DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 129 z 136
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 136
 #950022  autor: Gregrin
 10 wrz 2017, 22:11
cyanoone pisze: Maciej Loret napisał(a):
min. 50 minut do Niemiec


Klucz mobile. Mają 15 gr za minutę.
Albo jakieś konto sip (porownanie http://www.voip-comparison.com/?ll=0&ll ... y%5B%5D=79) i wdzwanianie się. Wyjdzie jak połączenie na stacjonarne (za darmo jeśli mamy pakiet) + ~2,5gr/min.
Rudolf50 pisze:Szukam oferty na 2 lub 3 numery
Zobacz lajt'a https://lajtmobile.pl/oferta/lajtduet/9
 #955786  autor: Flash999
 12 paź 2017, 22:10
Cześć,
jaka jest aktualnie najatrakcyjniejsza oferta na kartę Play? Potrzebuję dużej ilości internetu, mile widziane nielimitowane rozmowy + SMS. W miejscu gdzie będę korzystał z karty tylko Play działa sprawnie (LTE 2600). Oferta na kartę, tylko opcja przeniesienia numeru.
Sprawdziłem i obecnie RBM oferuje 13 GB po doładowaniu, Virgin 10 GB w pakiecie za 29 zł. Formuła Play na Kartę blado - 6 GB.
Czy promocja z nielimitowanym LTE w RBM nadal działa? Można do niej migrować z obecnym numerem?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam :D

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #955792  autor: Gregrin
 12 paź 2017, 22:28
Flash999 pisze:Czy promocja z nielimitowanym LTE w RBM nadal działa? Można do niej migrować z obecnym numerem?
Tak, poprzez innego operatora. Najwięcej netu na pley'u w pakiecie ma chyba Viking mobile bo 15GB a najwięcej w ogóle w prepaid to orange bo aż do 50GB. Zobacz sobie zestawienie [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl a tu szybkie porównanie od Blank https://xttrzw-db3pap001.files.1drv.com ... pmode=none
 #958293  autor: mykowhai
 29 paź 2017, 00:23
Witam, szukam dla siebie oferty na kartę, uciekłem z Playa, aktualnie jestem w T-Mobile z ofertą za 25zl, ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jako dual mam wsadzona do testów kartę z Orange i trzyma zasięg bardzo dobrze, jednak nie wiem jak z ofertą u nich, zależy mi na nolimit i żeby to nie kosztowało jakoś dużo. Jak to ofertowo wygląda? Oferta Orange jest strasznie nieczytelna...
Nju również ma ciekawą ofertę, ale czy korzysta z nadajników z NetWorks?

Proszę o pomoc, bo nie daje rady w tych rozpiskach :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 #958294  autor: f0ku5
 29 paź 2017, 00:29
mykowhai pisze:ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jedno z drugim raczej nie powinno mieć nic wspólnego. Zgłoś do BOK'u.
 #958296  autor: mykowhai
 29 paź 2017, 00:37
f0ku5isko pisze:
mykowhai pisze:ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jedno z drugim raczej nie powinno mieć nic wspólnego. Zgłoś do BOK'u.
Zgłosiłem ale zaproponowali mi wymianę karty SIM, gdzie raz już to robiłem. Dlatego proszę o pomoc w wyborze oferty...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 #958311  autor: cyanoone
 29 paź 2017, 08:08
Dla przenoszących numer no limit za 28 zł (rozmowy, sms, 35 GB). Polecam korzystać z tej oferty w taryfie Free, gdzie za doładowanie dostajemy za darmo bonus. Przy doładowaniu za 30 zł mamy 15 GB, czyli w połączeniu z poprzednim pakietem masz łącznie 50 GB miesięcznie.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #958435  autor: f0ku5
 29 paź 2017, 19:19
mykowhai pisze:
f0ku5isko pisze:
mykowhai pisze:ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jedno z drugim raczej nie powinno mieć nic wspólnego. Zgłoś do BOK'u.
Zgłosiłem ale zaproponowali mi wymianę karty SIM, gdzie raz już to robiłem. Dlatego proszę o pomoc w wyborze oferty...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem, że zamiast jeszcze raz zgłosić problem to lepiej od razu zmienić operatora... :P
 #958500  autor: 3G
 30 paź 2017, 00:23
Wymiana karty SIM dobra na wszystko ;)

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #958551  autor: NormanS
 30 paź 2017, 12:15
Witam wszystkich,
Chciałem się Was poradzić, bo zupełnie ostatnio straciłem orientacje o dostępnych ofertach.
Potrzebuje nowy telefon (w ten weekend były telefon porwał orkan G.) a nie bardzo chcę inwestować dość dużej kwoty w sklepie.
Aktualnie mam dwie karty sim, z których korzystam ale przydałaby mi się kolejna do iPada, więc jest okazja, że dobrać telefon w abo a kartę wrzucić w tablet.
Abonament byłby na firmę, Telefon zapewne z dual SIM ale to jeszcze rozważam, bo niestety kilka modeli które chciałem tej opcji nie mają.
I teraz pytanie, która z sieci ma dość dobrą ofertę, przy czym cena za telefon P10 / S8 / ... nie zrujnuje mojej kieszeni. Zapewne abonament to kwota rzędu ponad 100zł netto. Widzę, że dopiero wtedy cena za telefon schodzi poniżej 1000zł.
Będę wdzięczny za poradę..
 #961097  autor: BartSon
 14 lis 2017, 19:32
to ja też się podpinam z pytaniem- oferta z telefonem w ogóle się opłaca? Bo ja mam teraz abonament za 29 zł w virgin i zupełnie wystarczający jest, no ale gdzieś tam widzę te reklamy w tv różnych operatorów z telefonami umów, zawsze myślałem że to słabe rozwiązanie i nie wychodzi się na plus, ale może coś się zmieniło? jakie macie doświadczenia?
 #961102  autor: Kamil7878
 14 lis 2017, 19:52
BartSon pisze:to ja też się podpinam z pytaniem- oferta z telefonem w ogóle się opłaca? Bo ja mam teraz abonament za 29 zł w virgin i zupełnie wystarczający jest, no ale gdzieś tam widzę te reklamy w tv różnych operatorów z telefonami umów, zawsze myślałem że to słabe rozwiązanie i nie wychodzi się na plus, ale może coś się zmieniło? jakie macie doświadczenia?
Teraz możesz ofertę vergin możesz powiązać i będzie jeszcze taniej.
 #961836  autor: ~Jo
 19 lis 2017, 17:38
Witam. Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Potrzebuje oferty na kartę z darmowymi połączeniami w UE, mogą być 2 nowe karty. Kiedyś gdzieś jacyś wirtualni operatorzy chyba dawali taką ofertę na połączenia we własnej sieci, nie pamiętam jacy... mogą być zagraniczni operatorzy bez różnicy... temat jest taki... kobieta siedzi w chacie z dzieciakiem, mąż w rozjazdach po Europie... potrzebny tani stały kontakt między 2 osobami... JAk ktoś ma jakiś pomysł, to będę wdzięczny za pomoc.

nie jestem fan-boyem żadnej sieci wszystkie łupią nas na swój sposób, rzecz w tym żebyśmy jak najmniej im na to pozwolili - jako klienci :)
 #961865  autor: Kamil7878
 19 lis 2017, 19:16
~Jo pisze:Witam. Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Potrzebuje oferty na kartę z darmowymi połączeniami w UE, mogą być 2 nowe karty. Kiedyś gdzieś jacyś wirtualni operatorzy chyba dawali taką ofertę na połączenia we własnej sieci, nie pamiętam jacy... mogą być zagraniczni operatorzy bez różnicy... temat jest taki... kobieta siedzi w chacie z dzieciakiem, mąż w rozjazdach po Europie... potrzebny tani stały kontakt między 2 osobami... JAk ktoś ma jakiś pomysł, to będę wdzięczny za pomoc.
Jak długo w ciągu roku jednakże tych osób przebywa w Eu, zadajesz trochę banalne pytanie dlatego nikt nie odpowiada.
  • Strona 129 z 136
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 136
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 136