DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #961936  autor: Morgan92
 20 lis 2017, 10:52
Witam,poleci mi ktos smartfona do 900zl najlepiej z Modeli samsung,xiaomi,lg.
-Dobry Wyswietlacz
-Dobra Bateria
-dobry aparat
szybkosc dzialania !!
 #961946  autor: Robin560
 20 lis 2017, 12:07
Xiaomi redmi note 4 przyzwoity aparat jedyny minus sam używam.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #961987  autor: Morgan92
 20 lis 2017, 15:24
w sensie baterii to ok chyba co? o jakims samsungu kto mi poleci? :D
 #962000  autor: harys
 20 lis 2017, 16:27
Redmi note 4 zmiata konkurencje jeśli chodzi o baterie ale jeśli ważniejszy aparat to można poszukać j5 2017

Wysłane z Le Pro 3
 #962016  autor: vonski
 20 lis 2017, 17:57
Ale w J5 też bateria jest znakomita. Moja żona potrafi co 4 dni ładować, a lekko go bynajmniej nie używa.

Tapatalk @ Galaxy S7
 #962060  autor: Morgan92
 20 lis 2017, 20:49
tez tak caly czas zastanawiam sie nad tym j5 2017 ale tez chodzi mi ten xiaomi redmi note 4
 #962193  autor: Lawrence72
 21 lis 2017, 19:10
Osobiście brałbym Xiaomi - najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym. Model dostępny np. w sferis czy bestcenie. Jeżeli zależy Ci na dobry aparacie szukałbym coś z Huaweia bądz też samsunga.