Telekomunikacja jak na dłoni

Huawei P9 - ekran blokady

Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Huawei P9 - ekran blokady

Postprzez Xy » 14 lis 2017, o 20:33

Hej,
Po wyjęciu z pudełka, nomen omen baaardzo gustownego, miałem w telefonie tapety ekranu blokady, które zmieniały się wraz z każdym naciśnięciem przycisku blokady. Ale zmieniłem tapetę na swoją, wziąłem "ustaw w obydwu miejscach" i teraz za nic nie wiem jak wrócić do poprzedniej opcji :-) Znalazłem tylko coś "zmieniaj co 5 minut" i tyle.
Android 7.0, EMUI 5.0.1, układ menu "klasyczny". Może w tym Andrzeju i EMUI już nie ma takiej opcji?
Ileż naszukałem się opcji aby wyłączyć wibracje podczas pisania tekstu :-)
Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ Sony Ericsson K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ Sony Ericsson K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ ???
Xy
Moderator
Moderator

Pochwały: 127
Model telefonu: Huawei P9, HTC Desire 820, HTC One M8
Sieć: T-Mobile, Play

Re: Huawei P9 - ekran blokady

Postprzez Herushingu » 14 lis 2017, o 21:31

Wyszukaj aplikacje Motywy (prawdopodobnie pierwsza karta z aplikacjami), która służy do pobierania i zmieniania motywów (styli ikonek, tapety, ekranu blokady etc). Wchodzimy w aplikacje Motywy --> Moje --> Motywy Lokalne --> i wybieramy motyw Default (prawdopodobnie będzie jedynym).

Podczas ładowania motywu zapyta nas czy chcemy zachować bieżący ekran blokady po zastosowaniu nowego motywu? klikamy na "odrzuć". I cieszymy się zmieniającą tapetą na wygaszaczu. Osobiście mam ustawiony analogowy zegar, ale kto co woli :)

Gdyby to nie pomogło, nie chciał go zmienić, bo jest już ustawiony, to pobierz jakiś inny motyw, ustaw go, a następnie ponów powyższe kroki wybierając ponownie motyw Default.

Ewentualnie na pierwszej karcie aplikacji klikamy na dostosuj --> styl blokady ekranu --> i wybieramy styl "Blokada z Magazynem".
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Huawei P9 - ekran blokady

Postprzez Xy » 15 lis 2017, o 21:43

O borze liściasty! Zadziałało i działa. Nawet jak ustawię własną tapetę na ekranie z ikonkami (nie blokady) :-)
Dzię-ku-ję! :-)
Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ Sony Ericsson K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ Sony Ericsson K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ ???
Xy
Moderator
Moderator

Pochwały: 127
Model telefonu: Huawei P9, HTC Desire 820, HTC One M8
Sieć: T-Mobile, Play

Powrót do Huawei i Honor