DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #961851  autor: mateusz15
 19 lis 2017, 18:27
Witam.

Mój iPhone 5s pomału zaczyna odmawiać posłuszeństwa, więc nadszedł czas na zmianę.

Co do moich wymagań:

- dobra bateria, taka żebym nie musiał się martwić że do końca dnia mi nie wytrzymie, czego nie mogę powiedzić o obecnaj w iPhonie

- dobry aparat, w G6 podoba mi się opcja z teleobiektywem, ale aparat s7 też jest super

- w iPhonie brakuje mi pamięci, ponieważ mam tylko 16GB, ale w przedstawionych wyżej to raczej nie będzie problem

-dobra jakość rozmów

Jeśli chodzi o moje użytkowania to raczej nie gram w gry. Telefon służy mi głównie do dzownonienia, smsy, social media, aparat, nawigacja.

Telefon chcę kupić na allegro albo w rtv euro agd w ratach 0% do kwoty mniej więcej 1700zł.

Bardziej podoba mi się G6, ale z tego co czytałem to bardziej polecacie S7, a może jeszcze coś innego?
Z góry dzięki za pomoc.
 #961854  autor: FKS_91
 19 lis 2017, 18:37
Wydaje mi się że najlepzym wyborem będzie s7. Bardzo dobry wyświetlacz, aparat. 3000 mAh przy wyświetlaczu nieco ponad 5" i wyświetlaczu amoledowym spokojnie Ci wystarczy 2 dni. Flagoweic z tamtego roku który w dalszym ciągu bardzo dobrze się sprzedaje.
 #961957  autor: kokos-
 20 lis 2017, 13:23
FKS_91 pisze:Wydaje mi się że najlepzym wyborem będzie s7. Bardzo dobry wyświetlacz, aparat. 3000 mAh przy wyświetlaczu nieco ponad 5" i wyświetlaczu amoledowym spokojnie Ci wystarczy 2 dni. Flagoweic z tamtego roku który w dalszym ciągu bardzo dobrze się sprzedaje.
Z tym 2 dni pracy byłbym ostrożny ;-) Ale 1 dzień wytrzyma napewno. :-)
W S7 masz diode powiadomień w lg tego niema :-)
 #962020  autor: Xy
 20 lis 2017, 18:19
A może Hłałej Pe 10?
Ale nie, z tego co masz do wyboru, to Galaxy S7 jest fajne. Zdjęcia dobre, wyświetlacz, ergonomia... Gdybym miał taki dylemat to nie byłoby wątku tylko "tup tup" do sklepu po S7 albo S8 jeśli byłby w niezłej cenie.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #962042  autor: mateusz15
 20 lis 2017, 19:22
Byłem dzisiaj w sklepie i gościu właśnie polecał mi P10, całkiem spoko telefonik. Straszny mam mętlik w głowie teraz. Najbardziej z wyglądu podoba mi się G6, no i ten obiektyw szerokokątny, ale znów z drugiej strony najmniej pamięci i słabszy procesor, którego zresztą i tak nie wykorzystam bo żadnych cudów nie robię na telefonie.
S7 jakoś mi się nie podoba specjalnie, no ale nie da się ukryć że to porządny sprzęt i na długo mi wystarczy...
Za dużo tych telefonów do wyboru i potem człowiek ma problem...
 #962044  autor: Xy
 20 lis 2017, 19:40
Powiem tak. Cokolwiek byś nie kupił będzie to dobre i nie będziesz żałował kasy. Tyle, że nie sugeruj się tym, co poleca sprzedawca bo on ma wyrobić normy sprzedażowe i targety, a nie polecać to, co faktycznie jest warte polecenia.
Ja bym się w dalszym ciągu skłaniał ku Galaxy S7.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71