwalone a naprawa nieoplacalna)... To nic sprobuje zajrzec do IBOA jak bedzie mniej niz 5 miesiecy i wyslac wiadomosc z oferta, jak wczesniej (na bazie ostatnich stron tego watku), ale jak mi odpowiedza, ze na razie nic nie moga zrobic (tylko 3m przed koncem), to pewnie wezmiemy to co bedzie w IBOA (bo w gre wchodzi i tak tylko abo w T-Mobile ze wzgledu na Rozmawiaj Zawsze - SKype i Whatsapp nie stanowia alternatywy glownie przez jakosc i niezawodnosc)...
Na BF i tak rzuce okiem, ale cudow od Samsunga albo SONY sie nie spodziewam, a mama raczej nastawia sie na te 2 marki... ;)

2. Cwaniaki w T-Mobile... w Rozmawiaj zawsze jest tez USA i Kanada, a tutaj poza UE wchodza Balkany, zawsze cos, ale w T-Mobile DE w pakiecie roamingowym UE mam tez Szwajcarie, co akurat bardzo mi sie przydaje :)
 #962489  autor: Gregrin
 23 lis 2017, 20:28
dakoolk pisze:Nam zalezy mocno na czasie (gniazdo ladowania w aktualnym telefonie jest prawie calkiem rozwalone a naprawa nieoplacalna)...
Jaki model ?? Bo może po prostu trzeba znaleźć lepszy/rzetelniejszy serwis...
 #962492  autor: pakeroso
 23 lis 2017, 20:38
Szybkie pytaneczko - czy oferta abonamentowa bez telefonu - no limit+10GB za 30 pln jest dobra czy można jeszcze coś wyszarpnąć?
Na stronie oferują tylko 2GB w tej cenie.
 #962497  autor: dakoolk
 23 lis 2017, 21:11
S5 neo tak jak wspomniałem w poprzednim poście. 180 zł za wymianę gniazda ładowania bo ponoć trzeba wycinać ekran... Ale tak czy inaczej ten telefon jest już trochę zużyty i pewnie trochę się znudził, czy coś a na odległość i tak nie za wiele mogę zrobić... A skoro umowa i tak się kończy to myślałem że to w sumie będzie prostsze rozwiązanie...
 #962540  autor: MikiQQ
 24 lis 2017, 08:37
hana80 pisze:Czy ktoś z was zna szczegóły oferty na czarny piątek ??
A to jest w ogóle jakaś oferta?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #962549  autor: piotrzet
 24 lis 2017, 09:09
Z tego co widzę ze starego cennika z 3.11 wszystkie telefony które są w ofercie na czarny piątek są z obniżką SUK obniża cenę do tej samej kwoty o ile nie jest taniej bo mam stary cennik dodatkowo zamiast 10 GB jest 20 GB więc co mam dostać gorszą ofertę tylko dlatego że jest z czarnago piątku?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #962555  autor: hana80
 24 lis 2017, 09:33
piotrzet czy mógłbyś wrzucić cenik telefonów( albo chociaż na której stronie forum szukać ) i w jakim abo jest te 20gb netu ( jest może szansa ze pakiety netu uległy zmianie np zamiast 2gb jest 5gb)
 #962556  autor: piotrzet
 24 lis 2017, 09:40
Napisz do BOA niech wyślą ci cennik Załącznik cenowy „Wymiana telefonu dla Ofert T oraz T-Mobile 1-Bez Limitu z telefonem.Raty w T-Mobile / TMUB”. Ja mam go ale z 3.11 podejrzewam że jest nowy. Jak coś jest na stronie 632 tego wątku co do internetu wszystkie taryfy od 80 zł i więcej mają 20 GB i lejek 1 Mb/s taryfa za 50 zł 2GB, 5GB za 60zł i za 70 10 GB są to ceny cennikowe bez żadnych zniżek więc w taryfie za 60zł masz 10 GB po rabacie SUK

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #962564  autor: milus24
 24 lis 2017, 11:14
Witam wszystkich forumowiczów.
Moja 2-letnia umowa kończy się za kilkanaście dni i zapewne po tym okresie przejdzie automatycznie na czas nieokreślony. Czy w takiej sytuacji abo ulegnie zmianie (obecnie to 60 zł/m-c)? Posiałem gdzieś umowę, stąd pytanie.
Poza tym, jeśli dobrze kojarzę część abo to są raty za telefon, nie pamiętam ale chyba to było ok. 40 zł. Tak na chłopski rozum po 24 ratach telefon zostanie spłacony, więc jak to wpłynie na wysokość abo?
Będę wdzięczny za odpowiedzi. Przejrzałem wcześniejsze strony forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje wątpliwości.
 #962574  autor: dakoolk
 24 lis 2017, 13:01
piotrzet pisze:Napisz do BOA niech wyślą ci cennik Załącznik cenowy „Wymiana telefonu dla Ofert T oraz T-Mobile 1-Bez Limitu z telefonem.Raty w T-Mobile / TMUB”. Ja mam go ale z 3.11 podejrzewam że jest nowy. Jak coś jest na stronie 632 tego wątku co do internetu wszystkie taryfy od 80 zł i więcej mają 20 GB i lejek 1 Mb/s taryfa za 50 zł 2GB, 5GB za 60zł i za 70 10 GB są to ceny cennikowe bez żadnych zniżek więc w taryfie za 60zł masz 10 GB po rabacie SUK
Dzieki! Znalazlem najnowszy cennik, z dzisiaj http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 015217.pdf :) ale nie ma w nim taryf T (w porownaniu do starego cennika z 3.11), tylko te nowe no-limit. W nawiazaniu do mojego postu powyzej, w IBOA na razie widze tylko taryfy od 120 zl, brak tej za 80 zl... moze ktos potwierdzic ze wycofali starsze taryfy?
 #962580  autor: piotrzet
 24 lis 2017, 13:37
To nie jest ten cennik ten jest dla nowych klientów. Dla przedłużających jest ten co podałem ja i tam jest taryfa T-Mobile One od 80zł a mniejsze to T1 lub T2

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #962583  autor: dakoolk
 24 lis 2017, 13:48
Dzieki, kiedys te dla przedluzajacych tez byly w necie, tylko nie zawsze byl do nich link na stronie TM, wiec myslalem, ze znalazlem wlasciwy ;)
 #962761  autor: osti24
 25 lis 2017, 15:35
Witam ktoś przedłużał umowę z abonamentem proforma 59.90 netto i Huawei p10, jakąś ciekawą ofertę maja?

Wytapiane z Op3
 #962835  autor: arasel
 26 lis 2017, 11:15
Dla zainteresowanych aktualny cennik dla przedłużeń wrzuciłem tu: KLIK
Niestety, ale ceny telefonów podskoczyły i to dość mocno, moim zdaniem niektóre są absurdalne (dla taryfy T2 10GB za 60/mies. po rabacie) jak np. J5 2017 - 99 -> 249 czy iPhone SE - 589 -> 1089(!). W dalszym ciągu wstrzymuję się z przedłużeniem na dwóch numerach, bo zwyczajnie nie ma co brać. Przejście na kartę i kupno telefonu z wolnego rynku póki co nie wchodzi w grę, więc pozostaje czekać aż oferta będzie bardziej znośna do przełknięcia. :wink:
 #962838  autor: Piotrw21
 26 lis 2017, 11:51
Ja podobnie się wstrzymuje bo ceny absurdalne a do tego ten bałagan. Jeden modele dostępne na stronie w wyższych cenach niż w cenniku zaś te które dostępne w suk to bardzo mały wybór. Mam nadzieję że wprowadza do oferty Huawei mate 10 pro lub p10 plus bo szukam czegoś z dużym ekranem i dobra bateria.. a wybór bardzo mały jest co prawda P9 plus ale cena nie spadła od momentu wprowadzenia do cennika w grudniu 2016.. jednym słowem lipa nie ma nawet mate 9 pro, Xperia czy premium też nie ma.. nawet ten mate 10 lite tylko przez stronę ale cena wyższa niż w cenniku...
  • Strona 480 z 624
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
  • 624
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
  • 624