Telekomunikacja jak na dłoni

"Masz złotówę..." za no-limit w T-Mobile, opcja limitowana

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: "Masz złotówę..." za no-limit w T-Mobile, opcja limitowa

Postprzez babcia77 » 23 paź 2017, o 12:46

Generalnie to zmienili coś z usługą. Jeszce w sierpniu jeśli skończyły się środki na koncie to można było spokojnie nie płacić. Po czym po zasileniu usługa działała od dnia zasilenia. Od przełomu sierpnia/września jeśli jest przerwa wpłaceniu to po ponownym zasileniu usługa nie wstaje z automatu. Uruchamia się bezpieczny internet, trza dzwonić na infolinię. Ja miałem środki do soboty, zasiliłem dziś o świcie. Wyłączony net by nie bruździło, aktywna usługa (potwierdzony SMS na 80481 że usługa włączona). 3 godziny później włączony telefon z kartą i pierwsze co poszło to 6 PLN i info o włączeniu "bezpiecznego internetu". Więc infolinia, reklamacja plus pakiet 1 GB od nich "na przetrwanie".
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 23 paź 2017, o 13:30

Zakłdam, że neta zblokowało Bezpiecznym Internetem-jeśli tak to nie powinno nałożyć blokady do czasu zajumania 3+6zł. Dopiero po tym fakcie blokada byłaby uzasadniona choć po potwiedzeniu aktywacji usługi całkowicie błędna.

Z SMSami o Bezpiecznym Internecie to czasami cuda są: 7ego odpaliłem neta i wysyciłem 50,2GB, w efekcie dostałem SMSy o zaskoczeniu Bezpiecznego Netu ale hajsu nie ruszyli ani grosza oraz info zużycu posiadanego pakietu. Poszła reklamacja tego samego dnia z żądaniem rekompensaty(50zł.)za złamanie warunków oferty(brak no limitu neta)-reklamacja uznana wraz z wyjaśnieniem powodu przyznawania pakietów po 50,2GB- względy techniczne systemu.
Obrazek T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7

Postprzez surface123 » 23 paź 2017, o 14:04

To znając Darku Twoje podejście możesz teraz tak co miesiąc "zarabiać" na "błędzie" systemu... ;)
surface123
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darekka » 23 paź 2017, o 15:18

Ten "błąd" istnieje od początku tej usługi(18 miesięcy to szmat czasu aby taką pierdołe poprawić ale widać im nie zależy więc...) i mieli wystarczająco dużo czasu na jego poprawienie-nawet im w tej i kilka miesięcy wcześniej w reklamacji napisałem aby usuneli ten feler dając zamiast 50,2GB np.500GB i grałoby :lol: . Ale widać im to lotto...
Patrząc na to z mojej perspektywy sądzę, że nic nie stoi na przeszkodzie aby co miesiąc zarabiać na tym-warunki oferty są jasne i napisane przez Operatora i ten winien jest respektować te warunki. Jeśli tego nie robi, bo coś tam nie gra,system do bani itp. to zmuszony będzie płacić za naruszanie warunków oferty-dla mnie biznes is biznes-płacę za coś co ma być bez limitu ale operator nie wywiązuje się z Umowy-w tej sytuacji bez zmrużenia oka trzeba domagać się swojego. Jeśli chcą uniknąć takich kosztów to wystarczy aby dawali nam po 500GB na dobę.
Tymczasem stopa zwrotu(czysty zysk) dla mnie to +20zł/msc. W to mi graj. 8)
Przemilcze inne bonusiki za błędy Banku/Operatora w postaci braku należnych doładowań(we wrześniu) po 10zł.-ostatnio w gotówce wypłacili po 120zł. plus oczywiście normalne comiesięczne doładowania po 10zł.

Patrząc z innej perspektywy-jesli ja byłbym cokolwiek winien operatorowi ten by nawet po to komornika wysłał(pamiętam note odsetkową od NJU na 16groszy,bo doprosić się o fakturę nie mogłem-po reklamacji odpuścili,przeprosili i koszty ponieśli:papierowa odpowiedź listem poleconym i czas pracowników) więc nie czuję się winien, że system działa na moją korzyść. Oni nas mogą doić, a my ich nie...:?:
Obrazek T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez babcia77 » 24 paź 2017, o 07:39

Reklamacja już poszła - włączyli usługę ~12 godzin po zgłoszeniu. Mieli oddać za Bezpieczny Internet ale nie oddali. Więc dziś z ranka - godziny roboty się zmieniły więc mam czas by dzwonić np. o 7.00 jak infolinia nieobciążona ;-) - znów telefonik na infolinię. Trafiłem na mocno antypatyczną babę która podniesionym głosem próbowała mnie spławić wymyślając że nie mam żadnej usługi. A po prostu jej się nie chciało historii przeczytać. Zmusiłem ją do tego. ;-) Też głos podniosłem i zacząłem tekstami że jest niemiła i niekompetentna. Chyba focha strzeliła ale zmiękła. ;-) Musi przełożonego zapytać czy zwrócić to co wczoraj powiedzieli że zwrócą. Dziś decyzja ma być - czekam sobie. Jakby co będzie kolejna reklamacja. Rozmowy z ich BOK-iem nagrywam, maile archiwizuję. Ot tak- na wszelki wypadek. ;-)
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 24 paź 2017, o 08:47

Jaja sobie robią-mi zwracają za Bezpieczny Internet już podczas pierwszej rozmowy(mam 4 szt.naszych starterów więc doświadczenie jako takie mam). 8)
Rada-nie proś o zwrot za Bezpieczny Internet tylko się tego domagaj skoro pobrali za coś za copobrać nie mogli(aktywowana usługa)-chyba, że w reklamacji o to wniosłeś to spokojnie czekaj na jej rozpatrzenie(kasa nie zginie).
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez babcia77 » 24 paź 2017, o 12:16

Ja też mam dość spore doświadczenie. ;-)
Mi od ręki chcieli oddać te 6 PLN tylko podejrzewam że konsultant załatwiając kilka rzeczy zapomniał o tej. A potem trafiłem na babę z fochem. ;-) Kolejny konsultant przelał środki od ręki.

Niestety teraz mam inny problem na który poszła już reklamacja i zgłoszenie serwisowe. Wyłączyli Bezpieczny internet. Ale po pobraniu 300 MB internet zwolnił do ~100 kbps. Nie pobrało za to 3 PLN ale nie działa prawidłowo. Przy sprawdzeniu na ich stronie pakiety danych są włączone. Dzwonić można. A net leży. Więc dziś praca na darmowym starterze od T-M z 20 GB netu na start. ;-)
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 24 paź 2017, o 12:39

Po 300MB powiadasz-wygląda na to, że odpalili usługę "Bez limitu za 1zł. dziennie", której stan można spradzić kodem *140*296*1# . Mi sie kiedyś sama uruchomiała podczas sprawdzania stanu konta-do dzisiaj nic nie naprawili-sam ją wyłączyłem i skombinowałem RWK.

Ewentualnie sprawdź ile danych masz dostępne do zużycia *103*22*8*11# .
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez michcio123 » 24 paź 2017, o 12:46

Na 99% jest tak jak @darekka pisze ja też 2 razy miałem taki przypadek. Dodatkowo prędkość będzie ograniczona do 15mbps.
michcio123
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Nokia Lumia 920
Sieć: Play, T-mobile,Orange

Postprzez darekka » 24 paź 2017, o 12:57

Akurat tego nie sprawdzi, bo 300MB zużył i do jutra lipa...Jest prawie pewne, że ręcznie konsul popierniczył usługi i odpalił co innego(dla niektórych z nich to bez różnicy, bo nie znają oferty naszej, a nawet jak im łopatologicznie wyłożyć to gotowi się kłócić, że to to samo jest).
Ostatnio edytowano 24 paź 2017, o 12:58 przez darekka, łącznie edytowano 1 raz
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez babcia77 » 24 paź 2017, o 12:58

No właśnie nie jest.
"Bez limitu za 1zł. dziennie" jest wyłączone.
"Bezpieczny internet" wyłączony.
Pakiet 50 GB widać i kodem i z MiBOA.
A limit prędkości jest.
Infolinia widzi że jest limit ale nie potrafi/nie może go wyłączyć.
Dlatego poleciała reklamacja i jest zgłoszenie serwisowe na nieprawidłowe działanie usługi.
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 24 paź 2017, o 12:59

Skoro masz pewność,że odpalili jak trzeba naszą usługę to pozostaje czekać, aż ogarną to techniczni. Innej opcji nie ma. Możesz jeszcze telefonicznie zlecić odświeżenie karty/zresetowanie jej w systemie-może zaskoczy.
Kasę jeśli pobierać będzie po 1zł.dziennie w czasie blokady netu powinni oddać za każdy dzień awarii.
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez babcia77 » 24 paź 2017, o 13:05

Jeszcze ciekawe jest to że wczoraj mi przyznali pakiet 1GB na szybko żebym mógł pracować. Pakiet był ważny 10 dni. Zużyłem z tego jakieś 200 MB a pakiet zniknął 24 h po dodaniu. Plus w ostatniej rozmowie z infolinią powiedzieli mi że mam pakiet 5 GB przyznany wczoraj wieczorem. Tylko ja nico tym pakiecie nie wiedziałem , nie widać go w MiBOA a gdy go jakoby odstałem nie kontaktowałem się z T-M. IMHO coś pokręcili i sami nie widzą jeszcze co.

Ja opisy problemów wrzucam bo mogą przydać się przydać innym osobom do reklamacji. Ja i tak reklamację robię przy każdym problemie. Natomiast opis co i kiedy nie działało może się komuś przydać.
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez babcia77 » 24 paź 2017, o 13:10

Karta resetowana - brak rezultatu. Ja naprawdę wiem co robię. ;-)
Awaryjnie jadę na ich darmowym starterze z 20 GB na 7 dni. Mam jeszcze 2 sztuki i dziś zamówiłem kolejny. ;-)
http://www.t-mobile.pl/pl/20gb-za-darmo
babcia77
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez darekka » 24 paź 2017, o 14:23

Nie wątpię, że mając naszą ofertę w gratisie nabyłeś sporo doświadczenia ale z uprzejmości tylko podpowiadam :) .
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta prepaid i mix