DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 479 z 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624
 #961606  autor: MikiQQ
 17 lis 2017, 18:18
SACZI pisze:Płacenie za telefon 5700, to ...
jest nierozsądne ...
"Nierozsądne" to jest mało powiedziane. Obrazek

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #961613  autor: st.konsultant
 17 lis 2017, 19:40
zagielek pisze:Dzwoniłem na infolinię w sprawie przedłużenia umowy bez telefonu.
Oferta indywidualna:
29 zł
no limit rozmowy, smsy, mms-y
internet 10 gb, potem lejek 64 kb/s
umowa na 24-mce

Oferta na firmę:
30 zł brutto
no limit rozmowy, smsy, mms-y
internet 5gb, potem lejek 64 kb/s
umowa na 24-mce


Od konsultanta usłyszałem, że nie ma już krótszych umów niż 24 m-ce, nawet w ofertach bez telefonu. Czy może w DUK można uzyskać krótszą umowę?
Również dostałem informację, że po 12 miesiącach można będzie uzyskać nową ofertę z telefonem. Czy ktoś może to potwierdzić oraz czy wtedy czas trwania nowej umowy z telefonem liczony będzie od daty podpisania, czy dopiero od daty zakończenia trwającej umowy bez telefonu?


W tych taryfach nie ma lejka. Internet jest odcinany.
Czas trwania umowy liczony jest od daty zakończenia poprzedniej umowy (chyba, że są jakieś specjalne kampanie marketingowe).
Obecnie w biznesie nie ma opcji przedłużenia umowy rok wcześniej (jakoś z początkiem października została taka możliwość wycofana).
 #961659  autor: Mitsurugi
 18 lis 2017, 01:43
Mitsurugi pisze:Interesuje mnie Galaxy S7. Jak najniższy abonament da się ugrać z dopłatą do telefonu w granicach 300-400 złotych?
Ponawiam pytanie.
 #961677  autor: Stevard
 18 lis 2017, 12:13
Mitsurugi pisze:
Mitsurugi pisze:Interesuje mnie Galaxy S7. Jak najniższy abonament da się ugrać z dopłatą do telefonu w granicach 300-400 złotych?
Ponawiam pytanie.
W suk dostaniesz w abo 100 zrabatowanym na 90 za 500 albo 550, na 24 miesiace ktos tu wyzej pisal ze w abo 100 mial za 200 zl, wydaje mi sie to jednak niedokoncs pewne. Znajdz kilka stron wczesniej cennik i na abo mozna dostac 10 zl rabatu lub 15, 120 mozna chyba zrabatowac do 105, a nizsze o 10, a telefon to 150 zl chyba na abo ponizej 100 liczac bez rabatu i 250 albo 300 tu nie jestem pewien od 100 w gore.
 #961705  autor: kokos-
 18 lis 2017, 15:27
Dla nowych jest abo 100 zl i S7 za 199 zl. Wiec wydaje mi sie ze jest to możliwe do uzyskania dla starych.
 #961706  autor: Piotrw21
 18 lis 2017, 15:30
W tym T-Mobile to straszny bałagan ogólnie. Niektóre modele są w cenniku nie ma ich w rzeczywistości, inne są na stronie a nie ma ich w biurze obsługi.. jednym słowem lipa nie wiadomo kiedy będą te z cennika ani te które są na stronie czy będą w boa lub suk.. nic nie wiadomo o nowościach.
 #961850  autor: bylotmobile
 19 lis 2017, 18:23
kokos- pisze:Dla nowych jest abo 100 zl i S7 za 199 zl. Wiec wydaje mi sie ze jest to możliwe do uzyskania dla starych.
Dostałam pierwsza oferte lojalnościowa za 105 zł z no limit na 36 miesiecy i S7 za 4 grosze.
Druga byla tez na 36 miesiecy za 75 zł i S7 za 599 zł.
Za posrednictwem Play złozyłam prośbe o przeniesienie numeru, umowa konczy sie w grudniu i kupilam telefon S7 na raty za niecale 67 zł na 30 miesiecy.
Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
W sumie za niecale 72 zł/miesiac przez 30 miesiecy. a jak mi sie znudzi Play przechodze gdzie chce.
I tyle w temacie . Juz niedlugo rozwiaze mi sie umowa,a z telefonu juz korzystam.
Na moje potrzeby wystarczy tego 500 zł i netu na baardzo długo.
 #961970  autor: szati
 20 lis 2017, 14:23
Dzwoniła do mnie Pani mówiąc że jest moją konsultantką z działu utrzymania klienta dostałam taką ofertę:
60 zł abonament
bez limitu rozmowy i smsy
5 Gb internetu
zaproponowała telefon huawei 9 lite mini za 119 zł pytając o inny tel. i o zniżkę na niego powiedziała że teraz mają promocję na tego p9.

I teraz moje pytanie ile mogę ugrać na wyżej wym. abon. bo przecież ona nic specjalnego jak twierdzi mi nie zaproponowała to jest oferta standardowa podana na ich stronie i jeszcze wciskają super extra telefon.
 #962064  autor: bylotmobile
 20 lis 2017, 21:00
Ten super extra telefon kosztuje na 20 rat 32,45 zł miesiecznie. Do tego dolicz 25 zł za oferte na kartę w t- mobile, gdzie masz wiecej internetu bo 10 GB i reszta no limit, wiec wychodzi mniej niz ten abonament w umowie lojalnosciowej, i 4 miesiace tylko samo 25 zł za doladowanie, bo telefon sie splaci po 20 miesiacach. I nie musisz placic 119 zł za telefon.
I jezeli raty w rtv euro agd to masz karte pamieci 32 GB w gratisie. A raty zaczynasz splacac od marca.
Albo opcja druga, przenies numer do Play. Przeniesienie zalatwiasz w Play podpisując im pelnomocnictwo do przeniesienia.
Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
Miesiecznie schodzisz ponizej 40 zł kosztów uzywania tel. Ale to w zaleznosci jakie masz potrzeby.
Dodam tylko,ze to 500 zł i inne bonusy mozna ponawiac, wystarczy po wyczerpaniu srodków przeniesc na chwile nr do innej sieci i znowu do Play i od nowa zabawa. :)
 #962093  autor: MikiQQ
 20 lis 2017, 23:19
Czy ktoś dostał nie dawno na przedłużenie ofertę Jump profirma XL za 119,99 zł netto przy ofercie z telefonem?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #962106  autor: Grothen
 21 lis 2017, 08:00
Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
 #962113  autor: Grothen
 21 lis 2017, 08:38
Po pierwszej rozmowie Pani zaproponowała 50 zł abonament nolimit all i 5gb internetu jak teraz, a do tego wymiana mojego P8 na "LEPSZY" P9 lite mini za 120 zł, śmiesznie. A jako ofertę bez telefonu nolimit all zaproponowała uwaga też 50 zł :|
 #962114  autor: Bruno2
 21 lis 2017, 08:48
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
 #962118  autor: light7
 21 lis 2017, 09:23
bylotmobile pisze:Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
Możliwość przedłużania bonusowych pakietów została zlikwidowana około rok temu. Teraz nawet jak przedłużysz przez fb z bonusem 15% to i tak pakiet 500 zł. i 50 GB zostanie wyłączony.
bylotmobile pisze:Dodam tylko,ze to 500 zł i inne bonusy mozna ponawiac, wystarczy po wyczerpaniu srodków przeniesc na chwile nr do innej sieci i znowu do Play i od nowa zabawa.
Na razie tak ale jak operator się zorientuje, że użytkownicy zaczną tak robic to zapewne promocja się skończy.
 #962120  autor: linden
 21 lis 2017, 09:38
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
 #962149  autor: bylotmobile
 21 lis 2017, 13:26
light7 pisze:
bylotmobile pisze:Play daje 500 zł, 50 GB na 5 miesiecy i rok waznosci konta, wystarczy doladowywac 5 zł co miesiac ze strony Doładowania na fb, gdzie 15 % doladowania wpływa na konto z tymi 500 zł, a za 5 zł wykupic sobie cykliczne doladowanie pakietu internetowego ( 600 MB+100MB extra) zeby przedłuzyc waznosc 50 GB i mozna korzystac ile wlezie.
Możliwość przedłużania bonusowych pakietów została zlikwidowana około rok temu. Teraz nawet jak przedłużysz przez fb z bonusem 15% to i tak pakiet 500 zł. i 50 GB zostanie wyłączony.
bylotmobile pisze:Dodam tylko,ze to 500 zł i inne bonusy mozna ponawiac, wystarczy po wyczerpaniu srodków przeniesc na chwile nr do innej sieci i znowu do Play i od nowa zabawa.
Na razie tak ale jak operator się zorientuje, że użytkownicy zaczną tak robic to zapewne promocja się skończy.
No to bardzo ciekawe co piszesz, bo mam zarejestrowane na siebie równiez dwa inne numery w Play na kartę, jeden juz kilka lat, drugi mniej więcej półtora roku i co miesiac doładowuję po 5 zł i wszystko działa. Może jestem jakimś wyjatkiem?
Poza tym jeden z tych numerów jest w tablecie , którego uzywa wnuczka i ma tam mnóstwo GB, które rodzina uzbierała z kodów spod nakretek Coli,Fanty czy Sprite . I wszystko to przedłuza sie , więc albo doładowujesz źle, albo wprowadzasz w bład innych.
Pozdrawiam
 #962153  autor: light7
 21 lis 2017, 14:12
bylotmobile pisze:No to bardzo ciekawe co piszesz, bo mam zarejestrowane na siebie równiez dwa inne numery w Play na kartę, jeden juz kilka lat, drugi mniej więcej półtora roku i co miesiac doładowuję po 5 zł i wszystko działa. Może jestem jakimś wyjatkiem?
Poza tym jeden z tych numerów jest w tablecie , którego uzywa wnuczka i ma tam mnóstwo GB, które rodzina uzbierała z kodów spod nakretek Coli,Fanty czy Sprite . I wszystko to przedłuza sie , więc albo doładowujesz źle, albo wprowadzasz w bład innych.
Pozdrawiam
Jeżeli bonusy miałeś aktywowane przed 16.11.2016 to dalej można je przedłużać. Dla bonusów uruchamianych po tej dacie Play zmienił regulamin i już przedłużyć się nie da. Cała dyskusja w tej sprawie jest pod tym linkiem http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=88133
 #962156  autor: Bruno2
 21 lis 2017, 14:44
linden pisze:
Bruno2 pisze:
Grothen pisze:Cześć, zbliża się koniec mojej umowy i martwi mnie trend rosnących abonamentów, kiedy moje potrzeby "minutowo-smsowe" stoją w miejscu. Ostatnią umowę przedłużyłem z pomocą telepolis otrzymując fajne warunki, ale dla mnie to absolutny max: 50 zł abonamentu no limit rozmowy i smsy + 5 GB internetu, a do tego Huawei P8 za 280 zł (około). Teraz widzę nie ma opcji dostać dobrego telefonu w niskiej cenie przy opłatach miesięcznych na poziomie 50 zł. Teraz moje pytanie: Nie koniecznie chciałbym zmieniać sieć, bo jestem zadowolony z T-mobile, nie mam żadnych problemów itd itp - podobają mi się oferty Plush i Nju - 25 zł no limit + 10 GB internetu w abonamencie do tego osobno dokupić sobie jakiś telefon na gearbest - czy w Tmobile jest szansa na taki abo bez telefonu? 25 zł a w nim wszystko bez limitu + internet 10 gb? Z góry dzięki za odpowiedź
Nie ma. Najtaniej 30 zł i do tego 5/10 GB danych (o ile jeszcze dychę można wyrwać).
Tydzień temu oagarnąłem dwa numery na firmę za 25zł brutto - no limit z pakietem 15GB na 24 miesiące.
Ale takich warunków dla indywidualnych nie dostaniesz.
 #962158  autor: Piotrw21
 21 lis 2017, 14:51
Może ktoś wrzucić aktualny cennik. Ja za bardzo nie mam czasu żeby z nimi gadać ale jak dzonilem do nich to zawsze mówię że zbliża mi się koniec umowy i chce zrobić rozeznanie jakie modele i w jakich cenach są dostępne i wysyłają na maila... Pozdrawiam
  • Strona 479 z 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624
  • 1
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 624