DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 60 z 71
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 71
 #949442  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 07 wrz 2017, 08:49
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić fakturowanie w nju? Mam w abonamencie pakiet za 29 i numer dodatkowy za 9 zł. W zeszłym miesiącu była faktura na 35 zł, w tym jest na 38,01. Wydaje mi się, że skoro już 3 dnia obowiązywania nowego okresu rozliczeniowego przychodzi sms, że od teraz będzie bez limitu to zawsze faktura powinna wynosić równe 38 zł, a tak nie jest. To normalne? Próbowałem ustalić po bilingu co jest tego przyczyną, ale kopanie kilkudziesięciu stron jest mozolne.
 #950320  autor: Micho
 12 wrz 2017, 17:46
sylwekZolkusza pisze:
Micho pisze:Tylko po co mam na jakąś kwotę kupować starter skoro mam numer w abo?
Starter jest niezbędny do wymiany na kartę o parametrach potrzebnych w nowym telefonie, cała operacja trwa krótko, jeśli mamy skopiowane kontakty wszystko idzie szybko.
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... idzacy.pdf
Zrobiłem zamiane tak jak tu opisane, mija już ponad 2 godz a stara karta nadal aktywna. Ktoś czekał tak długo?

Edit:
Po około 4 godz. przeniosło numer.
 #956085  autor: bolek2004
 15 paź 2017, 15:20
WybrzezeKosciSloniowej Stary post, ale odpowiem. Na dwóch numerach w nju prawie zawsze dochodziły jakieś grosze 2,3 czasem 4, myślałem na początku że to za internet, ale w sumie wyszło że to nie to. Podejrzewam że tak jest system skonstruowany że zaokrągla tak dziwacznie.
Najlepiej to po prostu nie zwracać na to uwagi.
Korzysta ktoś z tej oferty? http://www.njumobile.pl/oferta/tandem-w ... -19zl#1sam
Rzeczywiście za każdy numer jest 19zł i mamy wszystko no limit i 10gb netu na każdym numerze czy jest to dzielone tak że limit jest wspólny? Działa to na zasadzie nju dodatkowy czy jak?
Są jakieś kruczki? Nigdzie nie ma regulaminu tej usługi więc pytam.
 #956099  autor: grzesk
 15 paź 2017, 16:48
@bolek2004 przecież tam masz wszystko napisane i wszystko jest jasne. Nie wiem jak to czytałeś. To jest oferta z numerem dodatkowym za 9 zł jak zsumujesz 29 i 9 a pozniej podzielisz przez 2 masz 19 zł. Nawet jest opcja kup i tam informacje o numerze dodatkowym. Regulamin dołączony w linku od Ciebie też opisuje numer dodarkowy. Wszystko jasno opisane. Czyli internet jest współdzielony. Na poczatku 10 GB, później 20, 25, 30 GB. Może kiedyś coś zmienią.
 #956195  autor: Jerry_6
 16 paź 2017, 12:36
Przeniosłem numer z Play do nju. Samo przeniesienie bez najmniejszych problemów. Natomiast był problem z pierwszą fakturą. Za pierwszy dzień korzystania naliczyli mi opłaty wg taryfy tymczasowej zamiast buzz - poszła reklamacja. Po 4 godzinach odpowiedź, że jest zasadna. Na razie duży plus dla nju za obsługę.
 #956847  autor: Camis
 20 paź 2017, 20:37
sprintek pisze:Ok dzięki. Zamiast 39 za dwa nr mam 44.30 mimo iż nju dodatkowy nie był aktywny przez cały okres rozliczeniowy...
Pobierz rachunek szczegółowy przez stronę.
 #957824  autor: piotras
 26 paź 2017, 10:52
Abonament się płaci z góry więc proporcjonalnie doliczyli Ci te ponad 6zł za okres od włączenia numeru do rozpoczęcia kolejnego okresu rozliczeniowego. Wszystko jest ok.
 #961442  autor: jovi123
 16 lis 2017, 19:58
sprintek pisze:Zasięg najlepiej testować samemu. Ja od 2-3 miesięcy jestem w nju przeszedłem z play. Mam dwa nr i jest ok. Zasięg dużo lepszy. Ja pop3cam nju.
a to w play niby nie miałeś zasięgu Orange? ciekawa opinia
  • Strona 60 z 71
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 71
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 71