Telekomunikacja jak na dłoni

Oferta tylko do SMS z cykliczną aktywajca i długą ważnosćia

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Oferta tylko do SMS z cykliczną aktywajca i długą ważnosćia

Postprzez m.sta » 20 paź 2017, o 10:23

Witam,
Szukam odpowiedniej oferty do systemu alarmowego,

Potrzepuje karty SIM tylko do SMS, ważne żeby karta była długo ważna , a pakiet sam się odnawiał,
Potrzebuje tych smsów maks 500 miesięcznie. CO polecacie w ofercie najlepiej na kartę?
m.sta
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 1

Re: Oferta tylko do SMS z cykliczną aktywajca i długą ważnos

Postprzez macc » 20 paź 2017, o 10:27

no limit sms -a2 mobile 9,90zł m-cznie
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 4
Model telefonu: samsung
Sieć: a2 mobile

Postprzez Heisenberg » 20 paź 2017, o 10:27

a2mobile za 9.90zl

Wysłane z mojego Redmi Note 4X
Obrazek
Heisenberg
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Xiaomi Redmi Note 4X
Sieć: Mobile Vikings, a2mobile

Postprzez m.sta » 20 paź 2017, o 10:28

A u któregoś z normalnych operatorów ?
m.sta
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Remington » 20 paź 2017, o 10:29

Plush 10 zł za 30 dni
Orange 10 zł za 30 dni
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez kamil7777 » 20 paź 2017, o 10:37

Po co ci tyle sms (średnio 17 sms dziennie wysyła ci alarm można zwariować) ja w swojej centrali alarmowej używam vergin mobile, taryfa freemium 30sms, 30min miesięcznie za darmo (moja centrala wysyła sms tylko w momencie wtargniecia, i puszcza dłuższy sygnał codziennie że wszystko działa ok)
kamil7777
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez m.sta » 20 paź 2017, o 10:48

Właśnie myślałem też o tym, muszę dopytać monarzysty ile faktycznie tych sms bedzie mi potrzeba bo być może wystarczy te 30 + 0,09 gr za kolejne
m.sta
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kamil7777 » 20 paź 2017, o 12:30

Zależy jaka centrala i co potrzebujesz jeśli satel to sms gdy włamanie lub pomyłka pin oraz kontrolne o ustalonej godzinie dłuższy sygnał że wszystko działa poprawnie, w przypadku braku sygnału w ciągu danego dnia oznacza awarię, zależy też ile numerów wybierzesz do informowania ja mam na 2 więc przy alarmie wysyła za każdym razem 2 sms czyli wystarczy na 15 razy w miesiącu...
kamil7777
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez matisi » 20 paź 2017, o 18:59

matisi
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Xiaomi Mi5
Sieć: Mobile Vikings, Orange, Plush, Play

Postprzez lordbyd » 20 paź 2017, o 19:46

W swojej centrali mam simplusa z rokiem ważności konta.
Doładowanie za 50 PLN starcza prawie na trzy miesiące.
@m.sta - ustal jeszcze czy centrala nie dzwoni w momencie naruszenia linii (włamania) na dedykowany numer (lub dwa) telefonu. Taki sposób zwiększa pewność powiadomienia Ciebie o włamaniu.
SMS zwykle jest wysyłany podczas włamania oraz uzbrojenia/rozbrojenia, braku zasilania 230 V oraz awarii któreś z linii dozorowych. Przy zwykłym użytkowaniu dziennie więc możesz mieć około 4 SMSów (uzbrojenie/rozbrojenie tryb dzień lub noc).
Kiedyś była taka akcja w Play polegająca na blokowaniu po IMEI centralek alarmowych czy sterowników do bram. W ten sposób operator "zachęcał" do taryf telemetrycznych, które można mieć jedynie w taryfach biznesowych :)
lordbyd
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: Nokia 6310i, Huawei Y5 II
Sieć: nju, T-Mobile

Postprzez BobbyPeru » 20 paź 2017, o 20:25

Brałbym #Freemium, a jeśli te 30 sms nie wystarczy, to za 3 zł można dokupić kolejne 200 sztuk (lub za 9 zł nielimitowana ilość).
BobbyPeru
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kamil7777 » 20 paź 2017, o 22:27

Po co komu sms przy uzbrojeniu czy rozbrojeniu, jeśli wchodzisz czy wychodzisz z domu to musisz dostać sms, to sztuczy ruch i zasmiecanie telefonu oraz totalna bzdura jak dla mnie, np. cztero osobowa rodzina ile może być dziennie wejść i wyjść?
Przez tak częste otrzymywanie sms z centrali alarmu bardzo łatwo możemy zignorować, prawdziwe włamanie, alarm powinien reagować tylko przy wtargnieciu, oraz raz dziennie dawać znać że wszystko ok w systemie.
kamil7777
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Patryk7588 » 20 paź 2017, o 22:35

lordbyd napisał(a):W swojej centrali mam simplusa z rokiem ważności konta.
@m.sta - ustal jeszcze czy centrala nie dzwoni w momencie naruszenia linii (włamania) na dedykowany numer (lub dwa) telefonu. Taki sposób zwiększa pewność powiadomienia Ciebie o włamaniu.
SMS zwykle jest wysyłany podczas włamania oraz uzbrojenia/rozbrojenia, braku zasilania 230 V oraz awarii któreś z linii dozorowych. Przy zwykłym użytkowaniu dziennie więc możesz mieć około 4 SMSów (uzbrojenie/rozbrojenie tryb dzień lub noc).
Kiedyś była taka akcja w Play polegająca na blokowaniu po IMEI centralek alarmowych czy sterowników do bram. W ten sposób operator "zachęcał" do taryf telemetrycznych, które można mieć jedynie w taryfach biznesowych :)
Zmień taryfę na Nowy Plush.
RWK + SMS/MMS bez limitu za 10zł miesięcznie (w pakiecie jest jeszcze 1GB Internet oraz Facebook ale w twoim przypadku się nie przyda). Wówczas 50zł wystarczy na 5 miesięcy.
Wątek na temat modernizacji i rozbudowy sieci Plus: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 95#p216866
Patryk7588
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Galaxy S7
Sieć: Plus

Postprzez Waterlive » 25 paź 2017, o 00:04

Patryk7588 napisał(a):
lordbyd napisał(a):W swojej centrali mam simplusa z rokiem ważności konta.
Zmień taryfę na Nowy Plush.
RWK + SMS/MMS bez limitu za 10zł miesięcznie (w pakiecie jest jeszcze 1GB Internet oraz Facebook ale w twoim przypadku się nie przyda). Wówczas 50zł wystarczy na 5 miesięcy.
Ja stosuje prepaid Play - RWK po każdym doładowaniu (za co najmniej 5 zl) SMS 9gr. Czyli w zależności od ilości SMS to i za 30 zł da się rok przetrwać.
Waterlive
Obserwator
Obserwator

Powrót do Oferta prepaid i mix