DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 590 z 675
  • 1
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 675
 #962010  autor: zielony71
 20 lis 2017, 17:28
Ja dzisiaj też dostałem propozycję rabatu 40% w ofercie z telefonem lub bez telefonu. Niestety przy tych cenach telefonów to i tak mi się nie opłaca ;-)
Dodam, że mam same usługi mobilne (w tym internet LTE dla domu).
Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 17:39 przez zielony71, łącznie zmieniany 2 razy.
 #962012  autor: budibudi
 20 lis 2017, 17:34
kriss19 pisze:40% ciężko ale 20% po wypowiedzeniu powinieneś dostać
Pani powiedziała, że 29.99 to zrabatowane 39.99. Nie pasuje to obliczenie ale niech już będzie. Domyślam się, że 40% dostaje się przy umowie z telefonem.
P.s. dziś Orange (a raczej LG) uwzględniło moją rękojmę telefonu i stary LG G4 wymienić na LG G6 za dopłatą ok 300 zł. Zatem gra gitara :-)
 #962023  autor: aleen
 20 lis 2017, 18:26
Tak jak już wspomniałam szykuję się do negocjacji nowej umowy.
Mam abonament orange ponad 10lat. Dwa lata temu wynegocjowałam wszystko darmowe (oprócz mms) za 31,69 + HP8lite za 19zł Umowa ważna do lutego, promocja do stycznia.

Z tego co się tu zorientowałam, to standardem teraz jest -20% zniżki na abo i 5zł miesięcznie na telefon.
Interesują mnie tylko Huawei, ale przy płatności w ratach ceny są zbliżone do cen np. w EURORTV, a nawet w przypadku p10lite wyższe - w Orange 149+45,01x24 = 1229zł w EURO 1099zł - po prostu kpiny... Nawet te -5zł miesięcznie nie rozwiązuje sprawy. Przy takich cenach zaczęłam się zastanawiać nad ofertą bez telefonu, bo mój P8l jest jeszcze OK.
Czy da się ugrać teraz chociaż -30% bez telefonu i czy zdarzają się telefony bez rat DUK w jakiś przyzwoitych cenach?
Tak czy siak wychodzi na to, że taniej niż dwa lata temu nie będzie :(
 #962025  autor: jackq
 20 lis 2017, 18:32
Tak doczytuję jeszcze i po części zgadza się to co kobitka z DUK mi mówiła.
Ja mam tylko 4 nr, żadnego internetu LTE dla domu (jak zielony71), neostrady, telewizji, ubezpieczeń itp, czyli żadnej innej usługi nie opłacam i dlatego dostałem tylko -20% na abonament.
Dodam, że nie wysyłałem wypowiedzenia tylko sam zadzwoniłem z nudów na infolinię i poprosiłem o połączenie z DUK.
Na wstępie otrzymałem standardową ofertę, po czym powiedziałem, że na forach internetowych czytałem o rabacie -40% oraz rabatach na ratę za telefon i od tego momentu zaczęła się inna rozmowa.
Sumując, moim zdaniem, jak masz tylko usługi mobilne (bez neta LTE, telewizji, neostrady i innych dodatkowych opłat) to rabat -20% dostaniesz bez problemu, jeśli płacisz coś dodatkowo poza abo za tel. masz szansę na więcej.
To tylko moje dywagacje, nic ponad to.
Owszem być może dochodzą tu również umiejętności negocjacyjne (choć na ich brak nigdy nie narzekałem a cyklicznie walczę z operatorami tel, netu i nc+) ale uzyskać obniżenie abo o prawie połowę kwoty to moim zdaniem sukces. Ceny słuchawek i tak są wygórowane, że już od dawna nie opłaca się kupować u operatora. Kupuję na wolnym rynku sporo taniej (np nowego s8+ nabyłem pół roku temu za 2450ZŁ) ;)

Sumując bo tu pytania się powtarzają cały czas te same.
Nie czekać aż oni zadzwonią tylko samemu dzwonić na infolinię, poprosić o połączenie z działem utrzymania klienta i wypalić wprost co Was interesuje. Powodzenia :D

Dopiszę jeszcze, jeśli umowę macie np do pół roku dalej (umowa na "ostatni" numer nie może być dłużej jak 6 mcy od dnia podpisania aneksu) to się ona o ten okres skróci to też jest na plus.
Ja miałem tak, że umowa na mój nr kończyła się już a pozostałe były max do marca. Teraz mam wszystkie do listopada 2019.
 #962028  autor: MikiQQ
 20 lis 2017, 18:39
jackq pisze:Tak doczytuję jeszcze i po części zgadza się to co kobitka z DUK mi mówiła.
Ja mam tylko 4 nr, żadnego internetu LTE dla domu (jak zielony71), neostrady, telewizji, ubezpieczeń itp, czyli żadnej innej usługi nie opłacam i dlatego dostałem tylko -20% na abonament.
Dodam, że nie wysyłałem wypowiedzenia tylko sam zadzwoniłem z nudów na infolinię i poprosiłem o połączenie z DUK.
Na wstępie otrzymałem standardową ofertę, po czym powiedziałem, że na forach internetowych czytałem o rabacie -40% oraz rabatach na ratę za telefon i od tego momentu zaczęła się inna rozmowa.
Sumując, moim zdaniem, jak masz tylko usługi mobilne (bez neta LTE, telewizji, neostrady i innych dodatkowych opłat) to rabat -20% dostaniesz bez problemu, jeśli płacisz coś dodatkowo poza abo za tel. masz szansę na więcej.
To tylko moje dywagacje, nic ponad to.
Owszem być może dochodzą tu również umiejętności negocjacyjne (choć na ich brak nigdy nie narzekałem a cyklicznie walczę z operatorami tel, netu i nc+) ale uzyskać obniżenie abo o prawie połowę kwoty to moim zdaniem sukces. Ceny słuchawek i tak są wygórowane, że już od dawna nie opłaca się kupować u operatora. Kupuję na wolnym rynku sporo taniej (np nowego s8+ nabyłem pół roku temu za 2450ZŁ) ;)

Sumując bo tu pytania się powtarzają cały czas te same.
Nie czekać aż oni zadzwonią tylko samemu dzwonić na infolinię, poprosić o połączenie z działem utrzymania klienta i wypalić wprost co Was interesuje. Powodzenia :D
W T-Mobile ceny aparat są nawet w rozsądnych porównując do oferty bez telefonu. Ale przynajmniej masz pewność ze jak ci zablokują telefon to dlatego że sam nie splacasz ratObrazek

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #962031  autor: jackq
 20 lis 2017, 18:48
@ up, nie wiem jak teraz ale jak kupowałem tylko plus i t-mobile blokowały za nie spłacanie rat. Akurat ja mam telefon z brand store, więc powyższe mnie nie dotyczyło :P
Zresztą można również na raty w lepszej jak u operatora cenie nabyć słuchawkę na pewnym znanym portalu aukcyjnym w ratach np 20x0%
Każdy ma swój rozum i kalkuluje po swojemu.
 #962066  autor: Herushingu
 20 lis 2017, 21:10
jackq pisze:Dopiszę jeszcze, jeśli umowę macie np do pół roku dalej (umowa na "ostatni" numer nie może być dłużej jak 6 mcy od dnia podpisania aneksu) to się ona o ten okres skróci to też jest na plus. Ja miałem tak, że umowa na mój nr kończyła się już a pozostałe były max do marca. Teraz mam wszystkie do listopada 2019.
Nie wydaje mi się, by daty podpisania aneksów na dodatkowe numery miały znaczenie. Chociaż zależne może być to od posiadanego abonamentu, ale zakładam, że mowa o abonamencie wspólnym, bo chyba tylko ten był korzystny, i pozwalał na dodanie dodatkowych numerów. I w tym przypadku raczej chyba nikt nie liczy na płacenie abonamentu na plany dodatkowe w sytuacji braku możliwości przedłużenia umowy na główny.

Poza tym jeśli chcą to mogą wszystko, tak samo jak z ich desperackimi próbami wciskania Orange Love. Zaczęli do mnie wydzwaniać zaledwie 2 tygodnie od wejścia w życia obecnej umowy. I oczywiście nie byłoby problemu z zmianami... Ale oczywiście nijak się to nie opłacało, bo wyszłoby znacznie drożej.
 #962101  autor: trancex
 21 lis 2017, 07:00
Mnie zastanawia fakt, czy jeśli kończy się któryś z numerów dodatkowych przykładowo w 2017, a główny w 2018, to czy faktycznie już oba można przedłużyć że zniżka 30-40% jak ktoś pisał w poprzednich postach.
 #962102  autor: harys
 21 lis 2017, 07:22
@aleen bez szans żeby było taniej.
Mi i żonie kończyly się umowy w kwietniu 2018, ja przed tym zamieszaniem z nowymi ofertami przedluzylem,najwyższy abo zrabatowany do ok 20zl +38zl rata za p10 lite ( wtedy w ero kosztował 1400 jeszcze), żona teraz dopiero chciałaby przedłużyć i po paru miesiącach, z gorszym telefonem ode mnie i prawie najniższym abo i tak wyjdzie drożej...
Co do przedłużania abo bez telefonu.. to bez sensu, chyba że weźmiesz taki abonament,gdzie nie będzie Umowy na 2 lata ( np nju)

Wysłane z Le Pro 3
 #962162  autor: Pr0bermastah
 21 lis 2017, 15:24
Mam obecnie w Orange internet stacjonarny i telefon stacjonarny w Orange. Chciałbym wziąć Orange Love za 100zł (4 usługi). Czy można wynegocjować jakiś większy pakiet TV albo niższą cenę czy nic nie ugra?
 #962167  autor: Anetaaa
 21 lis 2017, 15:52
Czy ktoś wie jak z promocjami na black friday? Czy lepiej czekac do swiat?
13.12 kończy mi się umowa na 2 nr + 3 do 2019r. Pani z duk zaaprobowała 29.99 na pierwszy abo i dwa następne każdy po 9.99. Do tego doliczmy raty za telefon , które w orange specjalnie tanie nie są, nie mówiąc juz o tym, ze polowa z nich, np Huawei p10, od miesiąca nie jest dostępna w sprzedaży.
 #962180  autor: mateuszj14
 21 lis 2017, 17:47
No raty w orange są wysokie, dlatego ludzie wybierają oferty tylko sim i kupują telefony w popularnym serwisie aukcyjnym. Nie wspominam już o tym, że co chwila są tam raty typu 20x0% i nie trzeba kupować żadnych ubezpieczeń. Prawdziwe 0%, wiem bo już kilka razy korzystałem.
 #962185  autor: mateuszj14
 21 lis 2017, 18:25
Tak, o ten serwis mi chodzi. Teraz jest promocja na raty za 0%
Z tego co wiem, to oferta abonamentu bez telefonu jest taka sama jak z telefonem. Przy abonamencie z telefonem po prostu dochodzą raty za tel.
 #962359  autor: bąbel
 23 lis 2017, 09:38
czolem,

czy komus z Was udalo sie wywalczyc te 40% znizki na przedluzenie samych ofert na komorki?
ja mam 3 numery, koncza sie odpowiednio w grudniu i styczniu i jedyne, co dostalem po wypowiedzeniu to 20% + 10 zl za zgody i efakture + 20 zl rabatu za laczenie uslug.
lacznie 49,98 zl za 3 numery.
Pytanie, czy mozna to (3 nr no limit + 10gb net) miec realnie za 20 zl ? czy komus sie udalo (poza Zielonym71, ktory twierdzi, ze sie da) ?

dzieki
 #962360  autor: mARTi2613
 23 lis 2017, 09:52
Oferta tylko SIM: pierwszy numer 29,99zł (no limit+10GB) i każdy kolejny po 9,99zł. Wychodzi Ci 16,66zł/mc. Innej oferty jak 3 mce gratis (czyli 12,5% taniej) nie otrzymałem. Może jutro coś się ruszy z okazji black friday.
 #962363  autor: bąbel
 23 lis 2017, 10:11
mARTi2613 pisze:Oferta tylko SIM: pierwszy numer 29,99zł (no limit+10GB) i każdy kolejny po 9,99zł...
skladales wypowiedzenie? i czy dzwonili do Ciebie po zlozeniu tego kwitu :) ?

moze jutro cos sie urodzi, aczkolwiek watpie? ale nadzieja jest.
 #962368  autor: mARTi2613
 23 lis 2017, 10:25
Oczywiście, że tak, wypowiedzenie złożone z wyłączeniem 2 numerów. Mam u nich Neostrade, tel stacj., net mobilny i dwa tel. Standardowa oferta przedłużeniowa Duet ze strony Orange to 39,99+19,99(no limit+10GB). DUK daje to samo po 10zł taniej na numerze + 3mce gratis. Wg DUK dla mnie nie jest możliwe 3mce gratis i rabat procentowy. Po pół roku w nju będzie ta sama oferta (29+9zł) i no limit+20GB na dwa numery a drożej będzie o 3,02zł/mc. Na plus bez 24 mcy związania umową
 #962389  autor: bąbel
 23 lis 2017, 11:31
[quote][/quote]

tak, wiem, znam oferte nju, bo mam tam 2 numery :)
zobaczymy, jutro poczekam na tel albo sam bede uskutecznial swoje metody negocjacyjne.
okaze sie, jaki bedzie black friday w Orange.

dzieki
  • Strona 590 z 675
  • 1
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 675
  • 1
  • 588
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 675