DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 36
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36
 #961141  autor: bora1410
 14 lis 2017, 23:29
Czy mając ofertę abonamentową w Plushu blokowany jest transfer danych na kamery internetowe. Nie chodzi mi tu o gołe baby, tylko monitoring. Orange np. blokował mi w taryfie firmowej taki podgląd monitoringu starszej osoby. Dopiero musiałem płacić bodajże 5 złotych netto bym miał taką możliwość.
Drugie pytanie czytałem że nie można przenieść do oferty numerów firmowych. Tak jest dalej? W Orange była możliwość że prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą mogłem przenieść do nich firmowy numer i rejestrowany był od razu na osobę prywatną. Nie musiałem wtedy robić cesji.
 #961193  autor: habish
 15 lis 2017, 12:58
Nigdy nie słyszałem o blokowaniu takiego transferu. :-)

Co do Plush Abo w wersji dla klientów biznesowych, specjalnie dopytałem - oferta od zawsze była przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, nigdy nie było ograniczeń dla klienta biznesowego.
Klient biznesowy może także korzystać z łączenia numerów w duet, wówczas cena pakietu dla jednego numeru spada z 25zl na 20zł przy posiadaniu co najmniej dwóch numerów.
 #961465  autor: ZBOWID
 16 lis 2017, 21:28
Hej, czy przenoszeniu numeru do plusa dostanę kod na polecenie znajomemu i ewentualnie czy przyjdzie na numer tymczasowy czy dopiero po przeniesieniu?
 #961474  autor: rafmik
 17 lis 2017, 00:25
Dostane od kogoś kod Ja plus Ty? 50 zł rabatu dla polecającego i poleconego?
Poprosił bym o podesłanie kodu na PW, bo wniosek o przeniesienie numeru będę w stanie wypełnić dopiero w piątek wieczorem.
Te kody które znalazłem w necie nie działają :(


Już nie aktualne, dostałem na PW :) Dziękuję.



BTW
W jakim czasie zwykle pojawia się kurier z dokumentami do podpisu? Wie ktoś z jakiej firmy kurierskiej korzysta Polkomtel w tym celu?

Po jakim czasie od podpisania umowy plus aktywuje kartę i co najważniejsze informuje mojego obecnego operatora o wypowiedzeniu umowy (muszę to mieć załatwione do końca listopada)?


A i jeszcze jedno. Musze kurierowi przekazać kopię dowodu osobistego :shock: Wie ktoś jakie dane z dowodu są Polkomtelowi potrzebne? Co mogę zamazać?
 #961743  autor: danioo
 18 lis 2017, 23:53
po 1 dniu roboczym (zamawiasz poniedzialek jest w srode) -K-EX
karta aktywna jest po jakis 2-3 od podpisu , wniosek o przeniesienie numeru jest wazny od momentu jego podpisania przez ciebie
odnosnie dowodu to po prostu skresl, byle nie pędzlem :)
w zamazywanie bym sie nie bawil bo w sumie to zalezy od kuriera w jakim stanie od ciebie przyjmie
 #961755  autor: antekwars
 19 lis 2017, 03:46
Czy komuś udało się uzyskać wytargować kwotę abonamentu 20 zł zamiast 25 zł bez duetu czy nie ma szans bez duetu wytargować kwotę te 5 zł rabatu.
 #961774  autor: rafmik
 19 lis 2017, 11:39
danioo pisze:wniosek o przeniesienie numeru jest wazny od momentu jego podpisania przez ciebie
e

Dzięki za info.
Tak w ogolę, po złożeniu takiego wniosku Polkomtel ma moje pełnomocnictwo do złożenia wypowiedzenia umowy u aktualnego operatora? Ja już nic więcej u mojego aktualnego operatora nie muszę robić?
 #961882  autor: TelefonowyMaciej
 19 lis 2017, 21:11
Złożyłem zamówienie przez stronę, w każdym z kilku in medio twierdzili, że u nich nie można przenieść numeru. Natomiast niepokoi mnie komunikat o konieczności dołączenia skanu dowodu osobistego. Uda się bez tego?
 #962327  autor: mwilk71
 22 lis 2017, 21:28
Witam . Po zakończeniu abonamentu w Plusie przeszedłem na kartę. JA+NA KARTĘ I . Kodami przeszedłem do Plusha - włączyłem bez limitu - Promocja internet rozmowy sms mms bez limitu została włączona . Nadal przychodzi mi po kazdym połączeniu sms z informacją o trwaniu rozmowy .Wiadomość klasy 0 - czas rozmowy koszt i na koncie pozostało ...PLN. I ta wartość nadal się zmniejsza . Wiadomość generowana od 119119. Czy to pozostałość po plusie? Czy w Plushu mam wszystko aktywowane?
 #962330  autor: habish
 22 lis 2017, 21:34
To nie wątek i Plush na kartę ale może później admin przeniesie.
Wpisz kody
*147#
*136#
*121#
odpowiedzi jakie uzyskasz wpisz w tym wątku.
 #962331  autor: mwilk71
 22 lis 2017, 21:41
147- Nowy Plush
136- aktywne promocje internet rozmowyt sms mms bez limitu (10456160) 22.12.2017 rabat video 30 dni
121-aktywne pakiety 30 wizytówek
 #962333  autor: mwilk71
 22 lis 2017, 21:47
Tak przy okazji jak i gdzie sprawdzić czy karta jest już przepisana na moje dane bo zarejestrowałem ja na żonę a żeby skorzystać z abo duet musiałem ją przepisać na mnie. Druga sprawa - jak lepiej i sprawniej załatwić przejście na abonament w Plush. Składać kwity online - czekać na kuriera czy jechać do inmedio - ale czy tam wszystko załatwię.
Przepraszam , że truję ale Panie w PLUS Tychy sa tak nie sympatyczne , że uzyskanie informacji od nich graniczy z cudem. Jest to również opinia mojej żony która była ze mną - żeby nie było.
 #962335  autor: habish
 22 lis 2017, 21:59
Te dane również sprawdzisz w aplikacji Plus Online w zakładce "Twój Profil".
Przejście z Plush na kartę do Plush ABO możesz wykonać tylko za pomocą kuriera.
 #962396  autor: ZBOWID
 23 lis 2017, 12:00
Hej, przeniosłem dwa numery do Plusha, dostałem dwie faktury za dwa numery tymczasowe za część listopada i za grudzień, za grudzień wyszło 24,99 czyli nie policzyli zniżki za dwa numery, gdzie zgłosić reklamację, przez telefon czy pisemnie na jakiś adres email?
  • Strona 19 z 36
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36